Üye Etiket Listesi

Sayfa 9 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci 123456789
Toplam 84 adet sonuctan sayfa basi 81 ile 84 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TF yılın En’leri Sonuçları

ScorpioN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Help Team
    Mesaj Etiket
    39 Mesaj(lar)
    Konu Etiket
    3 Konu(lar)
    AsuEla  (1 hafta önce), BenSu (1 hafta önce), EfteLya (1 hafta önce), Erva (1 hafta önce), Quaresma (1 hafta önce), quiCkSiLveR (1 hafta önce), Siyahlnci (1 hafta önce), Vita (1 hafta önce) Bunu beğendi.
    Öncelikle Kazanan Herkesi tebrik ederim..
    Forum'da olsa, Help'te olsa Sunucuya katkisi olan insanlardir. 2'ye ayirmak bence mantiksizliktir. Forumda çalışan arkadaslarin emeği ayri, Help departmaninda calisan insanlarin emeği ayridir. Helper diyip geçmemek lazim; Orda nice arkadaslarimiz KARSİLİKSİZ, ve bir çıkar beklemeden bu sunucu için yardim vermektedir. Günde otomatik Globallar hariç, #Sales'e gonderdigimiz cok kullanici/user oluyor. Bunlari görmezden gelmek olmaz. Forum içinde keza öyle, en basitinden bu anket acilmamis olsaydi kimse ne iş, ne gorev yaptigini bilmeyen arkadaslarimizda vardir. Toparlayacak olursak, Kazanan arkadaslari, oylamada belki üst siralarda olmayabilir ama gercekten calisan gizli kahramlari tebrik ederim.
    #Help Team ...
    Since2006©

hahahah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Mesaj Etiket
    242 Mesaj(lar)
    Konu Etiket
    15 Konu(lar)
    AsuEla  (1 hafta önce), EfteLya (1 hafta önce), Ema (1 hafta önce), Erva (1 hafta önce), pCkopAt (1 hafta önce) Bunu beğendi.
    Kazanan herkesi tebrik ederim ;d
    Hiçbir soğuk, ruhunuzun sessizliği kadar üşütemezdi.

BenSu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    TF Yılın Eni
    Mesaj Etiket
    5 Mesaj(lar)
    Konu Etiket
    0 Konu(lar)
    AsuEla  (1 hafta önce), Siyahlnci (1 hafta önce) Bunu beğendi.
    Erdem tabikide gonlumun birincidir siyahinci ben aksama kadar onunla beraberim hatalarim oluyor uygun bir dille kirmadan uyarıyor gerektigi yerde beni savunuyor yerime baskalarindan ozur bile diliyor onun hakki ödenmez birinci olmasin sıkıntı degil o bizim icin hep birincidir zaten.soyledigim bir cümle altinda yorum yapma hakkina sahip degilsiniz. Evra yi da tebrik ederim.

Erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ιdαм ettιler вυ ɢece αĸlıмı ; yαr αğαcıɴdα..
    Mesaj Etiket
    128 Mesaj(lar)
    Konu Etiket
    4 Konu(lar)
    AsuEla  (1 hafta önce), EfteLya (1 hafta önce), Ema (1 hafta önce), pCkopAt (1 hafta önce) Bunu beğendi.

Birincik

Alıntı Siyahlnci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son satirilarina katiliyorum Erdem sevmek zorunlugu yok saygi kafidir. Onun disi yazdigin sadece acizane bir yorumdur. Oy istemek yanlis degil kendine oy vermekden iyidir. Ayrica iyi takip edersen 2 oy farki var. http://www.turkiyeforumlari.net/konu...an-Lideri.html
    bilen bilir bilmeyen de kendi bilir
    Baska cvbim da olmaz sana bu kadari yeter
    Oy istemek ayıp denmedi zaten fakat 'bana göre' etik değil ve ayrıca söylemek isterim ki burada ben de olanları görebiliyorum. Bana göre birinci yada sonuncu arasında bir fark yok. Bu sadece bir anket düzenlemesi, tabii ki insanların başkaları tarafından ne kadar takdir edildiğini gösteriyor burada ki sonuçlarda ama bence dediğim gibi kendi hür iradeleri ile oy verenler için. Benim senin ile alıp veremediğim yok ama oylamayı-anketi baltalamak gibi bi düşüncesi olanlar bu postları atmama sebeptir @Siyahinci değil mi? Beraber de aynı departmanda çalıştık bir süre. Bir haksızlığımı gördün mü şimdiye kadar? Olumlu olumsuz tüm postlar atılabilir saygı çerçevesinde ama burada yaptığımız emeklere laf getirtmem.

Alıntı BenSu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erdem tabikide gonlumun birincidir siyahinci ben aksama kadar onunla beraberim hatalarim oluyor uygun bir dille kirmadan uyarıyor gerektigi yerde beni savunuyor yerime baskalarindan ozur bile diliyor onun hakki ödenmez birinci olmasin sıkıntı degil o bizim icin hep birincidir zaten.soyledigim bir cümle altinda yorum yapma hakkina sahip degilsiniz. Evra yi da tebrik ederim.

@BenSu tabii ki sevebilirsin, biz sevme demeyiz, kimsenin de demeye hakkı yok. Zevkler ve renkler meselesi. Insan kayırmıyoruz, amacımız bir aktivite yapmak. Burada A ya da B kişisinin derdinde değiliz, hepimiz din kardeşiyiz, AMİN.

Aklımdasın diyen BALIKLAR, ömrümsün diyen KELEBEKLER..

olur olmaz kişilere içini dökersen, döktüğünü toplamak yine sana kalır..

Sayfa 9 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci 123456789

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)