PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Hakkında Görüşleriniz?

Ariana
07.Şubat.2016, 16:00
Hadi bakalım Millet Geveze.Org Adminlerimizden Fatih Hakkında düşüncelerinizi öğrenelim ?

Değerli bir kardeşim iyi sevecen cana yakın doğru bildiğinden şaşmayan biri...

Fatih = Adamdır adam :)

MeLeGiM
07.Şubat.2016, 16:08
Tanimam nickini goruyorum allah yolunu acik etsin bol sans. arkadasimiza.

BeSTemm
07.Şubat.2016, 16:09
Kendisini hiç tanımıyorum . Hakkında " değerli " deniyorsa kesinlikle öyledir...Selam olsun.

Beste
07.Şubat.2016, 16:12
Ilk baslarda hic anlasamazdik Fatikkkk le ama tanidikca sevdim onu. Kalbi cok temiz cok Dürüst bir Insan "Adam Gibi Adam" :) Seviliyosun canim Arkadasim :)

~ Arya ~

odin
07.Şubat.2016, 16:35
fatihle istanbulda gülhane parkında tanıştık yagmur yagıyordu bir köşede oturmuş gözleri doluydu bi an bana baktı göz göze geldik işde aradıgım arkadaş aradıhım can dostum aradıhım kankardeşim bu dedim fatih adam dedil adamın kralıdır

kernel32
07.Şubat.2016, 17:03
geveze.org 'da güvenebileceğim tek adam odur, bide odin bide toxic bide cehennem bide cursed bide kurtcobain bide stylechild..

BUDULGAN BOZKURT
07.Şubat.2016, 17:35
Yüreğini bıkmadan usanmadan insanlara açan, olduğu gibi görünen göründüğü gibi yaşayan, dürüst bir arkadaş olduğu izlenimlerim var
Hiç şüphe yok ki yıllar sonra gene bugünkü gibi hem başarılı, hem insani özelliklerine sahip çıkmış bir insan olarak devam edeceğine umuyorum. Bir ömür boyu mutlu olmanı diliyorum..Fatih kardeşim

Night_Blue
07.Şubat.2016, 18:39
Kendısını tanımıyorum hayatında basarılar dılerım ..umarım Layıgı ıle yasar ...

pixa
07.Şubat.2016, 19:09
Düşüncelerin beden bulduğu biri, her türlü insanla karşılaşmış olmasına rağmen ruhunu yeni doğmuş bir çocuğunki kadar temiz tutmayı başaran bir dostum., Bu adam enerjisiyle dokunarak hem başkalarını hem de kendi bedenini şifalandırması gibi gördüğüm cümleleri bakış açıları var.
istediğin herşeyin gönlünce olması dileğiyle seviliyorsun.

KaraBela
07.Şubat.2016, 19:41
sacma sapan amsg atan arkadas :) komik

kiCk
07.Şubat.2016, 19:43
Fatih ; iyidir, hoştur. Kardeşimdir : )

Fatih
07.Şubat.2016, 22:16
Konuyu başlatan ve güzel yorumuyla beni gururlandıran; Ariana 'ya
İlk 10 mesajından birini benim için yazan; MeLeGiM , Arya , kernel32 , Night_Blue ve kiCk 'e
sırf mesaj yazmak için foruma üye olan; odin 'e
Güzel yorumlarıyla beni yalnız bırakmayan ve hakkımda ki olumlu düşünceleriyle beni mutlu eden; BeSTemm , BUDULGAN BOZKURT , pixa ve KaraBela 'ya

AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDERİM :)

İyiki varsınız arkadaşlar...

Nokta
07.Şubat.2016, 22:43
kalbi gibi dürüst bir insan ;) iyi bir arkadaş.

BeSTemm
07.Şubat.2016, 23:22
Fatih tşk benden.Lütfen kabule dermisin

Fatih
09.Şubat.2016, 00:45
kalbi gibi dürüst bir insan ;) iyi bir arkadaş.

Teşekkürler Nokta . O senin iyiliğin kardeşim. :)

Fatih tşk benden.Lütfen kabule dermisin

Est. Tabiki kabul ederim. :)

GuL
11.Şubat.2016, 00:33
Fatih Benim Founderim oLur Kerizim KanaLin Sahbidir Kendisi Cok Iyi Bir Insan
Fatih SeviLiyorsun (:

Cezayir
11.Şubat.2016, 09:24
Fatih sevimsiz aksi nalat pislik irz düsmani olmasinin yaninda yalanci mikrop bi kişiliktir
Dogumundan nalet bişeydi doğumdaki ebesi bu halini görse kordon göbek bagini kesmezdi
ailesi nüfüs kagdi çikarmazdi rüyalarinda görseler görmemezlikten gelinecek bi evlat
ayrica babasi cebine eroin koyup polise sikayet edecek kadar sever fatihi
Kissacasi bu fati varya bu fati tam bi şey ;D
Seviliyosun Kanka ;D ( adamdir fati dostuna arkadaşına üstte yazdiklariminda doğruluk payi vardir) ;D

efflin
11.Şubat.2016, 10:02
Fatih'i tanımıyorum o da beni tanımaz fakatt biz BeşiktaŞk' lıyız ..

sevilmek için sevmedik biz seni : )

Fatih
12.Şubat.2016, 11:00
Fatih Benim Founderim oLur Kerizim KanaLin Sahbidir Kendisi Cok Iyi Bir Insan
Fatih SeviLiyorsun (:

Teşekkürler @GuL . Est. Ben kimsenin founderi değilim, olmamda. Kanal aslında @kernel32 arkadaşıma ait. O bu aralar meşgul olduğundan dolayı kanalın idaresini bana bıraktı. Bir nevi emanetçiyim.
İyi bakan iyi görür diye bir söz vardır. O senin iyi bakan gözlerinle alakalı. Senin gibi hanfendi birinin yorum atmış olması da büyük bir gurur kaynağı. Tekrar teşekkür ederim. :)

Fatih sevimsiz aksi nalat pislik irz düsmani olmasinin yaninda yalanci mikrop bi kişiliktir
Dogumundan nalet bişeydi doğumdaki ebesi bu halini görse kordon göbek bagini kesmezdi
ailesi nüfüs kagdi çikarmazdi rüyalarinda görseler görmemezlikten gelinecek bi evlat
ayrica babasi cebine eroin koyup polise sikayet edecek kadar sever fatihi
Kissacasi bu fati varya bu fati tam bi şey ;D
Seviliyosun Kanka ;D ( adamdir fati dostuna arkadaşına üstte yazdiklariminda doğruluk payi vardir) ;D

Adamsın ve bunu biliyorsun :) Ne derseniz deyin size hiçbir zaman kırılmayacağımı da biliyorsunuz. Sizin bu samimiyetiniz ve içtenliğiniz için geliyorum siteye.

Bu arada "HEYKELİNİ DİKSELER BETON YETMEZ." kardeşim .)

Fatih'i tanımıyorum o da beni tanımaz fakatt biz BeşiktaŞk' lıyız ..

sevilmek için sevmedik biz seni : )

@efflin - şereftir bu yolda senle yürümek...

Her ne kadar tanışmıyor olsakta karakter sahibi, kültürlü biri olduğunu fark edebiliyorum.

Güzel yorumun için teşekkürler.

Bu arada "Hep kolkola, bir gün değil, her gün beşiktaş ! :)

Naze
12.Şubat.2016, 14:04
Tabimiyorum .. ama geveze biri degil o kesin ..

Fatih
13.Şubat.2016, 16:27
Tabimiyorum .. ama geveze biri degil o kesin ..

Teşekkürler @Naze :)