Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
sdC
23,480
TEO
20,703
aSk
19,734
19,093
Eqe
18,253
14,517
11,256
10,990
10,962

14 Mayıs 2021 Terazi burcu Cuma yorumu

VLaD

ℍ𝕖𝕣 𝕚𝕟𝕤𝕒𝕟 𝕜𝕖𝕟𝕕𝕚𝕤𝕚𝕟𝕚𝕟 𝕥𝕒𝕟𝕣ı𝕤ı𝕕ı𝕣.
Yönetici
Süper Admin
Katılım
20 Haz 2015
Mesajlar
8,545
Tepkime puanı
6,319
Puanları
1,905
Mesleğin
Kalite Kontrol
Cinsiyetiniz
Bay
Yaş
33
Burc
Aslan
Memleket
09 Aydın
Nerden:
09 Aydın
İlgi Alanı:
Gizemli İlimler
Terazi Burcu Günlük Yorum & Bugün Aşk, İş, Para Yorumu

Bugün, istediğiniz aktiviteleri gerçekleştirmek için harekete geçme şansınız var. Ufak tefek kısıtlamalarla karşılaşabileceğiniz bugün içerisinde kendinizi biraz olsun keyifsiz hissetme ihtimaliniz de bulunuyor. Uzun zamandır beklediğiniz haberlerin de kısa zaman içerisinde size ulaşma ihtimali var. Ayrıca, ev ve aile hayatınızı ilgilendiren bir konularda da abartıdan mutlaka kaçınmalısınız. Tavırlarınızın her açıdan belirleyici olabileceği bir süreçten geçiyorsunuz.


Terazi Burcu Günlük Yorumu Aşk & İlişkiler
Terazi burcu bugün aşk & ilişkiler yorumu: Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, ilişkinizin gidişatını olumlu anlamda değiştirme arzunuz var. Dengeli hareket edebileceğiniz bir süreç sizi beklemekte. Duygusal olarak kendinizi çok da iyi hissetmiyorsunuz ve bu da ilişkinize sandığınızdan daha fazla zarar verebilir.

Terazi Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer
İş ve kariyer hayatınızda bugün, mesleki paylaşımlarınız açısından biraz daha dikkatli olmalısınız. Sorumluluklarınızı tamamen kontrol altına almakta zorlanabilirsiniz. Başarıya hızlıca ulaşma arzunuz yerine daha sakin olmalısınız. Hızlı hareket etmek size sandığınızdan daha fazla zarar verebilir.

Terazi Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum
Terazi burcu günlük maddi yorum : Bugün, maddiyatla ilgili konularda daha doğru tercihlerde bulunmanız gerekiyor. Beklentileriniz doğrultusunda hareket ederken ufak tefek sorunlarla karşılaşma ihtimaliniz de var. Daha dengeli ve dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz.
 

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst