Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
sdC
23,484
TEO
20,703
aSk
19,734
19,093
Eqe
18,253
14,517
11,256
10,990
10,962

14 Mayıs 2021 Yay burcu Cuma yorumu

VLaD

ℍ𝕖𝕣 𝕚𝕟𝕤𝕒𝕟 𝕜𝕖𝕟𝕕𝕚𝕤𝕚𝕟𝕚𝕟 𝕥𝕒𝕟𝕣ı𝕤ı𝕕ı𝕣.
Yönetici
Süper Admin
Katılım
20 Haz 2015
Mesajlar
8,545
Tepkime puanı
6,319
Puanları
1,905
Mesleğin
Kalite Kontrol
Cinsiyetiniz
Bay
Yaş
33
Burc
Aslan
Memleket
09 Aydın
Nerden:
09 Aydın
İlgi Alanı:
Gizemli İlimler
Yay Burcu Günlük Yorum & Bugün Aşk, İş, Para Yorumu


Bugün, her açıdan yoğunluk içerisine giriyorsunuz. Sosyal olarak kendinizi geriye çekebilecek ve iletişim kurmaktan kaçınacaksınız. Tecrübelerinize fazlasıyla ihtiyaç duyabileceğiniz bugünlerde genel olarak kontrolü elinizde bulundurmanız gerekiyor. Her şeyin daha da iyiye gitmesi aslında biraz da size bağlı. Özverili olmak, sizin açınızdan çok daha iyi olabilir.


Yay Burcu Günlük Yorumu Aşk & İlişkiler
Yay burcu bugün aşk & ilişkiler yorumu: Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, ihmalkar davranışlarınızı bir kenara bırakmalı ve ilişkinize verdiğiniz değeri net olarak belli etmelisiniz. Yoğun gündeme sahipsiniz ve bu da ilişkinizden uzaklaşmanıza neden olabilir. Duygu ve düşüncelerinizi daha dengeli açıklamanız gerekiyor.

Yay Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer
İş ve kariyer hayatınızda bugün, ihmal ettiğiniz sorumluluklarınız varsa bunların ilerleyen günlerde daha fazla zorluk çıkartabileceğini unutmayın. Doğru ve dengeli adımlar atmayı öncelik haline getirmeniz gerekiyor. Her şey için biraz daha ılımlı olmanız gerekmekte. Enerjinize de her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyacaksınız.

Yay Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum
Yay burcu günlük maddi yorum : Bugün, maddiyata dayalı konularda elinizden gelenin en iyisine ihtiyaç duyacaksınız. Harcamalarınızı kontrolsüz gerçekleştirmeniz, her şeyin daha karmaşık olmasına neden olabilir.
 

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst