Etiketlenen üyelerin listesi

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: NKeats

Melodram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye
    Tagged
    64 Thread(s)
    BukLem (28.Mart.2019), hahahah (24.Kasım.2018), Tupac (24.Kasım.2018) Bunu beğendi.
    @hahahah o kadar güzel yazıp, anlatmış ki çerçeveletip konunun girişine assak herkes +1 deyip geçse işimiz kolaylaşır.
    Sevgili veni vidi Vedo, bugün burada Öğretmenler Günü'nü sabote edişini kutlarken...
    Şaka yaptım tamam!
    Sevgili veni vidi Vedo, bu sözlüğe yazılacak en güzel günü seçtik galiba. Daha unutulmaz olur hem, gerçi bizi unutmazsın ama es kaza bir unuttuğun tutar, sonra yazdığımız tarihe bakar utanırsın belki! :p
    Tanışalı aşırı kısa bir zaman oldu, 3 hafta olmuş mudur? Yani muhtelemen o civarlarda bir şeyler ama ilk andan itibaren sohbetiyle, düşünceleriyle, netliğiyle, içtenliğiyle insanı kendine bağlıyor mu? Bağlıyor. Ha bu sıcaklık ve samimiyeti foruma ilk gelip, onu gördüğümde hisseder miydim, hissetmezdim çünkü dışardan soğuk ve hepinizden nefret ediyorum gibi duruyor. Soğuk olmadığı kesin ama nefreti baki kalabilir, dikkat edin tefolar.
    Sonra baklava sevmiyor bir kere, bu benim için çok önemli bir şey. Baklava sevmeyen insan bulmaya hasret kalmıştım ki, postların arasından çıktı geldi iyi de oldu. Cimri sanıyorsunuz ama hiç değil, o bizim takılmamız ona. Aşırı paylaşımcı, malını da mülkünü de sevdiği insandan esirgemeyenler olur ya, aynı öyle.
    Bazen çok parantezli gülücükler yapınca bizi tedirgin etse de, iyi ki tanımış ve @hahahah vesilesiyle de daha yakından sohbet etme şansını bulmuşuz diyor konuyu terk ediyorum.
    Bir de rap müziği seviyor, çok güzel rapler yazıyor ama henüz yazmadığından ahaha. Ne diyordu şair; En güzel şiir henüz yazılmamış olandır. :p O hesap.
    Elini çabuk tutmanı söyleyip gerçekten terk ediyorum, ekstra olarak da tekrardan nice senelere öğretmenlerden rol çalan Vetö seni.

NOT: Yetkililere sesleniyorum, sakıncası yoksa şu başlığı da ''Tupac'' mi yapsak? :p Herkes benim gibi, Vedö'nün eski nickini bilmeyebilir :p Teşekkürler.
    Konu Melodram tarafından (24.Kasım.2018 Saat 18:03 ) değiştirilmiştir.

Tupac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Burç
    Yay
    Tagged
    395 Thread(s)
    hahahah (24.Kasım.2018), Melodram (24.Kasım.2018) Bunu beğendi.
    Alıntı Melodram Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @hahahah o kadar güzel yazıp, anlatmış ki çerçeveletip konunun girişine assak herkes +1 deyip geçse işimiz kolaylaşır.
    Sevgili veni vidi Vedo, bugün burada Öğretmenler Günü'nü sabote edişini kutlarken...
    Şaka yaptım tamam!
    Sevgili veni vidi Vedo, bu sözlüğe yazılacak en güzel günü seçtik galiba. Daha unutulmaz olur hem, gerçi bizi unutmazsın ama es kaza bir unuttuğun tutar, sonra yazdığımız tarihe bakar utanırsın belki! :p
    Tanışalı aşırı kısa bir zaman oldu, 3 hafta olmuş mudur? Yani muhtelemen o civarlarda bir şeyler ama ilk andan itibaren sohbetiyle, düşünceleriyle, netliğiyle, içtenliğiyle insanı kendine bağlıyor mu? Bağlıyor. Ha bu sıcaklık ve samimiyeti foruma ilk gelip, onu gördüğümde hisseder miydim, hissetmezdim çünkü dışardan soğuk ve hepinizden nefret ediyorum gibi duruyor. Soğuk olmadığı kesin ama nefreti baki kalabilir, dikkat edin tefolar.
    Sonra baklava sevmiyor bir kere, bu benim için çok önemli bir şey. Baklava sevmeyen insan bulmaya hasret kalmıştım ki, postların arasından çıktı geldi iyi de oldu. Cimri sanıyorsunuz ama hiç değil, o bizim takılmamız ona. Aşırı paylaşımcı, malını da mülkünü de sevdiği insandan esirgemeyenler olur ya, aynı öyle.
    Bazen çok parantezli gülücükler yapınca bizi tedirgin etse de, iyi ki tanımış ve @hahahah vesilesiyle de daha yakından sohbet etme şansını bulmuşuz diyor konuyu terk ediyorum.
    Bir de rap müziği seviyor, çok güzel rapler yazıyor ama henüz yazmadığından ahaha. Ne diyordu şair; En güzel şiir henüz yazılmamış olandır. :p O hesap.
    Elini çabuk tutmanı söyleyip gerçekten terk ediyorum, ekstra olarak da tekrardan nice senelere öğretmenlerden rol çalan Vetö seni.

NOT: Yetkililere sesleniyorum, sakıncası yoksa şu başlığı da ''Tupac'' mi yapsak? :p Herkes benim gibi, Vedö'nün eski nickini bilmeyebilir :p Teşekkürler.

Ne uzun yazmışsın :p bazı yerleri atladım jxjdjd şaka bir tarafa ben bu tarz şeyler duymak güzelmiş :))
    Önem verip beni böyle çok iyi tarif ettiğin için ayrıca teşekkür ederim.
    Tabi sizinle tanışmama @hahahah vesile oldu ona da ayrı teşekkür. O da yeni tanımasına rağmen beni sizle tanıştırabilecek görmesi de güzel
    Genel olarak güzel Teşekkürler :))
    Gülmeyi tekrar öğretemezsin... Darbeyi çok kez yiyen insana...

Ve bir gün tanrı olsanızda karşınızda eğilmem

AhuM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Burç
    Terazi
    Tagged
    423 Thread(s)
    Nam-ı diyar tupac

Belinda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Burç
    Aslan
    Tagged
    443 Thread(s)
    buraya yazsam da görmeyecek ama buralar seni özledi reyiiizzz djdjfkf
    neyse biz pubg'e devam edelim ;d
    Sevgiye saplanıp kalmaya karar verdim.
    Nefret taşımak için çok ağır bir yük.

BukLem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Let’s Go
    Burç
    Kova
    Tagged
    427 Thread(s)
    Belinda (28.Mart.2019) Bunu beğendi.
    @Belinda selam olsun bendede arkadaşımıza

Huma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Burç
    Aslan
    Tagged
    442 Thread(s)
    Belinda (28.Mart.2019), BukLem (28.Mart.2019) Bunu beğendi.
    Aynen ben de ozledim umarım iyidir arkadaşim @Belinda lütfen selamimi iletir misin:(

Lukasz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Forum Üyesi
    Meslek
    -0
    Tagged
    18 Thread(s)
    iyi la adam yaşıyor

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)