PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Burcunuzun Analizi

Misal
30.Nisan.2015, 11:10
Burcunuzun Analizi

•BALIK: Arkadaşlarına verdiğin değer tavan! Biraz ölç,tart. Sonra üzülme. Her işin en iyisi geliyo elinden.Yerin dolmaz, kendinin farkına var

•KOVA:Kontrol manyaklığını bırak artık. Rahat ol.Beynin çok hızlı,insanların farkedemediklerini gözlerine sokuyosun ya hayran oluyorlar sana.

•OĞLAK:Kendini dinlerken bile başın ağrıyo.Anlatıyosun,mantıklı konuşuyosun da karşındaki ********** bunları anlayabilecek mi?Sabrını seviyim
...
•YAY:Gaf yapmada üstüne yok.Ama nasıl bir hava yayıyosan herkes iyi niyetini biliyo.Ayrıca insanlar bir anda silebileceğinin farkında. Devam.

•AKREP:Ya hep ya hiç diyosun,Senin ortan yok.Sivriliğin yüzünden başına gelmeyen kalmıyo da sonunda kazanan sen oluyosn ya,Çok kıskanılıyosun

•TERAZİ: Şaşırtıyosun yine. Dengesizsin,inatçısın yavrum ama sevdiriyosun kendini. Ne suç işlesen hemen affettiriyosun. Akıllı ol ıssırırım.

•BAŞAK: Sürekli işin var, Sürekli acelen var, hep koşuşturuyosun lan yavaş, Yetişemiyoruz. Öndesin, Öncüsün ama dur biraz, iki laf edelim.

•ASLAN:Her halinle Tatlılığı o kadar iyi anlatıyosun ki, burnunu yiyesimiz geliyo. Beklentileri biraz düşür tatlım. Mutsuzluk yakışmıyor sana

•YENGEÇ: Karşındakini üzmemek için kırılan-üzülen sen oluyorsun ya sürekli,suratının ortasını yumruklarım senin.Konuş,Bağır içinde kalmasın.

•İKİZLER:Gülerken bir anda ağlıyosun, ağlarken bir anda kahkahalar atıyosun. İnsanlar senin yanında özgüven kaybı yaşıyolar. Onlara da yazık.

•BOĞA:Tanışıp,Sevmediğin insanların yanında tam bir suratsız oluyosn.Sevdiğin insanlarlayken ise sevimlilikten ıssırılası oluyosn.Aynen devam

•KOÇ: Sürekli yenilik istiyosun. Elde edince de sanki 10 saat ağlayan sen değilmişsin gibi anında hevesin kaçıyo. Ayak uyduramıyoruz yeminle.

Francisco
10.Nisan.2016, 01:57
Aslan burcu:) hımm...

heLen
11.Nisan.2016, 09:36
•AKREP:Ya hep ya hiç diyosun,Senin ortan yok.Sivriliğin yüzünden başına gelmeyen kalmıyo da sonunda kazanan sen oluyosn ya,Çok kıskanılıyosun

Misal
11.Nisan.2016, 13:22
bana ayak uyduramazsınız))))

Francisco
11.Nisan.2016, 14:02
Bak sen koç burcuyum diyorsun hadi oradan en iyisi benim burç:)

Francisco
11.Nisan.2016, 14:10
Ayak uyduramıyorlar bu kadar değişken olmamalısınız

Francisco
11.Nisan.2016, 18:25
Tamam ya bir şey demedim burcuna: )

BUDULGAN BOZKURT
11.Nisan.2016, 19:31
•BAŞAK: Sürekli işin var, Sürekli acelen var, hep koşuşturuyosun lan yavaş, Yetişemiyoruz. Öndesin, Öncüsün ama dur biraz, iki laf edelim.
Burçlara inanma burçsuz kalma :-)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Pretty
07.Ekim.2018, 22:07
İKİZLER:Gülerken bir anda ağlıyosun, ağlarken bir anda kahkahalar atıyosun. İnsanlar senin yanında özgüven kaybı yaşıyolar. Onlara da yazık.

:d

Finding Neverland
07.Ekim.2018, 22:26
İkizleriz Bro:)

Ondan sonra insanlar buradan neye gülüp neye ağladığımıza neye ne tepki verdiğimizi bilmeden boş boş yorum yapıyorlar arkadaş.
Mesela geçen tribe girdim kendi kendime:) Kendi algısal hatam yüzümden.

Siz mesela olaya tek pencereden dar bir açıdan bakıyorsunuz.Biz ise sağdan soldan ortadan,yukarıdan,aşagıdan uzaydan her yerden en ince ayrıntısına kadar bakıyoruz.
Pretty nin çok güzel bir yorumu var.Sanki 10-15 insanın kafası var biz de:)

BukLem
07.Ekim.2018, 22:36
•KOVA:Kontrol manyaklığını bırak artık. Rahat ol.Beynin çok hızlı,insanların farkedemediklerini gözlerine sokuyosun ya hayran oluyorlar sana.

Pretty
07.Ekim.2018, 22:37
Tek insan olmak çok sıkıcı olurdu bence Finding Neverland :D
10-15-20 bizim elimizde zaten dkdkc

Ben bugün iş yerinde başka birinin yaptığı hataya söyleniyorum
Yanımda iki arkadaş gülüyor benim söylediklerime
Nerden buluyorsun bu lafları haha falan
E biz okdr güldük sen nie gülmüyorsun diyo :biggrin:
Çünki sinirliyim diyorum
Hiç anlamadıkki diyo
Onlar şaşkınken ben gülüyorum djkdnd
Çok eğlenceli ikizler olmak ;D