Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
TEO
19,778
aSk
19,735
Eqe
18,257
13,094
12,388
11,263
10,921
10,910
10,544

Akrep Burcu ile Kova Burcu Uyumu

bLa

TF Üyesi
Katılım
11 May 2014
Mesajlar
203
Tepkime puanı
13
Puanları
0
Mesleğin
IRCHelper
Cinsiyetiniz
Bay
[h=2]Akrep Burcu ile Kova Burcu Uyumu[/h]
Farklılık ile beraber, idealist bir havası olan ve değişimin peşinden giden Kova Burcu ile Akrep Burcu, çoğu zaman iyi bir ikili olabilir. Özellikle arkadaşlık ettikleri zamanlarda birbirleri ile sırdaş olabilen bu iki burç, birlikte iş yapabilme yeteneğine de sahiptir. Akıl ve analiz yeteneği gelişmiş olan Kova Burcu’na karşı, duygusal zekasını ön planda tutan burçlardan olan Akrep ortaklığında, orta yol bulunabilir. Zaman zaman yaşanan çatışmalardan kaçınmak zordur. Ancak, iki burcun birbirine karşı her şeye rağmen bir yakınlığı bulunur.
[h=3]Akrep Burcu ile Kova Burcu’nun Aşk Hayatı[/h]Aşk hayatı açısından analiz ettiğimizde hem Akrep Burcu hem de Kova Burcu için söyleyeceğimiz şey, birbirlerine zarar da verseler bir araya gelmekten büyük bir mutluluk duyduklarıdır. Bu durum, aşkın içerisinde tutku ve heyecanın çok daha fazla olmasına yol açar. İki iyi aşık olan bu ikilinin evlilik hayatına geldiklerinde biraz daha zorlandıkları görülebilir.
[h=3]Akrep Burcu ile Kova Burcu’nun Evlilik Hayatı[/h]Bu burçlar arasındaki aşkın hızı, evlilikte ciddi anlamda azalabilmektedir. İdealist olan Kova Burcu ve kıskanç Akrep Burcu, evlilik için fazla uyumlu değildir. Bunun nedenlerinden bir tanesi de iki burcun içerisindeki muhalif taraftır. Birbirlerini değiştirmeye çalışacak kadar kendi fikirlerinin iyi olduğunu savunan bu burçlar, birbirleri için oldukça yıpratıcı bir sürecin de başlamasın sebep olurlar.
 

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst