PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sunucumuzda En Başarılı Üst Yönetici Kimdir Sizce? ve Bir Yönetici Nasıl Olmalı ?

EfteLya
17.Eylül.2017, 22:18
Sunucumuzda En Başarılı Üst Yönetici Kimdir Sizce? ve Bir Yönetici Nasıl Olmalı ?

IRC-Dancer
17.Eylül.2017, 23:12
Hepside birbirinden şeker kıyamam.....

Doa
18.Eylül.2017, 00:18
tabiki de Soldier, bi tanidigim o cünkü. ;d

Ada
18.Eylül.2017, 00:24
ya aslinda gönlümden gecen baskasiydi ama hemsomdan yana
kullanayim gönlüm razi olmadi : ) soldier diyeyim.

Sare
18.Eylül.2017, 00:24
Kartallar yüksek uçar .Bu da sorulur mu ? Tabiki Kartal http://www.geveze.org/sohbet-odasi/images/gulucuk/icon_01.png

paydos
18.Eylül.2017, 00:45
soldiercim :* yönet bizi :DDDDD

RimeL
18.Eylül.2017, 01:06
Tabikiiisii Barbi'mm :*

tommy
18.Eylül.2017, 01:21
Soldier usain bolt gibi :)

sert_efendi1
18.Eylül.2017, 01:49
soldier .. bayramlarimizi cani gonulden kutluyor.. ulkemizi de bir tek onlar koruyor zaten.. hic tanimasam da, gonlumden o geciyor

KaLpH
18.Eylül.2017, 02:21
Tabiki ÖzLem

IRC-Dancer
18.Eylül.2017, 04:05
@Soldier rüşvetmi veriyorsun nen millete :D

GuL
18.Eylül.2017, 06:06
Sunucumuzda En Başarılı Üst Yönetici Kimdir Sizce? ve Bir Yönetici Nasıl Olmalı ?

Yöneticilerden Bi tanidigim Galatasaray kanali founderi xL var
Diyer Yöneticileride nickini tek bilirim kendilerini pek tanimam
bu yüzden xL diyorum

Bir yönetici nasil olmali

1. Herkzele icli disli olmicak cünkü daha ciddiye alinmaz kimse dinlemez
yoksa dedikoduda cikar

2. Ego Tavan binbesyüz olmicak var öyleleri (: hani sanirsin türkyeyi yönetior hersey dozunda olmali
yönetici useri opu hepimiz toprakdaniz (:

3. Coook yardm sever olmali biri birsey sordunda cvpla iste
sacma sapan seylerele gelme vs vs asla böyle konsmamali

4. herzman adaletli olmali kiyak yok haksizlik yok herkeze sevgilisi kardesi dostu kimse kim
kiyak yok

5. Dogru konsmali yalan yok

6. Yetkisini kötü seylere kullanmamali kiz/erkek ayarlamak icin kandirmak icin
onun isi sunucudaki probelemeleri cözmek adi üstünde yönetmek gönül eylendirmek degil (:

7. Her kimden soru geliorsa op sop user cevaplamak
belki cok zor soru olabilir bir yönetici cevabi bilmiorsa bile aman ego icin yalan atim geri yazmim
falan die düsünmesin ack ack desin ben bilmiorum ama sorusturucam baktircam sözünün eri olmali.

8. Verdigi sözleri tutmak yapicam bakicam diyip kestirip atmicak

9. kimseye güvenmemeli kendi özeliyile ilgili bilgileri vermemeleri öyle kolay kolay

10. cok iyi sir tutmali biri birsey diorsa kimseye söleme aramizda kalsin die
kimselere sölemicek.

11. Sert olcak

12. Bos konsmicak

13. mümkkün olabildnce online olmak takib etmek

Aklima bunlar geldi geldikce sayilar yükselir devam düzenler yazarim ;d

Samet
18.Eylül.2017, 06:58
XL adamdır:)

Siyahlnci
18.Eylül.2017, 17:41
Cezayir Onlyyou Raistlin -Adalet demekdir , Barbi özLem Simya - Arkadaş demekdir xL dert kupudur , Soldier yardimsever lakin az sever sona vardirmaz =))
Hepsi birlikde iyi yonetim =)

Yonetmen adaletl,sorunu dinlemesini bilen Sabirli tarafsiz egosuz olmali ve mumkun kadar insanlari nick olarak degil insan olarak gormeli
Sozum kimseye degil insallah yanlis anlasilmaz.

HamaL
18.Eylül.2017, 18:09
ßen Cok kadın Tanıdım , Cezayir'i Eleştiren ßir bayan görmedim hep Kalite duydum , hep adam dediler, o YÜZDEN XL diyorum :) kendimden iyisini cok pis kıskanırım?

Erva
18.Eylül.2017, 18:41
Şüphesiz hepsi iyi yöneticidir muhakkak ama ben Cezayir diyorum çünkü iyi bir yönetici olmasa idi yıllarca olduğu yerde başkası olurdu. Adaletli ve EGOsu olmayan biridir Başarılarının devamını diliyorum Cezayir

AnLamsız
18.Eylül.2017, 20:27
Tabikide KraL buda sorumu xL

BrasiL
18.Eylül.2017, 20:48
xL tabikide..

iLda
18.Eylül.2017, 20:52
Raistlin

tehLikeLi
18.Eylül.2017, 22:23
ben xL olarak oyladım.. en başarısız olanları seçicek olursak haber verin uzun bi listem var :)

Go|{HaN
18.Eylül.2017, 23:42
Özlem.

LaraLaureN
19.Eylül.2017, 00:52
Soldier
efendi saygili sakaci iyi dostca tskler

OsE
19.Eylül.2017, 02:49
.

OsE
19.Eylül.2017, 02:51
Bir Yönetici , Önce kendisini Yönetmesini biLmeli , Kendini yönetemiyorsa Yönetimden çekiLmeli .... hepsi başarlı . ama GÖNÜLERİN ŞAMPİYONU xL xL

Aglayancocuk
19.Eylül.2017, 04:16
Senelerce Sunucu Root adminligini Yaptı hemde bütün userlere eşit davranıp.Sunucuda kimseye şahsi zline atmadı.Sunucu içinde kimsenin arkasından konuşup iş çevirmedi. Sunucu için elini degil Kellesini taşın altına koydu. Ben çok acı birşey söyliyim size Bu anketi Cezayir ve diğerleri yapmalıydınız.Çünkü aslolan budur. Benim bu soruya her zaman cevabım Cezayir olacaktır.Dar Agacında olsak Bile Son Sözümüz Cezayir.
Cezayir Radyoyu yönetti , Cezayir Yönetim kanalını yönetti , Cezayir Root admin oldu Sıfır ego ile . Diger adminler ne oldu ? Egoist insanlara dönüştü...
Cezayir Sunucunun Kurucu Unsurlarından birisidir. Cezayir Sunucunun Bir markasıdır. Cezayir bugün bu anketin galibi olurken Kazanan sadece Cezayir Abim olmamıştır aynı zamanda onu sevenlerde olmustur... İşte Cezayir Bu yüzden kazanmıştır .... @Cezayir (http://www.turkiyeforumlari.net/member.php?u=15423)

Aglayancocuk
19.Eylül.2017, 04:51
Yendin bu alemde yenilecek ne varsa. Userler'in Ümitsizliğini yendin , Cezayir varsa adalet hep vardır diyip yendin :) Takarken Senelerce Sunucuda Krallık tacını, Gururu Taç Yaptın bizlerin başına . Bütün sunucudaki Adminler'in kibrini yendin sen, o müthiş Tevazun'da.. Yendin ... '' Userleri üzmeyelim arkadaşlar'' dediğinde , Adminlerin paraya olan esaretini yendin bir kere daha ... Yendin bu sunucuda karanlığı, Userler'in en umutsuz olduğu zamanlardaaaa.. Yendin... Sah ' ı xL ' yi İsimleri değil Adaleti yendin Dostlugu yendin Kardeşliği yendin. Dünya üzerinde unutulmaya yüz Tutmuş Vefa yı yedin. Sen Getirdin Sunucumuza tarihin en büyük şeref madalyası olan Huzuru...Duyuldu adın Filistin'den Çin'e, Kenya'dan Arjantin'e .. Yendin Çünkü Sen Cezayir 'din...... :) @Cezayir (http://www.turkiyeforumlari.net/member.php?u=15423)

Aglayancocuk
19.Eylül.2017, 05:04
Bu yazdıklarım onu anlatıyor işte... İmparator olmanın Romanı bunlar aslında. İmparator oğlu olarak değil , Kendi tırnaklarıyla kazıya kazıya İmparatorluk Koltuğuna oturuşun Romanı. Roman Bitmedi Devam Ediyor :) Kim Bilir Cezayir ' i daha ne zaferler Bekliyor :)

OsE
19.Eylül.2017, 05:04
Tamam Tamam ircoplugu hak edin :)

Yazarım
19.Eylül.2017, 13:10
bende xL verdim ama hiçbirini tanımıyorum saygılar =)

harputLu
19.Eylül.2017, 14:03
xL Gakkom :d

aSi
19.Eylül.2017, 17:32
Soldier.

Eyşan
19.Eylül.2017, 17:51
Hepsi kendi alanlarında iyi, başarılar.

Erdem
19.Eylül.2017, 22:38
* @xL arkadaşımızdan yana oyumu kullandım, herkese başarılar.

OsE
19.Eylül.2017, 22:43
:)

aLtınoK
20.Eylül.2017, 04:38
xL candir :)

Gio
20.Eylül.2017, 06:04
Bir Yönetici Nasıl Olmalı ?
tabiki xL gibi olmalı :D o değil herkez onun gibi olmalı :)

aLtınoK
20.Eylül.2017, 06:08
Adamsin Gio

CoCuqSu
20.Eylül.2017, 17:04
Saygı göstereceksin ki, saygı göreceksin. Tartısmasız xL (:

aSk
20.Eylül.2017, 17:54
Oyumu kulandim hic birini tanimiorum aslinda
oyum ilk bastaki kim varsa ona gitti 🙃

Lady
20.Eylül.2017, 22:01
Nedir Ederiniz Der noktayi Koyarim ....
O bir KraL ...
O bir Kardes ..
O bir AsLan...
xL..
Seviyom seni Ebesi guzel :)

BiR`DELiNiN`GüNLüGü
20.Eylül.2017, 22:35
Anlaşılan 4 kişi arasında geçecek Cezayiri tanımıyorum iyi şanslar diliyorum, Soldier iyi bir insan olabilirsin ama senden asla bir yönetici olmaz sanada iyi şanslar, xL ve oNLyYoU oyum ikinizden birisine olacaktı, oy sayısına bakacak olursak xL demem gerektiği için xL sizede bol şanslar.

LaraLaureN
21.Eylül.2017, 20:39
GİO sakali kes baskan :D

RemLe
21.Eylül.2017, 20:52
Herkeze Basarilar Diliyorum

Erva
21.Eylül.2017, 23:29
Anket sonuçları doğrultusunda Geveze.org'un En başarılı üst yöneticisi değerli forum üyelerimiz tarafından @xL olarak seçilmiştir.Öncelikle bu anketi yapan ve başarı ile sürdüren değerli forum adminimiz @EfteLya (http://www.turkiyeforumlari.net/member.php?u=16922)'ya sonra da değerli forum üyelerine teşekkür ederiz.
Fakat bir konuya özellikle değinmek istiyorum anketlerde butondan kullandığınız oyların yanı sıra bizler çoğunluk ile yorumları da baz alarak bu anketi değerlendiriyoruz şayet buton ile verdiğiniz oylarda başka bir arkadaşımız 1. Olarak götürseydi yine sonuç xL olacaktı. Nedeni ise foruma giren kayıtlı üyelerimizin anketlere yorumları ile kullanılan oylar arasında ki uçurumun dağlar kadar olması ve ankette yer alan arkadaşların bir çoğu için açılan yeni üyelikler gözlerden kaçmadı. Foruma kayıtlı en fazla 90 kişi girmiş iken kullanılan oy 200den fazla o nedenle yukarıda da belirttiğim gibi sadece anket sonucu değil yapılan yorumlarda baz alınarak değerlendiriliyor diğer anketlerde bunlara özen göstererek oy verirseniz daha iyi sonuçlar elde edebileceğimizi düşünüyorum. Herkese katılımları ve emeklerinden dolayı teşekkür eder @xL arkadaşımıza başarılarının devamını dilerim..

Cezayir
22.Eylül.2017, 09:10
Hak Edenin Kazandigi Bir Anket Olmuş
XL nin burdaki birinciliğini daha ileriye götüreceğinden şüpem yok