Etiketlenen üyelerin listesi

Sayfa 8 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci 12345678
Toplam 75 adet sonuctan sayfa basi 71 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Finding Neverland

Finding Neverland - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Forum Üyesi
    Burç
    İkizler
    Mentioned
    150 Post(s)
    Tagged
    47 Thread(s)

Forum Üyesi
    Burç
    İkizler
    Mentioned
    150 Post(s)
    Tagged
    47 Thread(s)

Forum Üyesi
    Burç
    İkizler
    Mentioned
    150 Post(s)
    Tagged
    47 Thread(s)
    Aurora ( 3 Gün önce) Bunu beğendi.
    Eve geçtiğime göre rahat rahat yazabilirim artık.Bunlar tamamen gerçek duygularım.Kafamdaki beni deli eden, paranoyaklaştıran tüm soru işaretleri gitti.Oh mis gibi.Dünya varmış sonunda...

Benim için her zaman dürüstlük önemliydi bu yüzden.Hayatta ilk defa beddua etmemi sağladınız.Ve sakın ola bir gün düşüncelerimin değişeceğini sanmayın.İçimdeki tüm sevgiyi,iyiliği öldürdünüz.Büyük ihtimal cehennneme gideceğim.Önceleri cehenneme gitmekten korkardım.Şu an ondan da korkmuyorum.Şaka yok sizi de yanımda götüreceğim.Tüm karabulutlarım,lanetim üzerinizde olacak.Bunu hissedeceksiniz.Daha öncekiler hafif esintilerdi.

Şu an kafa olarak çok güçlüyüm.Fiziksel olarak zayıfım.Onu da 2 aya hallederim.Bundan sonra birini seveceğimi zannetmiyorum.Benim için insanlarla tanışmada sıkıntı yok.Ve insanların canını yakacağım.Yalancı olacağım.

Ve foruma gireceğim arada.Bana yapılanları unutmamak adına.Nefretimi daima tazeleyeceğim.Bu beni bu hayata karşı güçlü kılacak.

Bla bla bla...Bunun müsebibi sizsiniz.Haklı değilsiniz.Ben haklıyım.

Forumda baya bir gönderme yapılmış yine.Yönetici diyor ki imaj yaratmış.Benim kadar doğal ve dürüst davranan yoktu.Alakası yok.
    Karşımda her kim olursa olsun cevap veremeyeceğim kimse yok.Klavye başından yazmaya benzemez.

Can acıtmayan göndermelere pek bir şey demiyorum.Bazıları alaylıydı.Size göre gülme sebebiydi.Hepsi tek tek aklımda.Allah belanızı versin hemi.Canınız cehenneme.Hele bir kız var bu 3 kişi dışında ona da ayrı nefret duyuyorum.

Forumda tek pişmanlık duyduğum şey.Teo Bey ile yaşadığım olumsuzluk.

Ne diyor Teoman'' Ben değil dünya fa..şe! O şarkıyı da dinleyelim...

Ha bu arada 10 gün önce yazacak başka forum aradım.Bulamadım düzgün bir yer.Yoksa şu an bunu da buraya yazar olmazdım.Yazmadığım içimden geçenler,ettiğim beddualar,küfürlerin haddi hesabı yok.

Karşımda olsalar da o kişileri öldürmekten gram vicdan azabı duymam.Sevgimin ne kadar büyük olduğunu gördünüz.Nefretim de öyle.Zalimim hiç acımam.

Egonuza da sı..yım.Aynaya bakın gözlerinizin içine.Fesatlığınızı ve kötülüğünüzü görün.He bu arada dürüst olan hayat kadını bana göre daha ahlaklıdır.

Yaz yaz bitmez.Kara liste uzun.Yazamadıklarımı da duyusal yolla iletirim.

Saat 4 olmuş.Hadi eyvallah!

Forum Üyesi
    Burç
    İkizler
    Mentioned
    150 Post(s)
    Tagged
    47 Thread(s)
    A Discovery of Witches dizisine başladım.4.bölümün sonuna doğru koptum.Aynı kısmı 3 kere izledim.Sonra bölüm bitti.Açtım müzik.Yazma gereksinimi hissettim...

Biraz bugünden bahsedelim.Evet yeni imajı eyleme geçtik sonunda.Yok dedim böyle yap.Kimsenin fikri umrumda değil.Kendimle ilgili şeylerde.Neyse eve geçecektim ki vazgeçip 3 saat süren sarmayan bir muhabbete giriştik.Adam konuşurken içimden bol bol saçmalıyorsun.Maval okuyorsun.Düşüncem değişmez gibilerinden hep olumsuz şeyler söyledim.Karşımdaki insana saygı duyup dinlerdim mesela.Sonra yalan söylemeye başladım...

Akşama doğru çıktık bir yerlere beni geren 2 insanla.Çıldırdım bol bol.Bir ara tek kaldım 1 saatten fazla.Sağda solda gezindim.Kitaplara baktım.Saçma salak şarkılar çalıyordu eskiden dinlediğim.2 kitabı gözüme kestirdim.49 çarpı iki 98 tl.Fakirim ya ben param çıkışmadı alamadım.Çıktım oradan sigara içmeye cafeye.Ayakta masanın birinin başındayken kızın biri geldi almış çayını oturdu karşıma.Söndürdüm sigaramı oradan yemek yediğim masaların oraya oturmaya falan.Bir ara telefonun ekranına bakınca gözümdeki nefret olgusu çok belirgin...Bunu farkettim...

Böyle bile çok cool um.Yürüyüşüm davranışım bunu yansıtıyor.Bakışları üzerime çekiyorum konuşmadan bile.Yalnız istemeden bile kızın birini ezdim.Çarpışma değil konuşma babında.Özür diledi ya.İçimden bu kız güzelmiş dediğim dönüp geldi bunu siz mi sordunuz demez mi? Halbuki alakası yok kadının teki sormuştu.Olay enerjimi hissettiriyorum her türlü yine eskisi gibi.Bol bol kadınları kızları kestim.Gözlerim açıldı.Ne güzel hatunlar varmış.Tanışsam,konuşsam çok rahat yaparım da gerek yok.Her şeyin zamanı var...

Sen istemezsin ya sallamasın ya bu tür eylemler çıkar karşına bol bol.İleride hain planlar için gözlemledim.Ve çok rahat yapacağım 1. mekan belli.Özellikle seçeceğim avlarımı.Dexter Morgan taktiği uygulayacağım.Duyguları sömürdükten sonra köpek muamelesi çekip yol vereceğim.Bundan haz duyacağım.Bu günahlar sizin ellerinize de bulaşacak.

Neyse yeter bu kadar yazma.Sıkıldım.Dinlediğim şarkıyı da atalım şuraya.

Zamanın her şeyin ilacıysa s....m eczaneleri...

Forum Üyesi
    Burç
    İkizler
    Mentioned
    150 Post(s)
    Tagged
    47 Thread(s)

Saate bakmadım da gündüz 3-4 ten sonra bir şeyler değişti.Bunu anlatmak isterdim...

Sonra diyorlar ki ne tuhaf adamsın...

Sayfa 8 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci 12345678

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 4 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (1 kayıtlı ve 3 misafir)

1. Finding Neverland