PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Programcı Burak

AttacK
05.Şubat.2014, 03:47
Merhaba Arkadaşlar , ßen Dj ßurak. Sizlere ßu ßasLik Altinda Kendi Özgeçmişimden Birazcik Bahsedeceğim Umarim Kendimi Ifade Edebilirim..

Ad : ßurak
Soyad : Ceylan
Yas : 26
Memleket : Ankara
Yasadiqi Sehir : IstanbuL
Yayin Saati : 02:00 - 04:00

Özgecmis ( Kisaca )

Doqma ßüyüme Olarak Ankaraliyim , Istabulda Askerliqimi Yapdikdan Sora Orada Yasamayi Uygun Gördüm ve Senelerdir Istanbuldayim.
Sanal Ortam'da IRC'Lerde Uzun Bi Süre Takildim , WebMaster'Lik ve Mirc Scripting'Le Vakit Öldürdüm. Kendimize Ait Sitemizde Amatörde Olsa Yayinlar Yapdim , Bu Sürecde mp3 Arsivimi OLabildiqine Büyüttüm. A'dan Z'ye Tüm Sanatcilarin Sevilen Sarkilarini Topladim. Daha Sonra IRC'den Ayrilip SesliSohbet Sitelerinde Takilmaya ßasladim. Orada Diksiyon ve Konusmalarimi Dahada Iyilestirip Profesyonel Olma Yolunda Bir Kac Adim Daha Attim. Dj Olduqumu Sanmiyorum Ama Iyi bi Yayinci Olduqumu Düsünüyorum. Radyo Geveze'ye Gelmem Rastgele Olmusdur Diyebilirim. Sadece Yayin Yapmayi Özledigim iCin Tercih Ettim Ama Sanirim Uzun Süreler Birlikdeligimiz Sürecekdir. Takdir SizLere Ait Tabiki..

http://www.turkiyeforumlari.net/attachment.php?attachmentid=2551&stc=1

Peri
05.Şubat.2014, 10:29
Teşekkürler güzel bi tanıtım olmuş

BanderaS
06.Şubat.2014, 09:46
Hoşgeldin, iyi yayınlar dilerim.

aRmin
17.Aralık.2014, 23:04
Yayınızı çok severek ve beğenerek dinledim. İşini hakkıyla yapan yayın programcılarındansınız. Sanal alemde ddJ olarak kendinizi tanımlamamanızında doğru olduğunu düşündüm. Şarkı seçimleri yayın formatı ve yayınlarda çok mizahi şeylere yer vermemeniz yayınızı beğenmemde etkili oldu. Hayırlı yayınlarınız olsun.