PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hysteria Hakkında Görüşleriniz?

Ariana
13.Mart.2016, 11:29
Hadi bakalım Millet Geveze.Org Güvenlik Adminlerimizden ve Forum Yetkilisi Hysteria Hakkında düşüncelerinizi öğrenelim ?

Efendi değerli saygılı Gırgırı çok sever :)

Hysteria = Adam gibi Adamlardan...

BeSTemm
13.Mart.2016, 12:10
Hysteria
yeni tanıyorum seni .kim olduğunu bilmeden ne güzel bir yürek o dedim.
oyunlar oynayan selamlar alan.her sabah aynada kendine selam verip gülümseyerek ardından hiç tanımadığımız insanlara yolda gülümseyip selam vermek gibi gibi bir şeydi bu karşılaşma.
anketi görünce ilk yazan ben olmak istedim.tanıyanlar elbet bilerek yazacaktır.buda hiç bilmeyen bir insanın yorumu.Kabul et lütfen :)

Hysteria
13.Mart.2016, 12:16
BeSTemm tşk ederim ankete katılıp yorum yaptığın için.düşüncelerin beni mutu etti kabul ette ne demek :)

GuL
13.Mart.2016, 13:53
Hysteria'yi Pek Tanimam Ama EspiriLi Biri Cana Yakindir

BUDULGAN BOZKURT
13.Mart.2016, 14:32
Hysteria arkadaşı tanınıyom ama iyi bir arkadaş sanırım. Dilerim hep öyle kalır. ...

Sofia
13.Mart.2016, 16:35
Kesinlikle yorum yapmam lazım kendisini tanımıyorum kımdır necidir hicbir fikre sahip degilim amaaaaaaa )))) onun hakkında bıldıgım tek sey pissssss bir fenerli olduğudur kendisi benden alıntı yaparak banada pis gsli desede tekrardan hos geldın diyorum aramıza pis fblı))

Naze
13.Mart.2016, 17:34
Iyi insan ..

KaPLaN
13.Mart.2016, 19:17
Niye bu başlıklar hep adminler için açılıyor? sadece onların değerli vasıfları mı var? gerçekten üzerine konuşulması gereken özel insanlar mı yoksa burada şişirilmesi gereken balonlar mı :)

Hysteria
14.Mart.2016, 10:24
Kesinlikle yorum yapmam lazım kendisini tanımıyorum kımdır necidir hicbir fikre sahip degilim amaaaaaaa )))) onun hakkında bıldıgım tek sey pissssss bir fenerli olduğudur kendisi benden alıntı yaparak banada pis gsli desede tekrardan hos geldın diyorum aramıza pis fblı))
ben pis fb li değilim :d

Sofia
14.Mart.2016, 10:28
aaa bılıyordum zaten takımmı degiştirdın zaten fbden hayır gelmezdi)))

Hysteria
14.Mart.2016, 10:30
hiçte bile Fenerbahçe candır kıskanma sende :D

Sofia
14.Mart.2016, 10:30
duyanda dunyayı bıze verdıler paylaşamıyoruz sanacak neyını kıskanım pisss)))

Lord
14.Mart.2016, 12:00
Tanırız tanımaz mıyız canım ciğerim kardeşim, şu kafeyi bana satta işimiz gücümüz rast gelsin :)

Adam gibi adam, candır !

Hysteria
15.Mart.2016, 09:52
Tanırız tanımaz mıyız canım ciğerim kardeşim, şu kafeyi bana satta işimiz gücümüz rast gelsin :)

Adam gibi adam, candır !
Lord um kardeşim görüşemiyoruz yorumun için saolasın gel cafeyi satim işin yolunda gitsin ayıpsın :D