Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
sdC
23,484
TEO
20,703
aSk
19,734
19,093
Eqe
18,253
14,517
11,256
10,990
10,962

14 Mayıs 2021 Başak burcu Cuma yorumu

VLaD

ℍ𝕖𝕣 𝕚𝕟𝕤𝕒𝕟 𝕜𝕖𝕟𝕕𝕚𝕤𝕚𝕟𝕚𝕟 𝕥𝕒𝕟𝕣ı𝕤ı𝕕ı𝕣.
Yönetici
Süper Admin
Katılım
20 Haz 2015
Mesajlar
8,545
Tepkime puanı
6,319
Puanları
1,905
Mesleğin
Kalite Kontrol
Cinsiyetiniz
Bay
Yaş
33
Burc
Aslan
Memleket
09 Aydın
Nerden:
09 Aydın
İlgi Alanı:
Gizemli İlimler
Başak Burcu Günlük Yorum & Bugün Aşk, İş, Para Yorumu

Bugün, uzun zaman önce geçerliliğini yitirmiş bazı konularda yerine kararlar alma şansınız var. Denge ve düzen kurmakta zorlanmayacağınız bir gündesiniz. Her şeyin daha da iyiye gitme ihtimali bulunuyor. Gelişmeleri yakından takip edebileceğiniz bugün içerisinde olumsuzlukları yavaş yavaş ortadan kaldırma şansınız da var. Güzel gelişmeler için biraz daha beklemede kalmanız gerektiğini unutmayın.


Başak Burcu Günlük Yorumu Aşk & İlişkiler
Başak burcu bugün aşk & ilişkiler yorumu: Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, birlikteliğinize karşı çok daha bilinçli adımlar atmaya çalışmalısınız. Nedenler üzerinde daha da yoğunlaşmanız gereken bir gün. Sizi yıpratabilecek her türlü yaklaşımdan olabildiğince uzak durmaya çalışmalısınız.

Başak Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer
İş ve kariyer hayatınızda bugün, son günlerde meydana gelen olumsuzlukların sizi engellemesine müsaade etmemeniz gerekiyor. Mutlaka harekete geçmeniz gereken bir gündesiniz. Doğru adımlar atmayı başardığınız sürece başarı çok da uzağınızda olmayacak.

Başak Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum
Başak burcu günlük maddi yorum : Bugün, yapacak olduğunuz harcamalar sırasında daha dengeli olmalısınız. Sonrasında pişmanlık yaşanabilecek her şeyden biraz daha uzak durmanız gerekiyor. Hata yapmamanız, sizin açınızdan çok daha iyi olabilir.
 

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst