PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tatlım :)

Cigdem
12.Kasım.2014, 23:04
tatlım
•BALIK: Bugün karşılaşacağın olaylar seni biraz üzebilir ama sakin olmalısın tatlım. Sinirlisin filan ama bir çok kişinin de göz hapsindesin. Geçmişi düşünüp pişmanlıklar yaşama sakın. Arkana bakman sadece seni üzer. Giden gitti önüne bak . Sen çok özelsin.
•KOVA: Bugün yine sevgi dolusun . Aşık olmak sana herkesten çok yakışıyor. İşini ve dostlarını ihmal etme. Kafan başka yerdeyken dikkat gerektiren şeylerden uzak ol tatlım.Bir yerini sakatlamanı istemem.Mümkünse yavaş adımlarla eve git dinlen
•OĞLAK: İş hayatında mükemmelsin ama aşkta çok salakça şeyler yapabiliyorsun tatlım. Neden insanlara dürüst olmuyorsun ? Bu sen değilsin, Parasal yönden rahat olsan da ruhen üzelebilirsin.
•YAY: Sevdiğin insanla bugün aranız iyi değil tatlım biliyorsun ki hatalı sensin. Burnun düşse onu yerden almazsın ama buda sevgili yani. ayrıca bugün güneş adeta senin için açıyor tatlım bir şans oyunu oynasan diyorum şans senden yana. tutmazsa kuponun parasını ben öderim
•AKREP: Kişilerle sorun yaşadığında geçmişi hatırlamak seni öfkelendirir sadece tatlım. Neden bazen onları boşvermeyi denemiyorsun ?Ayrıca da kendini çok zorluyorsun tatlım. İşe kendini kaptırmış durumdasın. Seni sevenleri endişelendirme.
•TERAZİ: Yeni insanlar tanımak istiyorsun tatlım ama yorgun gibisin. Bırak dağınık kalsın sen böylede iyisin. Canım sen böyle çok tatlısın. Karşıdaki insanda tatlı durabilir ama ya öküz çıkarsa? İsteklerinin gizli kalmasından yanayım. Zamana bırak.
•BAŞAK: Süper güçleri olan biri değilsin. Birden çok konuya birden yetişmeye çalışma meyveli turtam. Bazen zamana bırak o senin için her şeyi çözer. insanlara karşı açık ol. İnsanlar seni üzebiliyor ama sen karşımdaki üzülmesin diye kendini hırpalıyorsun. Sen değerlisin.
•ASLAN: İyimserliğini hiç kaybetme tatlım. Zor günler geçirebilirsin bu zor günlerden ders çıkarmayı bil. Zaman senin yerine intikam alır.Gelecek planlaması yaptığın günlerdesin fakat sevdiğin insana pekte açık değilsin tatlım. Moralini bozacak şeylere hazırlıklı ol.
•YENGEÇ: Kafanı kurcalayan soruların yanıtını bulmuş gibisin tatlım. Bir heyecanla uyandın bugün. Duyguların yoğunlaşacağı bir gündesin. Duygusal sarsıntılar yaşayabileceğin bir gündesin tatlım. Hayatı yavaş yavaş anlamaya başladın. Geçmişi yinede düşünme ileriye bak.
•İKİZLER: Enerjine hayranım tatlım bitmek nedir bilmiyor. Ve acı seni her seferinde teğet geçiyor.Neyi ne kadar takman gerektiğini biliyorsun. kendini mali işlerlerle sıkmasan diyorum. Gençsin güzelsin hayatın akışına bırak kendini. seviyorum seni.
•BOĞA: Bugün kendini eve kapatmak yerine dışarı çıkıp arkadaşlarına zaman ayırmalısın tatlım.Kafanı karıştıran şeylerden bazen kaçmak gerekir. Ayrıca insanlara bir şeyler anlatma yeteneğine dur de su böreğim. Arkadaşların bitti şimdi ailene sarmış durumdasın. Enerjine hayranım
•KOÇ: Günlerdir o kadar yoğunsun ki tatlım sonunda rahat bir nefes alıyorsun.Bugünlerde değişiklik peşindesin ama sen yinede ekşından uzak ol, Sağlığına da özen göstermelisin çiğ köftem şu sıra havaların götü başı ayrı oynuyor hasta olmanı istemem.Sorunlarını ise büyütme koyver gitsin.

Pretty
12.Kasım.2014, 23:21
•İKİZLER: Enerjine hayranım tatlım bitmek nedir bilmiyor. Ve acı seni her seferinde teğet geçiyor.Neyi ne kadar takman gerektiğini biliyorsun. kendini mali işlerlerle sıkmasan diyorum. Gençsin güzelsin hayatın akışına bırak kendini. seviyorum seni.

Ayy ayy :D saçımı da savurayim.Bende seviyor seni :D

ELiF
12.Kasım.2014, 23:47
•YAY: Sevdiğin insanla bugün aranız iyi değil tatlım biliyorsun ki hatalı sensin. Burnun düşse onu yerden almazsın ama buda sevgili yani. ayrıca bugün güneş adeta senin için açıyor tatlım bir şans oyunu oynasan diyorum şans senden yana. tutmazsa kuponun parasını ben öderim

:D :D :D

Cigdem
13.Kasım.2014, 17:00
:D

Sea
13.Kasım.2014, 17:02
•KOÇ: Günlerdir o kadar yoğunsun ki tatlım sonunda rahat bir nefes alıyorsun.Bugünlerde değişiklik peşindesin ama sen yinede ekşından uzak ol, Sağlığına da özen göstermelisin çiğ köftem şu sıra havaların götü başı ayrı oynuyor hasta olmanı istemem.Sorunlarını ise büyütme koyver gitsin.

Peri
13.Kasım.2014, 17:06
YAY: Sevdiğin insanla bugün aranız iyi değil tatlım biliyorsun ki hatalı sensin. Burnun düşse onu yerden almazsın ama buda sevgili yani. ayrıca bugün güneş adeta senin için açıyor tatlım bir şans oyunu oynasan diyorum şans senden yana. tutmazsa kuponun parasını ben öderim

tamam öde , :D::D

Sessiz
13.Kasım.2014, 17:38
Dün oynadım bugün tutmaz o kupon Akrep'e çok benziyorum ama 21 olaydı iyiydi 22 olmuşum kahretsin.

Cigdem
13.Kasım.2014, 18:03
•BAŞAK: Süper güçleri olan biri değilsin. Birden çok konuya birden yetişmeye çalışma meyveli turtam. Bazen zamana bırak o senin için her şeyi çözer. insanlara karşı açık ol. İnsanlar seni üzebiliyor ama sen karşımdaki üzülmesin diye kendini hırpalıyorsun. Sen değerlisin.

Cigdem
13.Kasım.2014, 18:04
Sessiz senin burcun yok burda :))

Sessiz
13.Kasım.2014, 20:01
Cigdem , yay var işte!

aSk
13.Kasım.2014, 20:04
•TERAZİ: Yeni insanlar tanımak istiyorsun tatlım ama yorgun gibisin. Bırak dağınık kalsın sen böylede iyisin. Canım sen böyle çok tatlısın. Karşıdaki insanda tatlı durabilir ama ya öküz çıkarsa? İsteklerinin gizli kalmasından yanayım. Zamana bırak.

:)))

ÇağanCan
13.Kasım.2014, 20:07
•ASLAN: İyimserliğini hiç kaybetme tatlım. Zor günler geçirebilirsin bu zor günlerden ders çıkarmayı bil. Zaman senin yerine intikam alır.Gelecek planlaması yaptığın günlerdesin fakat sevdiğin insana pekte açık değilsin tatlım. Moralini bozacak şeylere hazırlıklı ol.

Peki hazır olurum (((:

Cigdem
14.Kasım.2014, 00:08
Sessiz hıı anladı ben