Üye Etiket Listesi

Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345
Toplam 46 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 46 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Forum kullanıcılarının dikkatine..

Rahibe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Forum Üyesi
    Mesaj Etiket
    35 Mesaj(lar)
    Konu Etiket
    0 Konu(lar)
    @Erva kiz konu ne :-)

mOre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Radyo-DJ
    Meslek
    CCTV operatörü
    Burç
    Yay
    Mesaj Etiket
    24 Mesaj(lar)
    Konu Etiket
    1 Konu(lar)
    Öncelikle IRCD bahsetmiş olduğun Kurallar Her kanal için Geçerli değildir Radyo Kanallarında Kimse Flood yaptı diye atılmaz İkincisi ise flood yapılan mecra oyun mekanıdır Kimse Tutupta Haber , Bilgi , şarkı sözler, vb gibi forum başlıkları altında Flood yapmaz Gelelim 3 cü yazdığınıza Arkadaşlar bizim yazdıklarımızı görmek zorunda değilde ne demektir Kimsenin Klavyesini tutmuyoruz aman ben mesaj atacaktım diye sen neden attın diyede suçlayanı görmedim Herkes yazabilir oyun başlığı altında Soru sorulmuş ise online olan herkes cevap yazıyor Sizler ise flood olarak tabir ettiğiniz mesajları yönetim olarak mademki kurallara aykırı silersiniz Bu ne demektir yahu Yönetim Kurallar koyar bizler uyarız uymadığımız postlarda KÜFÜR HAKARET vb içerik var ise cezamızı çeker ban yeriz kimsenin buna itirazı yok ama oyun başlığınıda flood yaptı gerekçesi ile bu kadar sert uslüp kesinlikle yanlıştır . ayrıca Zeka seviyesini ölçme gibi yetenekleriniz olduğunu yeni öğrendim ayrıca mutlu oldum artık zeka seviyemizi yaşımızı ölçerek ranklarımıza yazarsınız bizlerden beklenen beklentide ona göre şekil alır Ekibiniz yeterli yada değil bu userleri forum genelini ilgilendiren bir durum değildir . Lütfen tekrar ediyorum Kendi içerinizdeki iştişare yönteminiz işe post silerek devam edelim

Alıntı Erva Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Gerçekten merak ediyorum cidden yazılanlardan Ne anladın ? Diğer bir husus o kadar şey yazmışsın peki sana söyle sorayım IRC içersinde taşkınlık yapabiliyor musun yaptığın ban ya da zline yiyorsun... IRC içerisinde flood yapabiliyor musun bot üzerinden kısıtlanıyorsun korumaya takılıyorsun IRC içersinde ki kuralları kısaca ihlal ettiğinde serverdan uzaklaştırılıyorsun peki IRC içerisindeki kuralları yadırgamayıp özümseyince sorun yok herkesin ortak paylaşımı olan foruma iyileştirme amacı ile getirilen kurallarda kişi özgürlüğü kısıtlaması damgasını yakıştırabiliyorsun gerçekten şuan seni yürekten tebrik ediyorum :)
    burada 18 yaşından küçük Kişiler yok IRC ortamına nazaran daha kaliteli olgun zeki ve anlayışlı Kişiler var.. kuralların neden ne için olduğunu anlayıp kavrayabilecek kapasitede Kişiler var ve forum kullanıcısı forum kültürüne sahip forum nedir bilen Kişiler tarafından kullanılıyor yoksa IRC içindeki badnick olarak tabir ettiğiniz ve ağzından çıkanı duymayan kullanıcılarda burada olurdu değil mi ? Ama yok olmama sebebi de belirli kültür düzeyine sahip olmasıdır kusura bakmada kimse senin 10 mesajını ard arda görmek ve sürekli aynı kişiye yorum yapmak zorunda değil bu eğlence değik işkencedir ve diğer kullanıcılarında haklarına tacizdir. Yönetim kadroma gelecek olur isem fazlam var eksiğim yok yine dediğim gibi buras IRC değil 20 kişilik ekip oluşturayım iyi forumlar

Available - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Meslek
    AB Başkonsolos Yakın Koruma
    Burç
    Terazi
    Mesaj Etiket
    5 Mesaj(lar)
    Konu Etiket
    5 Konu(lar)
    @Akhenaton Konunun 1. sayfasını okudum, diğerlerini okuma gereği bile duymadım.
    Teknik admin olman sana burda karşınakine ( ! ) işareti yapman veya illegal söz içeriğinde atarlanma hakkını vermez.Öncelikle Yönetici sıfatını kendinde oturt.
    Sonrasında TEKNİK kısmını , yönetim şekline uygula. Uslubun aşırı derecede itici ve bi yukardan bakma acısı veriyor.Bence kendince bi sirkelen.Kısacası kendini topla.
    Böyle giderse,bu işi fazla ilerletemessin.
    @Erva 'da umarım bu mesaj'ımı dikkate alarak oda yönetim içerisinde ki ufak tefek sorunları aşacağından eminim.O da herkes gibi buranın iyiliği için uğraşan sevdiğim bi arkadaşım.Onun kırılmasına yada, kırcak arkadaşlara müsade etmem.
    Kimse sanmasın ki burası sahipsizdir, görünmeyen her zaman bir karanlık gölge vardır.
    Saygılar.
    Konu Available tarafından ( 6 Gün önce Saat 19:55 ) değiştirilmiştir.
    Diejenigen,die mich hassen,machen mich berühmt [ksc™]~.W.

Xena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Forum Üyesi
    Mesaj Etiket
    30 Mesaj(lar)
    Konu Etiket
    0 Konu(lar)
    Christina ( 5 Gün önce), Erva ( 6 Gün önce) Bunu beğendi.
    ya gerçekten şuan yorum okurken gülüyorum arkadaşım IRC ile bağdaştırırken bazı kanalları hariç tutuyorsun ya bu forumda da bazı çoğu kategorilerde flood mesaj zaten esnek bu flood mesajı zaten tüm foruma koymamışlar iyi okursan iyi anlayacaksındır sen bence biraz ön plana çıkmak için yorum yapmak için yorum yapıyor gibisin yaş zeka olayına gelince orada biraz ironi yapmış ama sen yine konuyu komple anlamadığın gibi yine bunuda anlamamışsın hoş görmek lazım değil mi tutumunu :))))

Syst3m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sistem Admin
    Meslek
    Informatics Engineer
    Burç
    Yengeç
    Mesaj Etiket
    112 Mesaj(lar)
    Konu Etiket
    1 Konu(lar)
    Xena ( 6 Gün önce) Bunu beğendi.
    Alıntı Available Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Akhenaton Konunun 1. sayfasını okudum, diğerlerini okuma gereği bile duymadım.
    Teknik admin olman sana burda karşınakine ( ! ) işareti yapman veya illegal söz içeriğinde atarlanma hakkını vermez.Öncelikle Yönetici sıfatını kendinde oturt.
    Sonrasında TEKNİK kısmını , yönetim şekline uygula. Uslubun aşırı derecede itici ve bi yukardan bakma acısı veriyor.Bence kendince bi sirkelen.Kısacası kendini topla.
    Böyle giderse,bu işi fazla ilerletemessin.
    @Erva 'da umarım bu mesaj'ımı dikkate alarak oda yönetim içerisinde ki ufak tefek sorunları aşacağından eminim.O da herkes gibi buranın iyiliği için uğraşan sevdiğim bi arkadaşım.Onun kırılmasına yada, kırcak arkadaşlara müsade etmem.
    Kimse sanmasın ki burası sahipsizdir, görünmeyen her zaman bir karanlık gölge vardır.
    Saygılar.
    Türkiyede yaşıyorsun. fakat sadece kimlik taşıyor olman ne kadar üzücü. Türkçeyi kullanmaya ve anlamaya davet ediyorum.

Bilmemek ayıp değil, Öğrenmemek ayıptır. Laf olsun torba dolsun yaklaşımlarını çok gördük. Burada kişiye göre ne güzelde muamele yapıyorsun... Aynı yaklaşımı İrcforumlari bünyesinde olsan da kullansan. Buranın kuralları var ve Türkiye Forumları yönetimin kuralları üyelerimizin en iyi şekilde verimli vakit geçirmeleri için. Bu kurallara uymak zorundadır!. Bukalemun gibi kafası esince nick değiştirirsen son nickin Buco olarak kalır. Haddini bil terbiyeni takın.! Burada adam gibi foruma gir çık.. Her üye bizim için eşit ve onların haklarını ve huzurunu bu kurallar ile sağlıyoruz. Beğenmiyorsan farklı mecraları tercih edebilirsiniz. Saygılarımla...
    Büyük beyinler sistemlerle uğraşır , orta beyinler olaylarla uğraşır ve küçük beyinler ise kişilerle uğraşır .

Modification by IP Lab illegal Pørt
    iP Pørtal All Legal And illegal Rights Reserved. 2017©TF Førum

|l|lll|lll||l|||l|
    ²¹°¹³²¹³ °¹²¹³°²¹
    Her Hakki Saklidir!®

Erva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Burç
    Balık
    Mesaj Etiket
    1234 Mesaj(lar)
    Konu Etiket
    26 Konu(lar)
    Christina ( 5 Gün önce), Xena ( 6 Gün önce) Bunu beğendi.
    @More konuyu gerçekten anlayabildiğinde yorum yapmayı denersin ayrıca bu zeka yaş olayına çok takıldıysan sana özel zeka testi sonucu ile yaşını ekleyebileceğim bir rank hazırlayım belki o zaman alaylı tutumundan vazgeçebilmeyi başarabilirsin @Xena yorumun için teşekkür ederim iyi özetlemişsin ama nafile diyim konu tarafımca kilitlenmiştir gereksiz konuşmalara sebep olduğu için iyi forumlar

Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)