Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
sdC
22,372
TEO
20,703
aSk
19,734
18,643
Eqe
18,253
14,340
11,256
10,986
10,963

♑ AKREP BURCU 12 Nisan - 18 Nisan

TheGirLinBlack

gє¢єує αşıк вιя кα∂ıиı güиєşιи уαραмαzѕıи..
Yönetici
TF Root
Katılım
24 Haz 2019
Mesajlar
68,035
Tepkime puanı
34,874
Puanları
1,907
Konum
Almanya
Cinsiyetiniz
Bayan
Yaş
28
Burc
Koç
Memleket
35 İzmir
Nerden:
Avrupa
Akrep burcu 12 – 18 Nisan haftalık yorumları

Akrep burç yorumları: 12 Nisan’da gerçekleşecek Yeni Ay günlük rutinlerinize odaklanıyor. Ailenizle ilgili konulara vakit ayırabilirsiniz. Evinizle ilgili planlarınız varsa istediğiniz tarzda bir ev fırsatı karşınıza çıkabilir. Aşk hayatınız ön plana çıkıyor. Şansınız açık, romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Çocuğunuzla ilgili beklentileriniz varsa hayırlı haberlerini alabilirsiniz. Bazılarınız hobi olarak gördüğü işlerinde profesyonelliğe adım atabilir.

Bu dönemde çevrenizdekilerin sizden bir şeyler saklandığını düşünebilirsiniz. Kimseden doğru ve net cevaplar alamamak sinirlerinizi bozabilir. Ancak bazı şeylerin onlarla ilgili olmayabileceğinin farkında olmanız gerekiyor.

Yeni Ay sağlık probleminiz varsa yeni bir tedavi seçeneği sunabilir. Kronik rahatsızlığı olanlar için şifa bulacağı bir dönem olabilir. Bu dönemde iş, sağlık, günlük hayat rutinlerimiz ön plana çıkıyor. Günlük yaşamımızda ya da iş hayatımızda heyecan verici yeni gelişmeler olabilir. Eğer çalışıyorsak, yeni bir görev üstlenmemiz istenebilir. İş ortamımız değişebilir.
Yeni iş arkadaşlarıyla çalışmaya başlayabiliriz. Sağlıklı yaşama yönelmek, diyet ya da spora başlamak istiyorsak, uygun bir dönemdeyiz. Günlük hayatımızda çeki düzen vermemiz gereken şeyler varsa tam sırası.

Çalıştığınız ortamda yeni fırsatlar karşınıza çıkabilir. Terfi alabilirsiniz. Yaptığınız işlerle çalıştığınız ortamdaki kişilerden takdir görebilirsiniz. Depresif ruh halinizi mutlu bir psikolojiye bırakıyorsunuz. Olumlu haberler alabilirsiniz.

Kardeşleriyle ya da çok yakın arkadaşlarla problemler yaşayabilirsiniz. Hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Bu gibi durumlarda dikkatinizi daha ziyade kontrol edebileceğiniz şeylere vermelisiniz. Kariyer ve iş ortamınız değişebilir. İş değişikliği, terfi gibi konularla mutlu olabilirsiniz.

İş hayatınızda kendi iradenizi kabul ettirmek, sıkı çalışmak ve bulunduğunuz alanda güçlü olmak arzusu duyabilirsiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerle çatışma eğiliminiz olabilir. İş ortamınızda aktif davranarak, sıcak bir dürüstlük içinde olursanız, insanlarla iyi bir diyalog geliştirdiğiniz gibi isteklerinizi uygulamanız da kolay olur. Ayrıca aşk hayatınızda geçmişteki olumsuzluklardan arınabilir ve kendinize yeni bir sayfa açabilirsiniz.

Çevresel koşullarını ve yaşantını bir düzene sokmak adına harekete geçebilirsin. Çalışma ortamınla ilgili yeni şartlar oluşabilir, rutinlerinin devamı için efor sarf etmen gerekebilir ve gelişen olaylar içerisinde cesaretle aksiyon alabilirsin.

Her şey de olumsuzluk görme huyunu artık bir tarafa bırakman gerekli. Aksi takdirde önüne gelen fırsatları hiçbir zaman göremeyeceksin. Dün geçti, yarın için daha zaman var fakat şimdiki an her zaman kıymetlidir. Kendini olayların akışına bırak ve istediğin şeyi yapmak için hemen harekete geç. Zira bu yeniay sende ki gözlem yeteneğini ortaya çıkartmaya kararlı.
Heyecanınla ve iradenle iş arkadaşlarına ilham olabilirsin. Sağlığına ve diyetine dikkat etmen gerekirken bir yandan hayata dair görüşlerinde korunmanın ve içe çekilme güdüsünün harekete geçtiğini fark edebilirsin.

Bu hafta Venüs’ün Boğa burcuna geçişiyle aşk, evlilik, söz, nişan, ciddi ilişkilerin başlaması gibi konular gündeminize gelebilir. Eğer yalnızsanız aşk her an bir şekilde kapınızı çalabilir, bir birlikteliğiniz var ise daha romantik zamanlara dalış yapabilir, hediyeler alabilirsiniz. Birlikte olduğunuz kişinin kılık kıyafetine de minik dokunuşlar yapabilirsiniz. İlişkiler, ortaklıklardan yana şanslı ve de bereketli bir döneme giriyorsunuz.

Mevcut ilişkinde veya evliliğinde kendini huzurlu ve keyifli hissedeceğin bir döneme giriyorsun. Partnerinle olan ilişkin gittikçe sağlamlaşabilir, var olan ilişkini kalıcı hale getirecek birtakım adımlar atabilirsin. Eğer ilişkin yoksa köklü bir beraberliğe başlayabilirsin. Ortağınla uyumlu ve keyifli bir şekilde çalışabilir, bazı projeler üzerinde anlaşmaya varabilirsin. Eşinle veya ortağınla olabilecek ani elektriklenmelere dikkat etmende ve fevri çıkışlarda bulunmamanda fayda olacaktır! Diğer yandan partnerinden beklemediğin bir sürprizle de karşılaşabilirsin.
 

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst