Üye Etiket Listesi

+ Yeni Konu aç
3 sonuçtan 1 ile 3 arası
    SeeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) Masum Değiliz Hiç Birimiz...

Yer
    MERSİN
    Mesaj Etiket
    0 Mesaj(lar)
    Konu Etiket
    0 Konu(lar)
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0 Beğenilmiş
    Çevrimiçi zamanı
    N/A
    Ort. Çevrimiçi zamanı
    N/A

Icon230 2015 MART Helper toplantısı

(21.01) *** damn mod değiştirdi:-hhhv karaYeL LoVeBoYmE Türkiye CoCuqSu
    (21.01) *** damn mod değiştirdi:+m
    (21.01) <damn> Merhaba arkadaşlar;
    (21.01) <damn> Öncelikle toplantıya geldiginiz için hepinize teşekkür ederi(z)m.
    (21.02) <damn> Fazla zamanınızı almamak için, önceden hazırlamış oldugum konuşmayı sizlere aktaracagım.
    (21.02) <damn> Departman da dikkati çeken bir kaç konuya değinecegim.
    (21.02) <damn> -
    (21.02) <damn> Helpers kanalında sürekli tartışma oluyor, lütfen buna dikkat edelim. Birbirimizi kırmaya/üzmeye gerek yok.
    (21.02) <damn> Biz burada bir aile gibiysek tartışma ve sorun olmamalı.
    (21.03) <damn> Sonra işlem yapılmak zorunda kalınıyor ve yanlış anlaşılıyor.
    (21.03) <damn> Bu konuya herkesin dikkat etmesini istiyorum arkadaşlar, lütfen tartışma olmasın.
    (21.03) <damn> -
    (21.03) <damn> Help kanalına gelen kullanıcılara sürekli aynı kişiler yardım veriyor, bu konudan rahatsızım.
    (21.03) <damn> Yeni katılan arkadaşlarım yada Help kanalında Stajyer olarak başlayan arkadaşlarımında ***retli olmaları gerekiyor.
    (21.04) <damn> Lütfen "Ben yeniyim hata yaparım" gibi bir durum aklınıza gelmesin. Hele hele nick bırakıp put gibi durma işi hiç olmasın arkadaşlar.
    (21.04) <damn> Eğer Helper hostu taşıyor isek, o hostun hakkını verelim.
    (21.04) <damn> -
    (21.04) <damn> Helpers kanalında sohbet oluyor; tamam tabii ki konuşacagız, sohbet edecegiz, gülecegiz ama bi arkadaş soru/cevap yapalım dediginde herkes köşesine çekiliyor, birden susuyorlar.
    (21.04) <damn> Soru/cevap işlemi yapıldıgında tüm arkadaşlarımın katılmasını istiyorum.
    (21.04) <damn> Doğru yada yanlış farketmez, önemli olan katılmak fikir alış/verişi yapmaktır.
    (21.04) <damn> Sorunun cevabını bilmiyor bile olsak katılım olsun.
    (21.05) <damn> Özellikle bu işlem yapıldıgında, farklı ve alakasız bir konu ile asla ama asla konunun dagıtılmasını istemiyorum arkadaşlar açıkça söyleyim.
    (21.05) <damn> -
    (21.05) <damn> Sunucu geneli içerisinde, özel yada kanal farketmez hal ve hareketlerimize daima dikkat edelim arkadaşlar.
    (21.05) <damn> Helper hostu taşıyoruz, bizlerin örnek olması gerekiyor.
    (21.05) <damn> Hiçbir kanal sahibi yada yetkilisi ile, sunucu oper/Admin'i ile tartışma içerisine girmeyelim.
    (21.05) <damn> Bir sorun olması halinde Help üst yönetimine bildirin, bizler gerekeni yapacagızdır.
    (21.05) <damn> Yeterki siz haklı olun.
    (21.05) <damn> -
    (21.06) <damn> Away olacagımız zaman, lütfen ama lütfen Help kanalından çıkalım arkadaşlar,
    (21.06) <damn> Nick'i bırakıpta saatlerce gitmenin bir anlamı yok.
    (21.06) <damn> Sonra kullanıcı gelip Help kanalında bekleme yapmasın.
    (21.06) <damn> Hoş bir görüntü olmuyor kanalda.
    (21.06) <damn> -
    (21.06) <damn> Tekrar teşekkür ederim arkadaşlar.
    (21.06) <damn> Psyche hocam buyur.
    (21.07) <Psyche> Sağol Ulaş, iyi akşamlar arkadaşlar kolay gelsin.
    (21.07) <Psyche> Değinilmesi gereken bir çok konuya Ulaş değindi. Eksiklerimiz olduğu gibi +'larımız da bir hayli departman içerisinde fazla.
    (21.08) <Psyche> Kadro geneline bakıldığı zaman, istisna bir kaç durum hariç departman içerisinde bulunan Helper'larımızın %80'i bireysel eğitim alarak bu konuma gelmiş olan kişiler.
    (21.08) <Psyche> Eğitmen arkadaşlarımıza çıkardığı bu güzel iş için hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim.
    (21.08) <Psyche> Away, soru/cevap aktiviteleri ve Helpers kanalında dönen sohbet akışı şuan için en çok sıkıntı yaşadığımız konuların başında geliyor.
    (21.09) <Psyche> Away durumunun önüne geçmek için Türkiye ile bir çalışma yaptık ama daha hazır hale getiremedik. İdle kontrol sistemi, belirli süre aralıklarıyla idle'nız kontrol edilecek belirtilen süreyi aşmışsanız, Help kanalından part edileceksiniz.
    (21.10) <Psyche> Helpers kanalında dönen sohbet için de, karaYeL'in güzel bir fikri vardı bunu da hepimiz düşünür karara bağlarız. Ali'nin sunduğu fikir; #Helpersohbet adı altında bir kanal açmak ve dönen tüm geyiği o kanalda yapmak, Helpers kanalı ise sadece komutsal konuların konuşulduğu, giriş/çıkışların takip edildiği kanal olarak kalması.
    (21.11) <Psyche> Soru/cevap aktivitelerinde maalesef beklediğimiz katılımı göremiyoruz, bu durumu aşmak için Malthus ustanın önerdiği ''DÜELLO'' sistemini yakın tarihte hayata geçireceğiz. Hem komutsal anlamda kendimizi geliştirecek, hemde Help içerisindeki rekabeti arttırmayı hedefliyoruz. Bu konu ile ilgili açıklama ve sistem bi önceki toplantımız da yapılmıştı.
    (21.11) <Psyche> Detayları toplantı sonrasında konu ile ilgisi olmayan arkadaşlara açıklarız.
    (21.13) <Psyche> Sergilediğimiz yönetim şeklinde, hiçbir zaman hostun ve prefixin ağırlığı arkasına saklanarak komutsal yetkiye başvurmadık. HelpAday'ı olan arkadaşımıza bile sıcak yaklaşmaya çalışıp, ''AİLE'' anlayışını aşılamaya çalıştık.
    (21.13) <Psyche> Yalnız bu durum çoğu zaman istediğimiz etkiyi vermedi.
    (21.14) <Psyche> Bazı olumsuzluklar oldu, bunlar arasında alt/üst ilişkisinin yerini unutup farklı davranan ve departmanı normal bir global kanal departmanıymış gibi kullanmaya çalışan arkadaşlarla da karşılaştık. İyi niyetimizi suistimal edenlerdi, yollarımızı ayırmak zorunda kaldık.
    (21.15) <Psyche> Şunun farkında olmanızı istiyorum arkadaşlar; Burada kişileri sevmeyebilirsiniz. Kimse sevmek zorunda değil ancak Help'te belirli hostlar var ve bu hostların yetki/görev alanları var.
    (21.15) <Psyche> Kıdemli Helper, Helpdesk, HelpSop, HelpMaster, HelpManager.
    (21.15) <Psyche> Bunlar değişmez ama kişiler değişir.
    (21.15) <Psyche> Sizin saygınlığınız, host'a olsun. Kişilere olmasa bile.
    (21.15) <Psyche> Departman içi tartışma görmeyi istediğim en son şeydir.
    (21.16) <Psyche> Bir arkadaşınızla sorun yaşadığınız zaman, çözülecek gibi bir durum olmadığında bunu üst yönetime mutlak iletin.
    (21.16) <Psyche> Bunların yanında, Help'deki level sistemine değinelim.
    (21.17) <Psyche> Online süreniz, Help kanalları içerisindeki hal ve hareketleriniz, voice istatistikleriniz ve bireysel/genel eğitimlerle departmana kazandırdığınız adaylar/işler neticesinde, level alma yoluna gidilir.
    (21.17) <Psyche> Uzmanlık alanlarınıza göre bu değişebilir, voice istatistiği ve online süresi doğrudan etkidir.
    (21.17) <Psyche> Bireysel/genel eğitimler ve online süreniz, doğrudan etkidir.
    (21.18) <Psyche> Tüm bunların yanında, bize ait bir global kanalımızda olacak.
    (21.18) <Psyche> Bu kanalın sahibi, departman içerisinde AYIN HELPER'i ödülünü alan kişi olarak belirlenecek.
    (21.19) <Psyche> Ayın Helper'i; Swhois özelliği, global kanal founderlığı ve NoMercy botu tarafından karşılama mesajına sahip olacak.
    (21.19) <Psyche> Haftanın Helper'i; Swhois özelliği ve NoMercy botu tarafından karşılama özelliği.
    (21.20) <Psyche> Şuan için bizi bekleyen yenilikler bunlar, bir de küçük bir ekleme yaparak sözü devredeceğim.
    (21.20) <Psyche> karaYeL ve Türkiye başından beri bizimle olan arkadaşlarımız, buraya ulaşmak için çok emek verip bizi hiçbir zaman yarı yolda bırakmadılar.
    (21.20) <Psyche> ve İsmail, CoCuqSu.
    (21.21) <Psyche> Departmana yeni katılmasına rağmen, son zamanlarda yaptığı iş ve gösterdiği çabayla, ne kadar taktir edersem edeyim, cümleler yanında az kalır.
    (21.21) <Psyche> Gerek kişiliği, gerekse yaptığı her iş, taktire şayan.
    (21.21) <Psyche> Bu arkadaşlarımız, yönetim tarafından OPER olarak alındı.
    (21.22) <Psyche> Helpers kanalı içerisinde alabilecekleri en üst yetkiye sahip oldukları için, HELPERS kanalında prefixlerini alacağız. Ancak görevleri ve yaptıkları iş aynı kalacak.
    (21.23) <Psyche> Oper/admin sorunlarınız da, yada Operhelp ile ilgili herhangi bir olay da kendilerine müracaat edebileceksiniz.
    (21.23) <Psyche> ve onlarda sorunu bizzat çözmekte yetkili olacaklar.
    (21.24) <Psyche> Dinlediğiniz için hepinize teşekkür ederim.
    (21.24) <damn> Malthus buyur üstad.
    (21.24) <damn> Psyche teşekkürler hocam.
    (21.25) <Psyche> Rica ederim.
    (21.25) <Malthus> İyi akşamlar. Benim söyleyeceğim herhangi bir şey yok. Zaten son bir kaç aydır departmanı ben değil, Psyche yönetiyor. Yakın bir zaman sonra komple devredeceğim kendisine.
    (21.26) <Malthus> Ben yine bir süre buralarda olacağım, ardından artık komple IRC'yi bırakacağım.
    (21.26) <Malthus> Aranızda olmaktan mutluyum.
    (21.26) <Malthus> Psyche'nin kendisinden tek bir ricam oldu, o da adaletli olmalı. Hakedene hakettiğini vermesi.
    (21.26) <Malthus> Bunu yaptığını görmek de beni ayrıca mutlu ediyor.
    (21.27) <Malthus> Teşekkürler.
    (21.27) <damn> Biz seni tanıdıgımız için mutluyuz üstad.
    (21.27) <damn> Teşekkür ederiz.
    (21.27) <damn> Arkadaşlar sıra ile söz hakkı vereceğim sizlere, sizlerinde eklemek istedikleri vardır.
    (21.27) <damn> Ayrıca kendisini tanıtmak isteyen de tanıtabilir.
    (21.27) *** damn mod değiştirdi:+v-v AdrenaLin iLda
    (21.27) <damn> AdrenaLin buyur.
    (21.27) <AdrenaLin> selam
    (21.28) <AdrenaLin> ben aranıza yeni katıldım. ve katıldığım içinde mutluyum.
    (21.28) <AdrenaLin> adaletli bir departman olarak gözüme çarptı
    (21.28) <AdrenaLin> inşallah hep böyle devam eder.
    (21.28) <AdrenaLin> beni kovmadığınız sürece peşinizi bırakmıyacam :)
    (21.29) <AdrenaLin> söyleyeceklerim bu kadar söz hakkı için tşk ederim
    (21.29) <damn> Teşekkürler.
    (21.29) *** damn mod değiştirdi:+v-v AkrepAdam AdrenaLin
    (21.29) <damn> AkrepAdam buyur.
    (21.30) *** damn mod değiştirdi:+v-v Christina AkrepAdam
    (21.30) <damn> Christina buyur.
    (21.30) <Christina> Tesekkur ederim, diyecek bir şeyim yok.
    (21.30) <damn> Peki teşekkürler.
    (21.31) *** damn mod değiştirdi:+v-v CoCuqSu Christina
    (21.31) <damn> Cocuqsu buyur.
    (21.31) <CoCuqSu> Öncelikle söz hakkı verdiğiniz için teşekkür ederim
    (21.31) <CoCuqSu> Bana yöneltilen iyi dileklerden dolayı tüm hocalarıma teşşekkur ederim
    (21.31) <CoCuqSu> Help departmanı benim için bir tutku ve vazgecilmezdir sizlerle olmaktan mutluluk duyuyorum
    (21.32) <CoCuqSu> gerek herşeyi hocalarım söyledi umarim hersey bizim için iyi olur
    (21.32) <CoCuqSu> Eklemek istediğim tek bir konu var
    (21.32) <CoCuqSu> Help'te aktif olmamız
    (21.33) <CoCuqSu> Teşekkür ederim damn
    (21.33) <damn> Teşekkürler.
    (21.33) *** damn mod değiştirdi:+v-v Cry CoCuqSu
    (21.33) <damn> Cry buyrun.
    (21.34) *** damn mod değiştirdi:+v-v FederaL Cry
    (21.34) <damn> FederaL buyrun.
    (21.34) <FederaL> Selamun aleygum soz hakki icin tsk ederim oncelikle kendimi tanıtayim Halil Urfa/Viranşehirliyim 26 yaşım ve sanayii de torna kaynak isiyle mesgulum
    (21.35) <FederaL> Konusan arkadaslara tsk ederim ve ek olarak
    (21.35) <FederaL> Elimizden geldigince helpers kanalinda selam lasmaya dikkat edelim
    (21.36) <FederaL> Tsk ederim
    (21.36) <damn> Teşekkürler.
    (21.36) *** damn mod değiştirdi:+v-v Fiona FederaL
    (21.36) <damn> Fiona buyrun.
    (21.36) <Fiona> Merhaba, bizi destekleyen, eğitimimiz için emek veren sizlere teşekkür ederim. Söyleyeceklerim bu kadar. Söz hakkı verdiğiniz için teşekkürler. Mutlu akşamlar.
    (21.36) <damn> Teşekkürler.
    (21.36) *** damn mod değiştirdi:+v-v GuL Fiona
    (21.37) <damn> GuL buyrun.
    (21.37) <GuL> SeLamun ALeykum CümLeten
    (21.37) <GuL> benim aklima bir tek soru isareti var
    (21.37) <GuL> Düello olucak dediniz
    (21.37) <GuL> Egitim kanalindada soru cevap botlari
    (21.37) <GuL> ordada pek katilan olmuoyor
    (21.38) <damn> Egitim kanalımızda yapılan aktivite farklıdır GuL
    (21.38) <damn> Düello ise ayrı farklılık katacaktır.
    (21.38) <damn> Ayrıntısını toplantıdan sonra anlatacagız.
    (21.38) <GuL> peki Tesekkür Ederim
    (21.39) <damn> Teşekkürler.
    (21.39) *** damn mod değiştirdi:+v-v huSeyin GuL
    (21.39) <damn> HuSeyin buyrun.
    (21.39) <huSeyin> Hedeflenen basariya tez zamanda ulasilir insaAllah, tesekkur ederim
    (21.39) <damn> Inşallah, teşekkürler.
    (21.39) *** damn mod değiştirdi:+v-v iLda huSeyin
    (21.39) <damn> ILda buyrun.
    (21.41) <iLda> Selamun Aleyküm arkadaşlar , help ile tanışmam _Psyche__ hocamın emekleri sayesinde oldu. Onun emeklerini boşa çıkarmamak adına elimden geleni yapacağım ; yapmaya da devam edeceğim.
    (21.41) <iLda> Herkese hayırlı akşamlar , ekleyecek başka sözüm yoktur.
    (21.42) <damn> Teşekkürler.
    (21.42) *** damn mod değiştirdi:+v-v Jackk iLda
    (21.42) <damn> Jackk buyrun.
    (21.42) <Jackk> damn Toplantıya bazı nedenlerden dolayı katılamadım
    (21.42) <Jackk> o sırada burada degıldım fakat
    (21.42) <Jackk> söz hakkı verildigi için yinede tşekkür ederim
    (21.42) <Jackk> hayırlısı neyse öyle olur umarım.
    (21.42) <damn> Teşekkürler.
    (21.42) *** damn mod değiştirdi:+v-v karaYeL Jackk
    (21.42) <damn> KaraYeL buyrun.
    (21.43) <karaYeL> Merhabalar, iyi akşamlar öncelikle
    (21.43) <karaYeL> Aranızda bulunmaktan son derece mutluyum, beni tanıyanlar zaten tanıyor, tanımayanlar için ise adımın Ali olduğunu bilmeleri yeterli
    (21.43) <karaYeL> Her zaman her konuda elimden geldiğinde yardımcı olmaya hazırım
    (21.44) <karaYeL> Arkadaşlara hayırlı görevler ve başarılar diliyorum
    (21.44) <damn> Teşekkürler.
    (21.44) *** damn mod değiştirdi:+v-v LoVeBoYmE karaYeL
    (21.45) <damn> LoVeBoYmE buyrun.
    (21.45) <LoVeBoYmE> Teşekkür ederim söz hakkı için.
    (21.45) <LoVeBoYmE> Departmanı aldığınız günden bu yana güzel insanlar güzel sıcaklıklar oldu onun için ayrıca teşekkür ederim. Psyche , Malthus.
    (21.46) <LoVeBoYmE> Nice Wilburlar , Nice Cliffburtonlar , Zest ler , Yao lar , Nice Malthus lar gördüm fakat bu departman kadar iyisi olmadı.
    (21.46) <LoVeBoYmE> Malthus ; Emek ve bilgin başarının için teşekkür ederim hocam.
    (21.47) <LoVeBoYmE> Departmanda eğitim e ac insanlar olmaması beni üzüyor , soru cevapta cok zorlanıyoruz
    (21.48) <LoVeBoYmE> Help adayına müsaitmisin demekten sahsen ben bıktm
    (21.48) <LoVeBoYmE> Ha bu arada banada gelen oluyor bu sefer ben müsait olamıyorum
    (21.49) <LoVeBoYmE> Bu durum beni cok üzüyor eğitmenlerime bu konu hakkında titiz davranmalarını istiyorum
    (21.49) <LoVeBoYmE> Genel işleyiş güzel , away konusu tabi sıkıntı biraz.
    (21.49) <LoVeBoYmE> Help'e bakma isteği yok arkadaslarda ,
    (21.49) <LoVeBoYmE> Buda tabi deprtamn cok büyük etkiliyor.
    (21.50) <LoVeBoYmE> Biraz daha help kanalına tutarlı olmalarını istiyorum arkadaslardan.
    (21.50) <LoVeBoYmE> damn ; Teşekkür ederim.
    (21.50) <damn> Teşekkürler.
    (21.50) *** damn mod değiştirdi:+v-v Night LoVeBoYmE
    (21.50) <damn> Night buyrun.
    (21.50) <Night> Merhaba arkadaşlar. Benim aklıma takılanlar dan 2'sini sunmak istiyorum. Geçenlerde bir x admin' ile problem yaşadık. Kendisinin Ağır ithamları ile karşı karşıya kalınca bende ağzının payını verdiğime inanıyorum lakin HAKLI olarak. Ki kimseyi kırmak kimseyi üzmek niyetinde olmadığım için sabrımın sınırları zorlandığı için cevap vermek durumunda kaldım.
    (21.50) <Night> ikinci olarak da öneri olarak sunmak istediğim Konu şu; Helpers kanalı içerisinde gelişen sohbet 'geyik muhabbeti' helpersX kanalına taşınması durumunda helpers kanalının büyüsünün bozulacağına inanıyorum. Ki Kanal içerisindeki tüm arkadaşlarımızın Sohbet konusunda yeri ve zamanı geldiğinde konuştuğuna inanıyorum. ***et tabi atladığımız noktalar mevcuttur lakin belirli kurallar dahilinde burda devam etmesi hoş olacaktır.
    (21.51) <Night> Saygı ile satırlarıma veda ederken Hepinize teşekkür ederim Sizler 12 yıllık Irc- Hayatımda tanıdığım en mükemmel şahsiyetlersiniz. Hepinizin yer ayrı ayrı önemlidir benim için..
    (21.51) <Night> ayrıyeten CoCuqSu'ya benim için harcadığı zaman ve emeklere gerçekten çok teşekkür ederim onun yardımı ve destekleri ile ve aradaki istişarelerimiz ile sağolsun şimdiki pozisyonumuza geldik.
    (21.52) <Night> lakin CoCuqSu'nun bütün gelen userlere yardım etmesinden sebep help'e bakamadığmızıda biliyoruz. Çok Seri.
    (21.52) <Night> Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. İyiki varsınız..
    (21.52) <damn> Night herhangi bir global kanal görevlisi yada oper/admin dahi olsa sen haklı oldugunu düşünüyorsan eğer,
    (21.52) <damn> Loglar ile Help üst yönetimine bildirirsen
    (21.53) <damn> Emin ol ummadıgın destegi göreceksindir.
    (21.53) <damn> Direkt kendin çözüme gitme hiçbir zaman
    (21.53) <damn> Senden istedigim budur.
    (21.53) <damn> Ayrıca önerini degerlendiregiz.
    (21.53) <damn> Teşekkürler kardeşim.
    (21.53) <Night> Lakin damn bu benim kişiliğimin dışına çıkmam anlamına gelecektir. her kim olursa olsun bu zat'ı şikayet etmem demek benim karakterimden ödün vermem demektir. Ancak bir muhakeme olur ise
    (21.53) _0,15_3_»__4 Night _1 #Helpers Kanalından sesleniyor. _
    (21.53) <Night> Log'ları verebilirim.
    (21.53) <damn> Şikayet degil, haklı isen direteceksin.
    (21.53) <damn> Toplantıdan sonra görüşelim.
    (21.53) <Night> Daha fazla dikkat edeceğim damn teşekkür ederim.
    (21.53) _0,15_3_»__4 Night _1 #Helpers Kanalından sesleniyor. _
    (21.53) *** damn mod değiştirdi:+v-v nikotin Night
    (21.54) <damn> Nikotin buyrun.
    (21.54) <nikotin> Tşkler. _damn_ benim söyleyecegim pek birsey yok aslında
    (21.54) <nikotin> Yönetim ve kadrodan memnunum
    (21.54) <nikotin> _Night_ güzel bi konuya deyindi aslında.
    (21.54) <nikotin> Neyse
    (21.55) <nikotin> Tşkler. damn.
    (21.55) <damn> Peki, teşekkürler.
    (21.55) *** damn mod değiştirdi:-v nikotin
    (21.56) <damn> SeeN buyrun.
    (21.57) *** damn mod değiştirdi:+v SeeN
    (21.57) <SeeN> Öncelikle katılan ve katılmayan arkadaşlara tşk ederim. Geldiğim günden beri takip ettiğim belirli başlı bir çok konu var ve bunların nerdeyse hepsine saygi değer arkadaşlarim deyindi.
    (21.58) <SeeN> ama şuna deyinmeden gecemeyecegim eğitmen arkadaşlar ve eğitim alan arkadaşlar arasinda cok aşiri derecede laubali davranişlar oldugu icin su sıralar aday olan arkadaşlarımızı aramıza alamiyoruz
    (21.58) <SeeN> benim tek isteğim var burda yani help departmanında herkes arkadaş eş dost veya kardeş olabilir ama tüm kimlikler burda helpers kanalında bırakılmali ve daha ileriye nasil ilerleyebiliriz
    (21.59) <SeeN> bu konuda herkesden özveri ve gerekli hassasiyet bekliyorum.
    (21.59) <SeeN> diyeceklerim bu kadar.
    (21.59) <SeeN> tessekkur ederim.
    (21.59) <damn> Teşekkürler.
    (21.59) *** damn mod değiştirdi:+v-vv Siyah SeeN CoCuqSu
    (21.59) <damn> Siyah buyrun.
    (22.00) <Siyah> Merhaba arkadaşlar.
    (22.00) <Siyah> Ben aranıza yeni katıldım, pek fazla olmadı.
    (22.00) <Siyah> Ama çoğunuz ile daha önceden çalışmışlığım var, çoğunuzu önceden tanıyorum.
    (22.00) <Siyah> Değinmeden edemicem;
    (22.00) <Siyah> Malthus, (Hakan ABİ)nin yeri bende ayrıdır, gerçekten abiliğini gördüğüm biridir. Onun departmanında bulunmaktan mutluyum.
    (22.01) <Siyah> Ayrıca, Psyche(Baran) kardeşim gibidir, onun yaptığı her işte yanında olmuşumdur, bu seferde yanında olmakdan mutluyum.
    (22.01) <Siyah> Bahsi geçen, #helpersohbet kanalını pek beğenmedim işin açıkçası.
    (22.01) <Siyah> _Gereksiz_ bir kanal olacağı kanaatindeyim.
    (22.02) <Siyah> Aday ve eğitmen arası sıcaklığı bozmamak için bir tavsiyem olacak.
    (22.02) <Siyah> Daha önce de farklı bir help departmanında uygulanmış bir ritüeldir.
    (22.02) <Siyah> Faydasını göreceğimi düşünüyorum.
    (22.02) <Siyah> Dilerseniz, şimdi önereyim, dilerseniz daha sonra yetkililere aktarayım.
    (22.03) <Siyah> Daha sonra onlara aktarayım.
    (22.03) <Siyah> Ufak bir önerim daha olacak, onu şimdi sunayım.
    (22.03) <Siyah> Ayın helperi için, swhois özelliği, global founderlik vs. denildi.
    (22.04) <Siyah> Bunun yanı sıra, 'haftanın helperi' ni de seçersek, arayı soğutmamış oluruz.
    (22.04) <Siyah> Ona da ayrı bir jest düşünebiliriz, bkz; topic de CoCuqSu haftanın helperi seçilmiştir,başarılarının devamını dileriz.
    (22.04) <Siyah> gibi.
    (22.04) <Siyah> Helpers kanalında yapılan soru/cevaplara 'çok az' katılım oluyor.
    (22.05) <Siyah> Bunu kesinlikle ama kesinlikle 'bilmiyorum ki ben, rezil olurum şimdi bir şey dersem!' diye düşünmeyin.
    (22.05) <Siyah> Biz ki yıllardır help ile helperlikle uğraşmamıza rağmen, bilmediğimiz şeyler olabiliyor.
    (22.05) <Siyah> Soru/cevabın amacı birbirimizi sınamak değil, bildiklerimizi paylaşmaktır.
    (22.05) <Siyah> Hepinize sıkıcı konuşmamı dinlediğiniz için teşekkür ederim.
    (22.05) <Siyah> Söyleyeceklerim bu kadar, iyi akşamlar.
    (22.05) <damn> Siyah toplantı sonrası görüşelim eğitim konusunu.
    (22.06) <damn> Ayrıca ayın helperi veya haftanın helperi konusu ise;
    (22.06) <damn> 3 hafta üst üste seçilmiş olan haftanın helperi vs
    (22.06) <damn> Ay helperi seçilir
    (22.06) <damn> Ya da 2 hafta vsvs
    (22.06) <damn> Kriterler çogaltılabilir bu konuda tabii.
    (22.06) <damn> Teşekkürler.
    (22.06) *** damn mod değiştirdi:+v-v SosyopatqirL Siyah
    (22.06) <damn> SosyopatqirL buyrun.
    (22.07) *** Türkiye Nick değişerek Geveze-1282662240 Oldu
    (22.07) *** Geveze-1282662240 Nick değişerek Türkiye Oldu
    (22.07) <SosyopatqirL> herkese merhaba emeği geçen teker teker tşk ederm. ii akşamlar
    (22.07) <damn> Teşekkürler.
    (22.07) *** damn mod değiştirdi:+v-v Türkiye SosyopatqirL
    (22.07) <damn> Türkiye buyrun.
    (22.08) <Türkiye> tşkler
    (22.08) <Türkiye> ben yazılarımı önceden hazırlamısıtım
    (22.08) <Türkiye> .
    (22.08) <Türkiye> Psyche ve damn Gereken tüm konuları ele alarak konusmalarını yaptı aslında bana yada bize pek eklenti yapacak birşey kalmadı diye düşünüyorum
    (22.08) <Türkiye> amacımı Help ekseni altında faydalı olabilmek yaptıgımız yapacaklarımızla help ekseni etrafında dönmektir
    (22.08) <Türkiye> ben genellikle gözlem yapan biriyim yanlısı olan olmayan arkadaşları ister istemez tespit edebiliyorum
    (22.08) <Türkiye> % yetkisi altında help kanalına help aday olan arkadaşlarımız help kanalında cekinere voice veriyorlar buna cok kez şahit oldum
    (22.08) <Türkiye> bile bile hususi bunu kanlla yansıtarak kendilerini rahat hissetmelerini ben gibi cogumuz rahatlamaları için sözlu uyarı degilde korkmamaları acısından
    (22.08) <Türkiye> dile getirildi bu gibi durumlarda bize kanalda yada özelde seslenmeniz yeterli arkadaşlar
    (22.08) <Türkiye> bir konuya değinmek istiyorum ben #mIRCHeLp kanalı founderiyim suan ilgi alanım oldugu için Psyche Malthus Astro bana bu görevi layık gördüler ve sadece o konuyla ilgileniyorum
    (22.08) <Türkiye> help kanalında aktif olmadıgımı düşünüyorum daha önce kanal bende deilken bile ebn mirchelp kanalına yogunlasırdım founderiyle kavga etmeme ragmen benimkisi bir tutku ve hallada
    (22.08) <Türkiye> gün gectikce yeni yeni şeyler öğreniyorum ben kendi capımda elimden geldigince ilerlemeye calısıyorum mIRCoder hostunu hak edene kadar^da adım atmayı gectim kosmaya devam edicem
    (22.08) <Türkiye> bu konuda GuL arkadaşımızın hevesini ve ***retini görüyorum o sahıs için gevezede bulundugum sure icerisinde iyi bir konuma gelene kadar elimden geleni yapmaya calısacam
    (22.08) <Türkiye> bayan oldugu halde bukadar hevesli olması beni iyi bir yolda oldugumu hissetiriyor huzurunuzda ona teşekurlerimi iletiyorum.
    (22.08) <Türkiye> okadan söz hakkı verilen kişileri takip ettim belkide kacırdım kimi yazıları ama burda Malthus 'u unutmak olmaz :) sen mutlu isen ustam ben kendi adıma söyliyim bende mutluyum
    (22.08) <Türkiye> senin yoklugunda Psyche emin ol o koltugun hakkını fazlasıyla veriyor dün gece attıgı sahsi telefonuma gelen 2 kelime mesajından anladım ben bunu seviliyorsun Malthus
    (22.08) <Türkiye> .
    (22.08) <Türkiye> ilginiz için tşkler
    (22.09) <damn> Teşekkürler.
    (22.09) *** damn mod değiştirdi:+v-v Umay Türkiye
    (22.09) <damn> Umay buyrun.
    (22.09) <Umay> Hayırlı Aksamlar öncelikle
    (22.09) <Umay> Bende aranıza yeni katıldım.
    (22.09) <Umay> Su an pek söyleyecek bir şey yok.
    (22.09) <Umay> Sadece emegi gecen hocalarıma tesekkür ederim.
    (22.09) <Umay> Kolay gelsin.
    (22.09) <damn> Teşekkürler.
    (22.10) *** damn mod değiştirdi:-v Umay
    (22.10) <damn_> Arkadaşlar tekrardan toplantıya geldiginiz için,
    (22.10) <damn> Hepinize tek tek teşekkür ediyorum.
    (22.11) <damn> Toplantımız bitmiştir.

Ariana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) Özel Üye

Yer
    мєℓєкℓєя şєняι
    Mesaj Etiket
    79 Mesaj(lar)
    Konu Etiket
    12 Konu(lar)
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0 Beğenilmiş
    Çevrimiçi zamanı
    N/A
    Ort. Çevrimiçi zamanı
    N/A
    Merhaba ziyaretçi,
    Bu mesajdaki içeriği görebilmek için giriş yapmalı yada üye olmalısınız.

SeeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) Masum Değiliz Hiç Birimiz...

Yer
    MERSİN
    Mesaj Etiket
    0 Mesaj(lar)
    Konu Etiket
    0 Konu(lar)
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0 Beğenilmiş
    Çevrimiçi zamanı
    N/A
    Ort. Çevrimiçi zamanı
    N/A
    Merhaba ziyaretçi,
    Bu mesajdaki içeriği görebilmek için giriş yapmalı yada üye olmalısınız.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)