Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
TEO
19,778
aSk
19,735
Eqe
18,257
13,154
12,419
11,263
10,921
10,910
10,544

Akrep Burcu ile Akrep Burcu Uyumu

bLa

TF Üyesi
Katılım
11 May 2014
Mesajlar
203
Tepkime puanı
13
Puanları
0
Mesleğin
IRCHelper
Cinsiyetiniz
Bay
[h=2]Akrep Burcu ile Akrep Burcu Uyumu[/h]
İki Akrep Burcu’nun anlaşıp anlaşamayacağının tahmin edilmesi gerçekten çok zordur. Hatta birbirleri ile ilişkilerinde, sonu en tahmin edilemeyen ilişki, Akrep Burçları arsında yaşanmaktadır. Bu özetten hareketle, eşref saati konusu ön plana çıkmaktadır. Zaman zaman iyi çoğu zaman da kötü bir iletişime sahip olan ilişkileri, iki taraf için de yorucu olabilmektedir.
[h=3]Akrep Burcu ile Akrep Burcu’nun Aşk Hayatı[/h]Akreplerin aşk konusunda tutkulu bir birliktelik yaşayacaklarını söylemek, yanlış olmaz. Cazibe burcu şeklinde de tanımlanabilen, hisleri kuvvetli bu burç, aşkı derinlemesine yaşamak için bir Akrep Burcu’na daha ihtiyaç duyar. Bu kadar fırtınalı bir ilişkinin sonunda evlilik olması ise, alınabilecek olan en kötü kararlar arasında gösterilebilir. Zira, iki burcun aşk hayatı dışında anlaşabileceği alan bulunmamaktadır.
[h=3]Akrep Burcu ile Akrep Burcu’nun Evlilik Hayatı[/h]Evlilik konusunda iki Akrep için söylenebilecek olan şey, yükselen farklı değilse ya da Yay Burcu gibi bir yükseleni bulunuyorsa, ciddi anlamda sorunların ortaya çıkacağıdır. Bu sorunların derin olması da hızlı bir şekilde ilişkinin zarar görmesine yol açacaktır. Evlilik konusunda birbirlerine uyumlu olmadıklarını, çoğu zaman baştan anlayan Akrep Burcu, bunu analizci ve akılcı yapısına borçludur. Ancak verilen evlilik kararının ardından yapılan yanlışın farkına varmak ise önemli bir bedel ödenmesi anlamına gelir. Bu da hem zaman kaybı hem de ciddi anlamda kişilik yıpranmasıdır.
 

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst