Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
sdC
23,480
TEO
20,703
aSk
19,734
19,093
Eqe
18,253
14,517
11,256
10,990
10,962

14 Mayıs 2021 Akrep burcu Cuma yorumu

VLaD

ℍ𝕖𝕣 𝕚𝕟𝕤𝕒𝕟 𝕜𝕖𝕟𝕕𝕚𝕤𝕚𝕟𝕚𝕟 𝕥𝕒𝕟𝕣ı𝕤ı𝕕ı𝕣.
Yönetici
Süper Admin
Katılım
20 Haz 2015
Mesajlar
8,545
Tepkime puanı
6,319
Puanları
1,905
Mesleğin
Kalite Kontrol
Cinsiyetiniz
Bay
Yaş
33
Burc
Aslan
Memleket
09 Aydın
Nerden:
09 Aydın
İlgi Alanı:
Gizemli İlimler
Akrep Burcu Günlük Yorum & Bugün Aşk, İş, Para Yorumu

Bugün, yakın çevrenizle daha fazla irtibat içerisine girmek isteyebilirsiniz. İnsanların görüşlerine normalden daha fazla önem verebileceğiniz bir gündesiniz. Etrafınızdaki insanlarla çatışma içerisine girmediğiniz, sakin ve kontrollü olduğunuz sürece herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Dengeli olmanız gereken bir süreçten geçmektesiniz.


Akrep Burcu Günlük Yorumu Aşk & İlişkiler
Akrep burcu bugün aşk & ilişkiler yorumu: Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, sevdiğiniz kişiyi gereğinden fazla sahiplenebilir ve kıskanç tavırlar ortaya koyabilirsiniz. Koruyucu ve kollayıcı olmak isterken biraz daha dengeli olmanın daha iyi olabileceğini unutmayın. İlişkinizdeki gidişatı genel olarak kontrol altına almanın yollarını aramalısınız. Hata yapmaya müsait olduğunuz bir süreçten geçiyorsunuz.

Akrep Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer
İş ve kariyer hayatınızda bugün, iş birliği içerisinde olduğunuz kişilerle çatışma içerisine girmek yerine daha anlaşılabilir olmaya çalışmalısınız. Dengeli olduğunuz takdirde sorun ya da sıkıntı yaşanmayacak. Şartları lehinize çevirmek için harekete geçmelisiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum
Akrep burcu günlük maddi yorum : Bugün, finansal olarak kendinizi biraz daha zorlanmış hissetme ihtimaliniz var. Gelişmeleri yakından takip edebileceğiniz bir süreçten geçmektesiniz. Sonuçların her açıdan belirleyici olabileceğini unutmamanız gereken bir süreçtesiniz.
 

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst