Etiketlenen üyelerin listesi

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ponçik kalpli burçlar

FLoReR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Forum Üyesi
    Meslek
    Özel Sektör - Sevkiyat Sorumlu
    Burç
    Başak
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    AyseNur (1 hafta önce) Bunu beğendi.
    Alıntı: AyseNur Nickli Üyeden Alıntı
    Bir oğlağın anlaşabileceği başka biri varsa, o da diğer bir oğlak ya da başaklardır.
    Ortak noktaları çok fazla .))
    Kesinlikle katılıyorum. Bunu bir çok oğlak burcu olan arkadaşımdan da duymuştum. Ki bende aynı duygu ve düşünceler içindeyim. :)
    ne kadar yol alsanda
    ardına bile bakma bundan sonra...
    aykırılık diz boyu olsun unutma
    tüm inandıklarınla inadına
    severek ,
    anlayarak ,
    tadarak
    yaşa...

Forum Üyesi
    Meslek
    Burç
    Başak
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Melodram (1 hafta önce) Bunu beğendi.
    Alıntı: Melodram Nickli Üyeden Alıntı
    •BOĞA'nın çok değer verip güvendiği kişiler sözüm size, Boğa'yı hayal kırıklığına uğratmanız iyi olur, Boğa'nın verdiği değeri hakedin ! Boğa'yı çekemeyene anten, çözemeyene decoder, elektrik alamayana trafo temin edilir. Montaj ücretsizdir.

*Hayal kırıklığına uğratmamanız bence orası çünkü bir boğayı hayal kırıklığına uğratmak demek uğratanın hayatının geri kalanını sürünerek geçirecek olması demektir. Bizim ponçik kalbimizi kırıp, oradan bir canavar çıkarıp sonra gelip ağlamayın tamam mı? Her türlü montaj, kurulum ve türevleri için gerçekten ücretsiz hizmetimizin olması da ayrı bir ponçikliğimiz. <3
    Evet bende ilk okuduğumda garipsemiştim. Bir yazım hatası olmuş sanırım.
    *
    Onun haricinde hayal kırıklıkları insanın canını yakar elbette. Ama gerçekten böyle durumlarda birini sürüm sürüm süründürebilir misiniz ? Yani bir can yanıklığı, kırıklık, üzüntü dolu iken, içinizden bir canavar çıkabilir mi ? bu canavar ne kadar can yakabilir ? Biraz tanıyalım Boğa'ları ??

Sadece bir canavarın varlığından haberdar olmayalım değil mi ? çok daha iyi yönleri de vardır eminim ??
    ne kadar yol alsanda
    severek ,
    anlayarak ,
    tadarak
    yaşa...

Melodram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Forum Üyesi
    Mentioned
    281 Post(s)
    Tagged
    10 Thread(s)
    Alıntı: FLoReR Nickli Üyeden Alıntı
    Evet bende ilk okuduğumda garipsemiştim. Bir yazım hatası olmuş sanırım.
    *
    Onun haricinde hayal kırıklıkları insanın canını yakar elbette. Ama gerçekten böyle durumlarda birini sürüm sürüm süründürebilir misiniz ? Yani bir can yanıklığı, kırıklık, üzüntü dolu iken, içinizden bir canavar çıkabilir mi ? bu canavar ne kadar can yakabilir ? Biraz tanıyalım Boğa'ları ??

Sadece bir canavarın varlığından haberdar olmayalım değil mi ? çok daha iyi yönleri de vardır eminim ??
    Boğalar fazla verici bir burçtur. Başta daha kapalı olsalar da, sevip güvendikleri insana her şeyiyle sarılırlar, kendini, içini, hislerini ardına kadar açarlar. Tabii bunu her insana yapmazlar, gerçekten sevmesi ve güvenmesi lazım, bu da Boğalar için uzun sürer biraz. Sonra bu güveni kırdığında biri genelde affı olmaz. Sinirlenmesi, öfkelenmesi çok uzun sürmez ama bir insandan soğuması jet hızıyla olur ve bir ömür sürebilir. Soğuduğu zaman geri dönüşü olmuyor, tabii ki hayat ve bu hayatta istisnalar vardır, her şeyi burçlara göre yönlendiremeyiz ama genel olarak bir Boğa burcunun soğuması diğer bütün duygularında üstündedir. Bilerek, isteyerek kalp kırmaktan, insan süründürmekten zevk almaz ama anında seti çekip, duvarlarını ördüğü için insanların ona ulaşmasına izin vermez. Bu da karşı taraftan ''süründürmek'' olarak algılanır. Kararları kesindir, sabit fikirlidir. İkna edilmesi, özür dilendiğinde inandırılması güç bir burçtur. Kalbini sonuna kadar açtığı her insanda bile mantığını dinlemekten, ona göre hareket etmekten çekinmez. Boğa burcu ne tam anlamıyla kalbini dinleyen ne de mantığını dinleyen bir burçtur, her ikisini eşit oranda ve gerektiği yerlerde dinler. Yükselenim de Başak olunca benim, sabitlik, mantık kaçınılmaz oluyor.
    Ne çok anlatasım varmış ama ben o yorumumda biraz espri katmak istediğimden öyle yazdım, yoksa süründürmek ve acı çektirmekten zevk almam. Her insan hatasının bedelini kendi hayatının içinde bir şekilde öder.

"bugün durgun suların kalbini kırdım,
    kırmamalıydım."

Forum Üyesi
    Meslek
    Burç
    Başak
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Melodram (1 hafta önce) Bunu beğendi.
    Alıntı: Melodram Nickli Üyeden Alıntı
    Boğalar fazla verici bir burçtur. Başta daha kapalı olsalar da, sevip güvendikleri insana her şeyiyle sarılırlar, kendini, içini, hislerini ardına kadar açarlar. Tabii bunu her insana yapmazlar, gerçekten sevmesi ve güvenmesi lazım, bu da Boğalar için uzun sürer biraz. Sonra bu güveni kırdığında biri genelde affı olmaz. Sinirlenmesi, öfkelenmesi çok uzun sürmez ama bir insandan soğuması jet hızıyla olur ve bir ömür sürebilir. Soğuduğu zaman geri dönüşü olmuyor, tabii ki hayat ve bu hayatta istisnalar vardır, her şeyi burçlara göre yönlendiremeyiz ama genel olarak bir Boğa burcunun soğuması diğer bütün duygularında üstündedir. Bilerek, isteyerek kalp kırmaktan, insan süründürmekten zevk almaz ama anında seti çekip, duvarlarını ördüğü için insanların ona ulaşmasına izin vermez. Bu da karşı taraftan ''süründürmek'' olarak algılanır. Kararları kesindir, sabit fikirlidir. İkna edilmesi, özür dilendiğinde inandırılması güç bir burçtur. Kalbini sonuna kadar açtığı her insanda bile mantığını dinlemekten, ona göre hareket etmekten çekinmez. Boğa burcu ne tam anlamıyla kalbini dinleyen ne de mantığını dinleyen bir burçtur, her ikisini eşit oranda ve gerektiği yerlerde dinler. Yükselenim de Başak olunca benim, sabitlik, mantık kaçınılmaz oluyor.
    Ne çok anlatasım varmış ama ben o yorumumda biraz espri katmak istediğimden öyle yazdım, yoksa süründürmek ve acı çektirmekten zevk almam. Her insan hatasının bedelini kendi hayatının içinde bir şekilde öder.
    Samimice yaptığınız açıklamalar için teşekkür ederim.
    Boğa burcu insanları inandığı güvendiği değer verdiği insana duygularını ve düşüncelerini açmada fazlasıyla cömert davranıyor -ki bu duygu ve düşüncelerin karşılığı görülemediğinde kendini çarçabuk geri çeken ve dimdik duran bir karakter..

Canavarın sevimliliği sizde vardı zaten. :) Espiri anladım ben..

''Her insan hatasının bedelini kendi hayatının içinde bir şekilde öder.'' Kesinlikle katılıyorum. Hiçbir davranış karşılıksız kalmaz. Mutlaka bir yerlerde bir şekilde karşılığını bulur. Bu bir döngü bence.. Bu döngüyü hareketlendiren de biziz dizginleyen de.. Her düşünce diğer bir düşünceyi tetikler ve karşılığını bulur.

''Ne ekerken onu biçersin'' gibi ..
    Hayatın her anında ve her alanında..

Duygu ve düşünceleriniz için teşekkürler.
    ne kadar yol alsanda
    severek ,
    anlayarak ,
    tadarak
    yaşa...

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)