Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
TEO
20,122
aSk
19,734
Eqe
18,257
14,218
12,751
11,262
10,921
10,916
10,544

10 Şubat 2015 Günlük Burç Yorumları

Peri

TF Üyesi
Katılım
4 Şub 2014
Mesajlar
3,023
Tepkime puanı
498
Puanları
83
Cinsiyetiniz
Bayan
Burc
Oğlak
Memleket
34 İstanbul
10 Şubat 2015 Günlük Burç Yorumları, 10 02 2015 burçlar, 10 Şubat 2015 akrep burcu yorumu, 10 Şubat 2015 aslan burcu yorumu, 10 Şubat 2015 balık burcu yorumu, 10 Şubat 2015 başak burcu yorumu, 10 Şubat 2015 boğa burcu yorumu, 10 Şubat2015 ikizler burcu yorumu, 10 Şubat 2015 koç burcu yorumu, 10 Şubat 2015 kova burcu yorumu, 101010 Şubat 2015 oğlak burcu yorumu, 10 Şubat 2015 terazi burcu yorumu, 10 Şubat 2015 yay burcu yorumu, 10 Şubat 2015 yengeç burcu yorumu, 2015 şubat ayı burç yorumları, günlük burç yorumları, 2015 Şubat günlük burç yorumları, 10 Şubat burç yorumları, 10 Şubat2015 salı günlük burç yorumları

10 Şubat 2015 Koç Burcu Yorumu
10 Şubat 2015 Boğa Burcu Yorumu
10 Şubat 2015 İkizler Burcu Yorumu
10 Şubat 2015 Yengeç Burcu Yorumu
10 Şubat 2015 Aslan Burcu Yorumu
10 Şubat 2015 Başak Burcu Yorumu
10 Şubat 2015 Terazi Burcu Yorumu
10 Şubat 2015 Akrep Burcu Yorumu
10 Şubat 2015 Yay Burcu Yorumu
10 Şubat 2015 Oğlak Burcu Yorumu
10 Şubat 2015 Kova Burcu Yorumu
10 Şubat 2015 Balık Burcu Yorumu

Koç Burcu

Rüyalarınız ve sezgilerinizin yolunuzu aydınlatan ışık gibidir adeta. Bir çok sorunun cevabını bulabileceğiniz ve isteklerinizi netleştirerek rotanızı belirleyebileceğiniz bir gündesiniz. Özel yaşamınızda ise birlikteliği devam eden Koç’lar, Eşinizin size olan sevgisini tüm benliğiyle ifade etmesi hissettirmesi ile moral bulacaksınız. Beraberliği olmayan Koç’lar ise bugün dışarı çıkın ve karşı cinsin ilgisine duyarsız kalmayın.
Günün Olumlaması: Eğriyi doğruyla sahteyi gerçekle öfkeyi sevgiyle yendim ve fark ettim’ ki öğrenip geliştikçe hiçliğin muhteşemliğine idrak ettim. Bana sunulmuş hayatın kıymetini anladım ve üzerime düşen sorumlulukları sevgiyle kabul ettim. Kendimi yenebilmenin ve geliştirebilmenin şükrü ile günü bütünün hayrına en güzel hali ile değerlendirmeye niyet ettim.
Günün Kristali: Labradorit
Günün Rengi: Kırmızı
Boğa Burcu

Gökyüzü sizleri her zamankinden daha cesaretli adımlar atmanız için destekliyor, Mecburiyetlerden dolayı sabır ve fedakarlık gösterdiğiniz konularda yapacağınız çıkışlarla kimsenin sizi suiistimal edecek davranışlar içinde bulunmasına fırsat vermeyeceksiniz. Ses tonunuzda ki kararlık davranışlarınızda ki tutarlık karşısında şaşkına dönecek insanları karşınızda görmeye hazır olun. . Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizden gelecek haberlerle mutlu olacak size duyduğu saygı ve sevginin gücünü bir kez daha iliklerinize kadar hissedeceksiniz.
Günün Olumlaması: Aşkın gücü ruhumu geçmişin olumsuz izlerinden yıkayıp arındırdı. Yeni doğmuş bir bebek gibi saf ve güzelim. Tercihlerimi yaşamın bana kattığı olgunluklar ile belirliyor. Aşk’ın muhteşemliğinin yaşamıma ışık olup doğması ile hayatımı yeni baştan zenginlik huzur ve sağlıkla yaşıyorum.
Günün Kristali: Ay taşı
Günün Rengi: Kırmızı
İkizler Burcu

Arkadaşlık ilişkilerinizde fikir ayrılıkları yaşamanız olası. Böyle bir durumla karşı karşıya kaldığınızda geri çekilin ve tartışmaya girmeyin. Aynı şekilde aşk hayatınızda da bu sorunu yaşamanız olası. Sebep parasal konularda olabilir. Sağduyulu davranın ve sonrasında pişman olacağınız ani kararlar ve fevri davranışlardan kaçının. Bu dönemde hiç aklınızda yokken bir mülk edinebilirsiniz. Ruhsal dengeleri ve kuralları ve ilahi gerçekleri anlamakta deneyimleriniz çoğalacaktır.
Günün Olumlaması: Beni ben yapan cömertliğimi sevgi dolu yüreğimi açık sözlülüğümü çok seviyorum. Ruhumun ve kalbimin güzelliği için şükrediyor; Başkalaşmadan gelişerek özüme sadık kalabilmenin mucizelerini yaşıyorum.
Günün Kristali: Akik
Günün Rengi: Kırmızı
Yengeç Burcu

Bugün yönünüzü iyi belirlemeli ve özellikle işinizle ilgili konularda kararlı davranarak hareket etmelisiniz. Yaşanmışlıkların ruhunuza kattığı olgunlukla geçmişin olumsuz izlerini silmenizi sağlayacak durumlarla karşılaşacaksınız. Ne kadar iyi düşünürseniz o kadar iyilikle karşılaşacaksınız diyebiliriz. Geçmişin acılarını günün getirdiği güzelliklerle sarabilmenin huzuru sizi güçlü bir şekilde ayağa kaldırıp yaşama sıkı sıkı bağlanmanızı sağlayacak….
Günün Olumlaması: Sarsılan dağılan ruhumu inançla aşkla cesaretle toplayabilmiş olmanın şükründeyim. Yaşamımda neyin gerekli neyin gereksiz olduğunun bilincinde kendime olan sevgim saygım ve öz güvenimle kendime hedefler belirliyor kararlılıkla yürüyorum.
Günün Kristali: Selenit
Günün Rengi: Kırmızı
Aslan Burcu

Gökyüzü bugün özgürlük duygunuzun yükselerek olumlu etkileri olacağına işaret etmekte. Bu özgürlük var olan şartlarınızı iyileştirerek çalışma ortamınızda daha iyi imkanlar sağlayabilmeniz için mücadele gücünüzü harekete geçirecek. Sorumluluğunu aldığınız projeleri daha verimli bir şekilde sonuca ulaştırabilmek için kararlar alacaksınız. Ailevi ilişkilerinizde bir takım kararsızlıklar kendinizi olduğunuz gibi ifade etmekte zorlanmanıza neden olabilir…
Günün Olumlaması: Sevdayla bütünleşti yüreğim ve ruhum özgürleşti Aşk’ın rüzgarı ile. Sevginin gücünün getirdiği güzellikler yaşamımın dört bir yanını sardı. Yaşadığım en kutsal kuşatmanın korumasında ve huzurundayım.
Günün Kristali: Kyanit
Günün Rengi: Kırmızı
Başak Burcu

Bugünler de gerçekleştireceğiniz disiplinli çalışmalarınızın karşılığını maddi olarak almaya başlayacaksınız uzun zamandır satmaya çalıştığınız bir mülkü elinizden çıkarabilir karlı yatırımlara adım atabilirsiniz. Sorumluluklarınızın bilincindesiniz, Yapabileceklerinizin farkındasınız buda sizleri güçlü kılacak. Özel yaşamınızda ise duygularınızı dengelemeyi başardığınız anda huzuru yakalayabileceksiniz.
Günün Olumlaması: Kendi içsel yolculuğumda farkında olmadığım bastırdığım yeteneklerimi keşfediyor ve geliştiriyorum. Sahip olduğum sabır emeğimle birleşince ortaya çıkan sonucun mükemmel olacağına inanıyorum.
Günün Kristali: Akuamarin
Günün Rengi:Kırmızı
Terazi Burcu

Tamamlanmamış eksik kalmış tüm işlerinizi bugün gözden geçirip kısa bir süre içinde bitirebilirsiniz. Sizin gibi yaşamın getirileri ile olgunluğa ulaşmış bir ruh ne istediğini neler yapabileceğini bilir ve rotasını istediği yönde tayin eder. Özel yaşamınızda ise keyifli gelişmelerle uzun zamandır eş ya da sevgilinizle mücadele ettiğiniz bir konuda kazanacağınız zaferle haklı galibiyetinizin sevincini yaşayacaksınız. İlerleyen günlerle birlikte daha da rahatlayacak ve tam anlamı ile huzuru yakalayabileceksiniz.
Günün Olumlaması: Yaşanmışlıklarımdan aldığım olgunluklar yüreğimde ve gözlerimde ki derinlikte gizlidir. Bunlar benim değerlerimdir. Şimdi değerlerimi koruyor ve fırsatları en doğru ve en yüce hayrıma olacak şekilde değerlendiriyorum.
Günün Kristali: Oniks
Günün Rengi: Kırmızı
Akrep Burcu

Öğrenme gücünüz oldukça kuvvetli hiçbir yeni başlangıç öğreti sizleri korkutmamalı, Zorlandığınız ne varsa bugün ele alın başarılı sonuçlar elde ettiğinizi göreceksiniz. Özel yaşamınızda ise kötü bir dönemin bitişi yeni ve olumlu bir dönemin başlangıcı sizler için. Evli ve birbirine gönül bağı kuvvetli Akrep’Ler aşkınıza sevginize sahip çıkın ve beraberliğinizin temellerini kuvvetlendirip hayat yolunda birlikte yaşlanmak için yeni bir adım atın.
Günün Olumlaması: Yüreğimin sesine kulak verdiğimde aydınlanıyor ben olmaktan çıkıp bütünün hayrına doğru yol alıyorum, Benliğin esir edici ağırlığından kurtuluyor, Biz olma yolunda tamamlanıyorum, Sevgiyle aşkla öğreniyor paylaşıyor ve aydınlanıyorum.
Günün Kristali: Mavi Akik
Günün Rengi: Kırmızı
Yay Burcu

Maddi konularda da adımlarınızı dikkatli atmalı her hangi bir yatırım yapma konusunda da aceleci davranmamalısınız. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insan sizi bir hayli kızdırabilir ve sağlık problemleri yaşayabilirsiniz. Önce ben diyebilmeli ve hiç kimsenin sizi sağlık sorunları yaşatacak kadar çok üzmesine izin vermemelisiniz.
Günün Olumlaması: Doğan her günü farkındalığım idrakinde değerlendirmeyi yaşadığım acılarla olgunlaşan yüreğimde ki bilgeliği ruhumdan gelen sevginin yüzüme yansıyan tezahürünü gelişirken değişmeyen yüreğimi ve beni ben yapan özelliklerimi seviyorum. Ey hayat sana teşekkür ediyorum yaşadıklarım yaşatacakların yoluma kattığın katacakların için…
Günün Kristali: Beril
Günün Rengi: Kırmızı
Oğlak Burcu

Birlikteliğiniz sizi her anlamda kazançlı çıkaracak siz ve sevdiğiniz insanın aşkla birbirine bağlı olması kıskanç insanları rahatsız edecektir. Böyle insanlara fırsat vermemelisiniz. İş hayatınızda ise şans sizden yana yeniliklere değişime hazır olun ve ilk adımı bir an önce atarak harekete geçin. Üretkenliğinizin çok yüksek olduğu zamanlardasınız. Bugün kendinize zaman ayırın ve bol bol dinlenip enerji depolayın. Gökyüzü duygularınızı harekete geçirdiğinden, Değer yargılarınız daha da gelişecek ve her şeyden önemlisi başkaları için yaşamayı bir kenara bırakıp kendinize değer verecek.
Günün Olumlaması: Aynı yolda yürüyüp farklı yönlere gittiğim insanlardan kazandığım deneyimlerin özünü alıyor karanlıklardan uzaklaşarak ışığa doğru yürüyorum. Sürekli yenileniyor ruhsal ve fiziksel olarak arınıyor gençleşiyor ve doğan her günle daha sağlıklı oluyorum.
Günün Kristali: Mavi Zoisit
Günün Rengi: Kırmızı
Kova Burcu

Hissettiklerinizi paylaşın, Duygularınız olumluda olabilir olumsuzda bir beraberlik içinde iseniz birlikte olduğunuz insan sizi gerçekten seviyorsa ruh halinizi anlayarak düşündükleriniz ve hissettikleriniz için sizi aydınlatmaya çalışacak açıklamalarda bulunacaktır. Bugün meditasyon dua gibi ruhsal enerjinizi yükseltecek çalışmalarda bulunmalısınız.
Günün Olumlaması: Biliyor ve inanıyorum ki ilahi adalet hiçbir zaman şaşmaz. Uğramış olduğumuz haksızlıkların hakkını bu yüce sisteme havale ediyor ben günü bolluğu bereketi sevgisiyle bütünün ve kendimin hayrına olacak şekilde en adil ve hakkaniyetli hali ile değerlendiriyorum.
Günün Rengi: Kırmızı
Günün Kristali: Tanzanit
Balık Burcu

Kendinize olan güven ve saygınız çevrenizi de fazlasıyla etkileyecektir. Kararlı davranışlarınız ve haklarınıza sahip çıkarak hareket etmeniz adeta yaşadığınız zorluklardan sonra ayağa kalkmanızın imkansız olduğu düşüncesinde olan kişilere vereceğiniz en güzel cevaptır. Adeta karanlık günlerin ardından doğan Güneş gibi yaşam sizin için yeniden şekillenmekte ve siz yaşanmışlıklarınızın ruhunuza kattığı derinlikle iş ve özel yaşamınızda yenilenmektesiniz.
Günün Olumlaması: Aklımı ilimle yüreğimi inançla zenginleştirebilmiş olmanın şükründeyim, Düşünüyor üretiyor kolaylıkla öğrenerek sürekli gelişiyorum. Mesleğimde başarıyı yakalıyor ve sürekli olarak yenilenerek maddi manevi bereket dolu kazançlar elde ediyorum. İlahi adalete güveniyor haksızlık yapmıyor haklarıma da sahip çıkıyorum. Evrenin güzelliklerini keşfediyor yaşamımda severek yer veriyorum.
Günün Kristali: Yeşim
Günün Rengi: Kırmızı
 

Peri

TF Üyesi
Katılım
4 Şub 2014
Mesajlar
3,023
Tepkime puanı
498
Puanları
83
Cinsiyetiniz
Bayan
Burc
Oğlak
Memleket
34 İstanbul
Yay Burcu

Maddi konularda da adımlarınızı dikkatli atmalı her hangi bir yatırım yapma konusunda da aceleci davranmamalısınız. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insan sizi bir hayli kızdırabilir ve sağlık problemleri yaşayabilirsiniz. Önce ben diyebilmeli ve hiç kimsenin sizi sağlık sorunları yaşatacak kadar çok üzmesine izin vermemelisiniz.
Günün Olumlaması: Doğan her günü farkındalığım idrakinde değerlendirmeyi yaşadığım acılarla olgunlaşan yüreğimde ki bilgeliği ruhumdan gelen sevginin yüzüme yansıyan tezahürünü gelişirken değişmeyen yüreğimi ve beni ben yapan özelliklerimi seviyorum. Ey hayat sana teşekkür ediyorum yaşadıklarım yaşatacakların yoluma kattığın katacakların için…
Günün Kristali: Beril
Günün Rengi: Kırmızı
..
 

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst