Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
sdC
23,484
TEO
20,703
aSk
19,734
19,093
Eqe
18,253
14,517
11,256
10,990
10,962

14 Mayıs 2021 Kova burcu Cuma yorumu

VLaD

ℍ𝕖𝕣 𝕚𝕟𝕤𝕒𝕟 𝕜𝕖𝕟𝕕𝕚𝕤𝕚𝕟𝕚𝕟 𝕥𝕒𝕟𝕣ı𝕤ı𝕕ı𝕣.
Yönetici
Süper Admin
Katılım
20 Haz 2015
Mesajlar
8,545
Tepkime puanı
6,319
Puanları
1,905
Mesleğin
Kalite Kontrol
Cinsiyetiniz
Bay
Yaş
33
Burc
Aslan
Memleket
09 Aydın
Nerden:
09 Aydın
İlgi Alanı:
Gizemli İlimler
Kova Burcu Günlük Yorum & Bugün Aşk, İş, Para Yorumu

Bugün, aile bireylerine karşı fazlasıyla sahiplenici yaklaşımlar ortaya koyabilirsiniz. Aile düzenini ve huzuru tehdit edebilecek herhangi bir durumla karşılaşacak olursanız da ters davranışlar ortaya koymaktan kaçınmayacaksınız. Daha dengeli ve dikkat olmanız gereken bir sürece giriyorsunuz. Sarf edecek olduğunuz sözlerin belirleyici olabileceğini unutmamalı ve ona göre yaklaşımlar sergilemelisiniz.


Kova Burcu Günlük Yorumu Aşk & İlişkiler
Kova burcu bugün aşk & ilişkiler yorumu: Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, birlikteliğinize verdiğiniz önemi üst seviyelerde tutmalı ve bunu da net olarak belli etmelisiniz. İlişkiniz açısından mantıklı adımlar atmanız gerekmekte. Huzurlu ve mutlu olmak için daha kontrollü olmalısınız.

Kova Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer
İş ve kariyer hayatınızda bugün, hatalara tahammül seviyeniz iyice düşüş göstermekte. Gün içerisinde herhangi bir olumsuzlukla karşılaşacak olursanız, herkesi şaşırtacak adımlar atabilirsiniz. Yoğun gündemden doğru anlamda yararlanmaya çalışın.

Kova Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum
Kova burcu günlük maddi yorum : Bugün, maddiyatla ilgili konularda sizi zorlayabilecek her ne varsa ondan uzak durmalısınız. Sınırlar üzerinde etkinlik gösterebildiğiniz sürece herhangi bir sorun ya da sıkıntı yaşanmayacak. Bilinçli olmanız gereken bir gün.
 

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst