Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
TEO
19,866
aSk
19,735
Eqe
18,257
13,395
12,509
11,263
10,921
10,916
10,544

2016 Erkek Saç Modası

Sır

TF Üyesi
Katılım
15 Şub 2016
Mesajlar
2,236
Tepkime puanı
5
Puanları
38
Yaş
200
Erkekler için saç modeli ve saç kesimi, stillerini tamamlayan ve destekleyen en önemli noktalardan biri. Kadınlara göre daha sık saç kestirmeleri, saç şekillendirerek fazla model yapamamaları gibi konulardan dolayı erkekler için saç modeli belirlemek ve buna uygun kesim yaptırmak pek de kolay değil. 2015 yılında birçok farklı erkek saç modelini gördük ve 2016 yılında da bu saç modellerinde oldukça değişim olacağını söyleyebiliriz!
Erkekler için saç modası oldukça sık değişmese de artık kesimlerden dolayı ortaya çıkan saç modellerindeki farklılıklardan dolayı erkek saç modası hızlı bir değişim içerisinde. Aynı zamanda erkek saç bakımı ve saç şekillendirme konusunda daha meraklı olup fazla önem göstermeye başlayan erkekler, saç modeli konusunda daha araştırma içerisindeler. Bu yazımızda da saç stilinizi belirlemenize yardımcı olacak, 2016 yılında sıkça göreceğimiz saç modellerinden bahsetmek istedik!
Birden fazla saç boyu ve kusursuz saç kesimi!
Bizim bu saç kesimini en iyi anlattığını düşündüğümüz ifadeler bunlar. Erkeklerde genellikle farklı boylarda saç kesimi görmek biraz zor. Bunun sebebi de özellikle türk erkeklerinin saç kesimi konusunda biraz kolaya kaçması, saç kesim makinası kullanılması gibi sebepler yatıyor. Ancak 2016 yılında erkek saç modasının önemli detaylarından biri farklı saç boylarından oluşan kusursuz ve müthiş bir oranla yapılmış saç kesimleri!
2016 Erkek Saç Modelleri ve ModasıKontrollü ve düzenli saçlar!
Bir erkeğin saçlarına verdiği önem aslında stiline verdiği önemin de göstergesi. Evet erkeklerde dağınık saçı da çok seviyoruz ancak iyi taranmış ve şekil verilmiş bir erkek saçına da hangi kadın karşı koyabilir! 2016 yılının erkek saç modasına göreceğimiz saç modellerinden biri de kusursuz taranmış ve şekillendirilmiş, dize getirilmiş saçlar! Özellikle kısa erkek saç modelleri için bu düzeni sağlamak oldukça kolay diyebiliriz. Saçlarınızı kontrol altında tutmak için hafif bir şekillendirici kullanmanızda yarar var.
 

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst