Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
TEO
19,866
aSk
19,735
Eqe
18,257
13,395
12,509
11,263
10,921
10,916
10,544

2018 erkekler için saç stilleri

TEO

Özel Üye
TF Onursal Üye
Katılım
12 Mar 2017
Mesajlar
19,866
Tepkime puanı
1,635
Puanları
113
Cinsiyetiniz
Bay
Burc
Kova
Memleket
34 İstanbul
Nerden:
Avrupa
[h=2]2018'de İnce Saçlı Erkekler İçin Saç Stilleri[/h]İnce saçların üzerinde korkmayın. 2018 yılında ince saçlı erkekler için olan bu muhteşem saç stiliylekendinize güvenin . Saç tiplerimizden ötürü hepimizin farklı olduğunun çok daha net olduğunu. İnce veya kalın saçlı olması, en moda saç stillerini orada bırakmak için bir neden değildir. Bunun yerine, süslerinizi dizmek için daha yaratıcı yollar bulmanızı öneririz. Doğru seçilmiş saç stiliyle hiç kimse ince saçlarınız olduğunu tahmin edemez. Bize güvenin ve gururla yeni saç stilinizi çıkarın.Tıraş Son Uzun Saç Şekliİnce saçlı erkekler söz konusu olduğunda tıraşlı solma radikal bir seçimdir. Aşağıda gördüğünüz saç modeli oldukça sıradışı görünebilir ancak ince saç türü için mükemmel bir seçenektir. Görünümü yeniden oluşturmak için orta boy saç kesimine ihtiyacınız olacaktır. Evrensel olarak çekici olan bu uzunluk, kilitlerinizi çeşitli şekillerde biçimlendirmenize ve bir saç çizgisini kamufle etmenize olanak tanır. Bakımlı bazı yüz saçları görünümü tamamlayacak.
İnce saçlı erkekler için Buzz Saç Kesimi
İnceltme saçınızı gizlerken kısa tutun ve temizleyin. İşte bunu nasıl yapabilirsiniz. Saç stilistinizden size kafa derisine yaklaştırılmış kısa bir buzz kesim vermesini isteyin. Bu saç kesimine sahip olmanın avantajı bakımı kolay ve oldukça şık görünüyor olmasıdır. Zamansız bir vızıltı mahsulüne gitmeden önce dikkate alınması gereken temel şey, özelliklerini vurgulama eğiliminde olan yüz şeklinizdir.
[FONT=jpibfi-font !important]
http://pinterest.com/pin/create/bookmarklet/?is_video=false&url=http%3A%2F%2Fonlyhairstyles.com%2Fmens-hairstyles%2Fhairstyles-for-men-with-thin-hair-in-2018%2F&media=http%3A%2F%2Fonlyhairstyles.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2017%2F07%2Fbuzz-450x714.jpg&description=v%C4%B1z%C4%B1lt%C4%B1%20sa%C3%A7%20kesimiErkekler için Trend Saç Modelleri[/FONT]
İnce saçlarla kimin trend saç stilini sallayamayacağını kim söyledi? Bu adama bir göz atın, şık bir saç stilini giymiş olan bu saç stilinde tarakların üstü ve imzanın hacmi başın üstünde. Ancak hepsi bu kadar değil.Kısa yanları ile bağlantılı olan konik kenarlar, her beyefendi için kusursuz olan şık bir görünüm sağlar. Kendiniz bakmayı deneyin ve başkalarına bu modaya uygun saç modelini kopyalamalarını sağlayın.
İnce ve Düz Saçlı Erkek Saç Stilleri
Bu tarz, deneyleri seven cesur erkekler içindir. Bu görünümün anahtarı, traş makinesi ile kesilmiş derin taraf kısmıdır. Aslında, aşağıdaki saç stili düz saçlarda muhteşem görünüyor. Düz tüyleriniz olmasa bile üfleyicinizi kullanmaktan çekinmeyin. Ayrıca saç tellerinize ekstra parlaklık kazandıracak saç düzleştirici ürünlerin uygulanmasını düşünebilirsiniz.
Saçlı Saçlı Saç Stilleri
Saç dökülmesinin giderilmesi artık bir problem değildir. Küçülen saç çizgisi ile ilgili sıkıntılarınız varsa, bu stili kabul edin. Tıraş bıçaklarının keskin kenar kısmı, onu gizlemek için mükemmel bir seçenektir. Bununla birlikte, herkes bu tarzı tercih edebilir ve saç çizgisinden çekilmenin onunla hiçbir ilgisi yoktur. [h=2]2018'de Erkekler İçin İnanılmaz Yüksek Fade Saç Kesimleri[/h]Asyalı ve Afro-Amerikalı erkekler arasında popüler bir saç kesimi olan yüksek renk solması etnik kökeni ve yaşı aşıyor. Günümüzde herkes böyle soğuk bir ürün arıyor. Gerçekten de, erkekler için 2018'deki saç kesimi zaman geçtikçe değişti. Modern renk solmaları oldukça çeşitlidir ve farklı şekillerde giyilebilirler. Bu trendle nasıl deneme yapacağınızı bilmiyorsanız, en iyi fikirleri sunmak için buradayız. Yüz özellikleriyle birlikte çalışan stili seçin. Şimdi, başlayalım.Soluk Sakal ve Saç KesimiEşsiz bir saç kesiminin anahtarı, hat tekniğiyle elde edilen çizgilerdir. Çizgiler, bitkiyi düzgün ve temiz yapar. Aşağıdaki baş davada, kenarlar ve aln bir cetvelle şekillendirilmiştir. Böyle bir stile gitmeye karar verirseniz, tepenin bir inçten daha uzun olmadığından emin olun. Bununla birlikte, saç uzunlukları arasındaki farkı hala görebiliriz. Salondaki düzenli ziyaretlerle stili şekillendirin.
İleri Vites Tarzı ve Yüksek Sönük
Yüksek fade saç kesimlerinin geriye taranması gerektiğini kim söyledi? İleri tarak stilleri eşit derecede havalı görünüyor. Bu hoş tarz bize popüler bir Sezar mahsulü hatırlatıyor. Bu saç kesimine denemeye değer modern bir yaklaşım. Üst kısımdaki saçlar tüyleri benzeyen bir görünüm oluşturan çok katmanlara sahipken, diğer tarafları da böyle harika bir stil için kırpılmış.
[FONT=jpibfi-font !important]
http://pinterest.com/pin/create/bookmarklet/?is_video=false&url=http%3A%2F%2Fonlyhairstyles.com%2Fmens-hairstyles%2Fincredible-high-fade-haircuts-for-men-in-2018%2F&media=http%3A%2F%2Fonlyhairstyles.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2017%2F07%2FForwards-Comb-Style-and-High-Fade.jpg&description=%C4%B0leri%20Vites%20Tarz%C4%B1%20ve%20Y%C3%BCksek%20S%C3%B6n%C3%BCkAfro-Amerikan Erkekleri İçin Kıvırcık Saç Stilleri[/FONT]
Afro-Amerikalı erkeklerin sapık dokusu ile kutsanmış bir sır değil. Burada kinky doku özelliklerine sahip mükemmel bir ürün var ve gölge, süsleme ile kesintisiz olarak harmanlandığı soluyor. Köklü değişikliklerden birine bakmaktır.Aslında, bu stil yalnızca profesyonel bir berber tarafından oluşturulabilir, bu yüzden almadan önce usta bir berberiniz olduğundan emin olun.
Yüksek Sarılı Uzun Saçlar
Bir hipster saç modeli oluşturmak ister misiniz? Size ilham vermek için bir kafa mısınız? Üstte uzun saçlı soluk soluk kesimler, gerçek bir hipster stili için mükemmel bir kombinasyon oluşturur. Birinin suratını uzatma eğiliminde olan gaddar bir süsleme. Stil konusuna gelince, saçlarınızı geri uçurmak için bir üfleyiciyi kullanın. Ve her şeyi yerinde düzeltmek için saç spreyiyle bitirmeyi unutmayın.
Pis Mohawk
Stilleri için biraz daha fazla yer açmak isteyen çocuklar için bir şey var. Aşağıdaki bitki özellikleri, şevli taraflarla mohawk berbat berbat etti. Bunu başarmak için en üstte yeterli uzunluğa sahip olmanız gerekir. Bununla birlikte, böyle saçmalık yaratmak için saç pütürümünü ve dokusuzlaştırıcı ürünleri kullanın.

[h=2]2018 Erkekler Sezar Saç Modelleri[/h]Sezar mahsulü zamansız erkekler klas saç stilleri listesine dahil edilmiştir. Yatay düz kesme patlamalarına sahip olan bir bitkidir. Yanlardaki tüylere gelince, vuruşlarla aynı uzunluğa veya daha kısa olabilirler. Bu saç kesimi her saç tipinde oluşturulabilir. Ürünün dokulu versiyonu çok daha iyi görünüyor. Caesar saç kesimi, kaybolan herhangi bir işareti göstermez, çünkü adamların saç çizgisini kamufle etmeleri için mükemmel bir seçenektir. 2018 yılına ait erkek Sezar saç kesiminin güncellenmiş bazı sürümlerini görmek için okumaya devam edin .Temple Fade Caesar CropBunun gibi sofistike bir süsleme yapmak için eskiyi ve yeniyi birleştirin. Bu, bir tapınağın solmasına neden olan künt bir saçak gerektirir. Bu stille ilgili her şey kusursuzdur. Berberinize tam olarak neye sahip olmak istediğiniz konusunda daha iyi bir fikir vermek için bu resmi gösterin. Bakışı bırakmanın en yeni yoludur ve farklı yaşlara sahip çocuklar üzerinde çalışır. Moda deyimi yapmak istiyorsanız kendiniz deneyin.
Dokulu Kır
Dokulu ürünler şimdiki süper modaya uygun. Güncellenmiş Caesar bitkileri çok miktarda doku ve katmanlarla zenginleştirildi. Bu tarzı elde etmek isterseniz, berberinizden katmanlar isteyin ve solunum yapın. Katmanlar liflere ek boyut ve doku katar. İnceltici saçlı erkekler için harika bir fikir. Şekillendirme için kenarlarınızı daha pürüzsüz hale getirmek için kilitlerinizi öne doğru tarayın.
[FONT=jpibfi-font !important]
http://pinterest.com/pin/create/bookmarklet/?is_video=false&url=http%3A%2F%2Fonlyhairstyles.com%2Fmens-hairstyles%2Fmens-caesar-haircuts-for-2018%2F&media=http%3A%2F%2Fonlyhairstyles.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2017%2F07%2Ftextured-crop-450x800.jpg&description=Dokulu%20K%C4%B1rKıvırcık Saçlar için Caesar Haircut[/FONT]
Kesim kıvırcık saçlı erkekler için de bir seçenek. İster dalgalı veya kıvırcık saçlarınız olsun, kendinize her zaman bakabilirsiniz. İşte size ilham kaynağı olan stil.Kıvırcıklar ortaya çıkaracak kadar uzun tutmak ve yanlarında kısa gitmek gerekir. Doğal kıvırcıklar stil konusunda endişelenmenize gerek yok, düz saçlı erkekler saç modelini en iyi şekilde kullanmak için kullanmalıdırlar.
Yüksek Sönük Saç Kesimi
Bu üründe, kör saçak, yüksek solma ile harika görünen en ağır kısımdır. Gördüğünüz gibi, üstteki saçaklar patlamaları göstermek için biraz uzunluğa sahipken kenarlar traş olur. Bu saç kesimi hakkında en iyi şey, özel bir stil gerektirmez, ancak şekli korumak için hala süsler için gitmek gerekir. Yeni cesur saç görünümünüzle bol şanslar.
Gri Saçlar İçin Kısa Sezar Tarlası
Herhangi bir saç şekli, gri saçla iyi görünüyor. Artık saçların sırılsıklama konusunda endişelenmenize gerek yok. Bu gölge zaten erkekler ve kadınlar arasında popülarite kazanmıştır. Gri saç dokusu, kısa Sezar bitkileri ile oldukça iyi çalışır.

[h=2]2018 Erkekler İçin Pompadour Saç Stilleri[/h]Bugün erkekler retro saç modellerinin modern versiyonlarını tercih ederler. Gerçekten de, pompadour, tekrar dönen en iyi retro tarzlardan biridir. Pompadour, modern katlanmışlarla daha da iyi görünüyor. Solgunluk ve ustura desenleri retro olanlara yeni bir soluk getirir. Bu güncel sürümlerin gerçekten mükemmel olduğunu itiraf etmeliyim. 2018 erkekler için en modaya uygun pompa saç modellerinimerak ediyorsanız , onları görmek için okumaya devam edin. Kuşkusuz, bir dahaki sefere rock yapacak bir şeyler bulacaksınız.Hipster Pompadourİşte düşük bir solmaya eşlik eden bir pompadour'un modernleştirilmiş bir versiyonu. Bu solmaya ek olarak, dokulu styling ve mat finish tarzın bir parçasıdır. Gördüğünüz gibi bu stil geçmişte olduğu gibi hala havalı. Bununla birlikte, sadece sizin üzerinizde görülebilecek bir şey olan pompanın daha iyi bir versiyonunu elde etmek için hayal gücünüzü kullanabilirsiniz.
Kıvırcık Saçlar İçin Pompadour
Pompadour uygun fiyatlı bir saç stilidir ve farklı desenlere sahip erkekler tarafından sarsılabilir. Pompa örneği, Afro benzeri doku için harika. Sıkışmalarınız ya da sıkı kıvırcıklarınız varsa, bu sizin için en iyi stildir. Bu pompadour şekli üst üste solmaya karşı serin bir varyasyon. Pompanın yüksekliği, sıkı buklelerden dolayı elde edilir. Denemeye değer şaşırtıcı bir stildir.
Platin Sarışın Pompadour
Platin sarışın erkekler için beklenmedik bir gölgedir, ancak bu adama bir göz atın, mükemmel bir şekilde kayar. Bu gölgeyi elde etmek için tellerini ağardı. Sarışın sarışın tresses bu pompadura ekstra cazibe kazandırır.Bununla birlikte, bu muhteşem hacmi de göz ardı edemeyiz. Tress'larınızı üfleyerek kurabilirsiniz. Bir çok tamamlayıcı almak için bir görünümdür.
Pompadour Üzerinden Tarak
Bu pompadour gerçekten benzersizdir ve cesur bir ifade yapmak için vardır. Yan kısım pompası, bir tarağı pompadour'un yüksekliği ile solmaya karşı birleştirmeyi gerektirir. Böyle bir pompadour yaratmak için usta bir berber bulmanız gerekecek. Bu fotoğrafı da yanınıza almayı unutma, böylece berberin tam olarak ne istediğini bir fikri olacaktır.
Yüksek Fade Classic Pompadour
Bu, pompadour'un taraflara yüksek bir solma vererek ulaşılabilen klasik versiyonudur. Yüksek cesur solma, stile çarpıcı bir dokunuş katıyor. Sevdiğimiz şey düzgün ve lehçe bir tasarımdır. Kesmeyi bitirir alır almaz, saç ürünlerini uygulayarak stil ayarlayabilirsiniz. Şık bir saç stiliyle her şey gerçekten süper kolay.
 

Erva

𝐵𝒶𝓃𝒶 𝒦𝒶𝒹𝒶𝓇 𝓎𝑜𝐿𝓊𝓃 𝓋𝒶𝓇...
Yönetici
TF Owner
Katılım
29 Haz 2014
Mesajlar
8,111
Tepkime puanı
657
Puanları
113
Cinsiyetiniz
Bayan
Burc
Balık
Memleket
09 Aydın
Nerden:
34 İstanbul
1 ve 4 iyiymiş ama diğerleri kötü ;d
 

Yazarım

TF Üyesi
Katılım
17 Eyl 2017
Mesajlar
4,364
Tepkime puanı
2
Puanları
36
Mesleğin
Kumarbaz
Cinsiyetiniz
Bay
Burc
Başak
Memleket
34 İstanbul
Nerden:
Afrika
İlgi Alanı:
Metafizik
Ulan fotom olmasa 1le 4 yapıyorum dicemde pffffffffff xd
 

aSk

TF Üyesi
Katılım
9 Nis 2015
Mesajlar
19,735
Tepkime puanı
44
Puanları
48
Memleket
34 İstanbul
Nerden:
Bir seçim yapınız

Wizard

TF Üyesi
Katılım
22 May 2014
Mesajlar
3,372
Tepkime puanı
68
Puanları
48
Mesleğin
Peki ya mesleğin nedir?
Cinsiyetiniz
Bay
Yaş
Her yıl değişiyor ;p
Burc
Kova
benimkini tek gecerim:p
 

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst