Üye Etiket Listesi

+ Yeni Konu aç
4 sonuçtan 1 ile 4 arası
    mustafakargi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) Forum Üyesi

Mesaj Etiket
    2 Mesaj(lar)
    Konu Etiket
    1 Konu(lar)
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0 Beğenilmiş
    Çevrimiçi zamanı
    N/A
    Ort. Çevrimiçi zamanı
    N/A

Sunucumuz NickServ Departmanında FuLya ile yapılan ropartaj:)

<SertaC> Merhaba FuLya Hanım Hoşgeldiniz Öncelikle Bizleri kırmadınız için Turkiyeforumlari adına tşk ederim..
    <FuLya> Merhaba SertaC hoşbuldum teşekkür ederim. Benimle röportaj yapmak istediğiniz için ben teşekkür ederim.
    <SertaC> Rica Ederim. Hoşgeldiniz Tekrardan .. öncelikle sizi tanımak isteriz Bize kısaca kendinizden bahseder misiniz?
    <FuLya> Elbette. Benim adım Fulya Ece. 28 yaşındayım. İzmirliyim ve izmirde yalnız yaşıyorum. Psikolog olarak çalışıyorum.
    <SertaC> Gerek İŞ hayatınızda Gerek normal Yaşantınızda Herşeyin gönlünüzce oLmasını Temenni EDer Başarılar dilerim
    <FuLya> Teşekkür Ederim SertaC.
    <SertaC> Çok memnun olduk Hobileriniz ve sizi tanımlayacak özelliklerinizi de bilmek isteriz
    <FuLya> Bende memnun oldum. Hobilerim benim vazgeçilmezlerimdir. Kitap okumak, dans etmek, yüzmek, adrenali yüksek aktivitelerde yer almak, birde rakı balık balık yapmak hobilerim arasındadır.
    <SertaC> ağzınızın Tadını biliyorsunuz Vesselam:)
    <SertaC> ? Hobileriniz -Giyim tarzınız ? ? Özlediklerin ? Korkuların ? Benzetildiğiniz kişiler..
    <FuLya> Evet biliyorum galiba :)
    <FuLya> Giyim tarzıma gelince İzmir kızı olduğum için biraz daha rahatım bu konularda genellikle nasıl desem gösterişli şık ve al benisi olan kıyafetler giymeyi tercih ederim. Ev hayatımda ise ayıcıklıklı tavşanlı pijamalarım favorimdir :)
    <SertaC> evet:)
    <FuLya> Özlediklerim ise özlediğim pek kimse yok aslında hayatımda
    <FuLya> Lisede aşık olduğum biri vardı onu özlüyordum kısa zaman öncesine kadar artık ona dair de bir duygu kalmadı içimde
    <FuLya> Onun dışında da özlediğim biri olmadı biraz duygusuzum galiba. :)
    <FuLya> Korkularım ise böcekler
    <FuLya> böcek hariç bir şeyden korktuğumu bilmem
    <FuLya> :)
    <FuLya> Böceklerin olduğu yerde beni bulamazsınız hele birde uçuyorsa :)
    <FuLya> Kimseye benzetilmediğimi de hatırlamıyorum ve benzetilmekte istemem. :)
    <SertaC> (; anladım
    <SertaC> En büyük hayaliniz ve gerçekleştirmek istedikleriniz nelerdir?
    <SertaC> Özgüveninize Hayran kaldım FuLya hanım (;
    <FuLya> Teşekkür ederim :)
    <SertaC> Rica Ederim. En büyük hayaliniz ve gerçekleştirmek istedikleriniz nelerdir? Kalmıştık:)
    <FuLya> En büyük hayalim şair olmaktı ama ne yazık ki olamadım :) Gerçekleştirmek istediğim tek bir şey var dünyanın her yerini karış karış gezmek :)
    <FuLya> Emekli olunca gezicem inşallah. :) inşallah Herşey Hayalindeki gibi olur inş. Gezmeyi SEviyoruz Sanırım
    <SertaC> :)
    <FuLya> Amin. Evet gezmeyi eğlenmeyi çok severim :)
    <SertaC> Şu anda yaptığın işin dışında (hayattaki tüm işler kanuni olsaydı) ne iş yapmak isterdin?
    <FuLya> Ben yine psikolog olmak isterdim. Çünkü insanları anlamak ve onların sorunlarını çözmelerine yardımcı olabilmek kadar güzel bir iş yok bence. :)
    <SertaC> anlıyorum:)
    <SertaC> Yalan söylemenin sence uygun olduğu durumlar nelerdir? Beyaz yalan söyler misin, ne söylersin?
    <FuLya> yalan söylemenin uygun olduğu durumlar ancak hayati önem taşıyan durumlardır bana göre ama bende her insan gibi beyaz yalanlar söylerim ya da yalan söylmekten ziyade eksik olarak anlatırım :)
    <FuLya> Ne söylediğime gelince
    <FuLya> sadece sevdiklerimin üzülmesini engelleyecek ve onlara zarar vermeyecek yalanlar söylerim ama meslek hayatımda fazlasıyla gerçekçiyim beyazda olsa yalan söylemem. :)
    <SertaC> Yaşayamadığın için pişmanlık duyduğun ne var? mesela fulya hanım?
    <FuLya> Yaşayamadığım için pişmanlık duyduğum bir şey yok artık hayatımda kısa bir süre öncesine kadar vardı ama artık iyiki de yaşamamışım diyorum :)
    <FuLya> Eğer ki yaşasaydım gerçekten pişman olurdum şimdi :)
    <SertaC> Hiçkimsenin göremediği bir özelliğin var mı? Varsa neden bugüne kadar gizli kaldı?
    <FuLya> Şöyle diyebilirim ki mutsuzluğum hiç kimsenin görmediği bir özelliğim gerçekten mutlu olduğumu pek hatırlamam gizli kalmasının nedeni ise hiç kimse benim mutsuz olduğumu anlayacak kadar tanımadı ya da tanıyamadı.
    <FuLya> Mutsuzluk bir özellik midir bu da tarışmaya açık elbette ama bende gizli kalan bir tek bu var. :)
    <SertaC> :)
    <SertaC> Bu Konuda yorumu Sevgili Okuyculara bırakmak lazım Galiba
    <FuLya> Bencede :)
    <SertaC> Seni en çok ne kızdırıyor? Bu kızgınlıkla baş edebiliyor musun? Edemiyorsan, neden?
    <FuLya> Beni en çok kızdıran şey egosu tavan yapmış her şeyi bildiğini sanan insanlardır. Bu kızgınlıkla baş edemiyorum açıkçası çünkü hayatta en tahammül edemediğim şey kendi benliğini üstün görüp başkalarını küçük görmektir. Zaten bir insanda bilgi ne kadar çoksa ego o kadar azdır. Bu da demek oluyor ki egosu fazla olan insanlarda bilgi az. :)
    <FuLya> Ben insanları kişiliğine saygı duymasam bile bilgisine saygı duyarım.
    <SertaC> anlıyorum.
    <SertaC> peki FuLya Marka takıntın varmıdır:)agfrullah bana göre Mütevazi bir kişiliğe sahipsiniz içtenlikle Cvp veriyorsunuz:)
    <FuLya> Böyle düşündüğünüz için teşekkür ederim SertaC. :)
    <SertaC> FuLya buraya kadar ki konulara/konuşmalara eklemek istediğin varmı? yoksa 2. bölüme geçelim.
    <FuLya> Hayır yok. 2. bölüme geçebiliriz. :)
    <SertaC> peki evlimisiniz FuLya
    <FuLya> Hayır evli değilim.
    <SertaC> peki aşk hayatınızdan bahsedermisiniz:)
    <SertaC> varmı hayatınızda. biri:)
    <FuLya> Hayatımda biri yok ama aşık oldum elbette 10 yıldır unutamadığım bir aşkım vardı. Bir kaç gün önce onun aşkının gerçek olmadığını fark ettim daha yeni fark ettim yani ve onuda bitirdim artık. :)
    <SertaC> anlıyorum(;
    <SertaC> Sigara ? Alkol kullanıyor musunuz?
    <FuLya> Evet her ikisini de kullanıyorum.
    <SertaC> En Sevdiğiniz Renk nedir?
    <FuLya> Mavi
    <SertaC> Ne tür Müzk ,Dinlersiniz. :)
    <FuLya> Genellikle 80 ler 90 lar Türkçe popu tercih ederim nostalji yani ama onun dışında damar şarkılar dinlemeyide çok severim. :)
    <FuLya> Tabi birde slow şarkılar var :)
    <SertaC> Sizi sevenin sizin için neler yapması hoşunuza gider?
    <FuLya> Beni kıskanması beni sahiplenmesi ve paylaşamaması çok hoşuma gider. Onun dışında yürekten gelen bir tatlı söz bir sıcak bakış yeterlidir benim için. :)
    <SertaC> Aşk herşeyi affeder mi sizce?
    <FuLya> Hayır affetmez.
    <SertaC> Karşı cinste hoşlandığın tip?
    <FuLya> Ben bana karşı romantik böyle şiir falan okuyan erkeklerden pek hoşlanmam. Benim hoşlandığım erkek sert, maço, serseri olmalı vurdu mu kırmalı yani :)
    <FuLya> fizksel olarak ise esmer ve uzun boylu olmasını terich ederim. :)
    <SertaC> Hayvan besliyor musunuz?
    <FuLya> hayır.
    <SertaC> FuLya hanım birazd sunucudaki görevlerinize dönelimmi.
    <FuLya> tabi olur. :)
    <SertaC> FuLya hanm sunucudaki göreviz nedir neler yaparsınız=
    <FuLya> Sunucuda Services Admin olarak Nickserv departmanında görevliyim. Nicki ile ilgili herhangi bir sorun yaşayan herkese elimden geldiği kadar bilgim dahilinde yardım etmeye çalışırım. :)
    <SertaC> NickServ biraz daha açıcak olursak.NickServ sunucuda nicklerin kayda uygunluğu, kayıt aşamasındaki sorunları, nick şifresi ile ilgili sorunları, kullanılmaması gereken nicklerin yasaklanması , kurallara uymayan nicklerin kullanımının süreli veya süresiz olarak kullanıma kapatılması ve nicklerin güvenliğini sağlayan nicklerle ilgili her bilgiyi şifre email adresi ip adresi vb. bilgileri korumakla yükümlü olan bir departmandır. partmanındaki görevind ebaşarılar dilerim:)
    <FuLya> Teşekkür Ederim. Elimden geleni bilgim ve kurallar dahilinde yapmaya çalışıyorum. :)
    <SertaC> FuLya hanım mirçlerde kaç zamanlık bir geçmişiniz var?
    <FuLya> Toplamda 3 yıllık bir geçmişim var ama 3 yıl bir bütün değil hayatımın belli dönemlerine parça parça dağılmış bir 3 yıl :)
    <FuLya> ilk mirce girdiğim zamanı soracak olursanız onun üzerinden 8 yıl geçti
    <FuLya> 9. yıla girmek üzereyim. :)
    <SertaC> hım bu zaman zaarfında yaşadıgınız komik ilniç bir olay oldumu bizimle paylaşmak istermisin.
    <FuLya> oldu elbette ama paylaşmayı pek uygun görmüyorum. :)
    <SertaC> peki :)
    <SertaC> FuLya hanım eklemek istediğiniz varmı?
    <SertaC> göreviniz departmanla ilgili.
    <FuLya> Hayır eklemek istediğim herhani bir şey yok söylemem gereken her şeyi söyledim sanırım ama sevgili userlerimize söyleyeceğim tek şey kendileri ile ilgili özel bilgileri ve nickleri ile ilgili şifre email adresi gibi bilgileri hiç kimse ile paylaşmasınlar. :)
    <SertaC> çok doğru bir tespit FuLya bilgilendirmeniz için tşk ler:)
    <SertaC> Değerli Zamanınızı :Ayırdıgınız için Çok tşk eder Herşeyin gönln
    <SertaC> Değerli Zamanınızı :Ayırdıgınız için Çok tşk eder Herşeyin gönlünüzce olmasını Temenni Ederim..

<FuLya> Estağfurullah. Benimle röportaj yapmak istediğiniz ve zaman ayırdığınız için ben teşekkür ederim. Sizlerinde her şey gönlünce olsun mutluluk eksik olmasın hayatınızdan. :)
    <SertaC> tşk ler FuLya Hayırlı geceler..
    <FuLya> Teşekkürler Size de Hayırlı Geceler.
    Konu mustafakargi tarafından (19.Eylül.2016 Saat 21:27 ) değiştirilmiştir.

Luke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yer
    Nevşehir
    Mesaj Etiket
    16 Mesaj(lar)
    Konu Etiket
    10 Konu(lar)
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2 Beğenilmiş
    Çevrimiçi zamanı
    3 Hafta 5 Gün 5 Saat 18 dakika 59 saniye
    Ort. Çevrimiçi zamanı
    6 Saat 47 dakika 53 saniye
    Merhaba ziyaretçi,
    Bu mesajdaki içeriği görebilmek için giriş yapmalı yada üye olmalısınız.
    Giyinip eylül sarısı elbiselerini
    Çıkageldi hüzün
    Çok da yakışmıştı hani...
    Ne deseydik be yar?

Birşah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) القناعة كنز لايفني

Yer
    Cehennem
    Mesaj Etiket
    166 Mesaj(lar)
    Konu Etiket
    18 Konu(lar)
    Beğendikleri
    61
    Beğenileri
    186 Beğenilmiş
    Çevrimiçi zamanı
    2 Ay 3 Hafta 5 Gün 14 Saat 47 dakika 7 saniye
    Ort. Çevrimiçi zamanı
    22 Saat 27 dakika 23 saniye
    Merhaba ziyaretçi,
    Eger "dokuz" CanLı oLsaydın biLe En fazLa "sekiz" kez kaçabiLirdin öLümden
    BiLki "
    yedi" düveLe suLtan oLsan dahi Yerin "aLtı" mekan oLacak sana En fazLa "beş" metre kumaş götürebileceksin...
    Kapatacaksın "dört" açsanda gözünü
    Bu dünya "
    üç" günLük dünya AzraiLin yanında "iki" kat oLup yaLvarsanda nafiLe
    ELbet "
    bir" gün öLeceksin
    İşte o gün herşey "sıfır"dan başLayacak..!

mustafakargi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) Forum Üyesi

Mesaj Etiket
    2 Mesaj(lar)
    Konu Etiket
    1 Konu(lar)
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0 Beğenilmiş
    Çevrimiçi zamanı
    N/A
    Ort. Çevrimiçi zamanı
    N/A
    Merhaba ziyaretçi,

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)