Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
TEO
19,778
aSk
19,735
Eqe
18,257
13,154
12,419
11,263
10,921
10,910
10,544

Akrep Burcu ile Oğlak Burcu Uyumu

bLa

TF Üyesi
Katılım
11 May 2014
Mesajlar
203
Tepkime puanı
13
Puanları
0
Mesleğin
IRCHelper
Cinsiyetiniz
Bay
[h=2]Akrep Burcu ile Oğlak Burcu Uyumu[/h]
Akrep Burcu’nun Oğlak Burcu ile uyum içerisinde bir ilişki içerisine girmesi genel olarak mümkündür. Hem arkadaşlık hem aşk hem de evlilik hayatında iyi anlaşan ikili, birbirlerine zara vermeden ve yıpratmadan sevgilerini paylaşabilir. Bu açıdan bakıldığında, iki burcun iş arkadaşı olarak da çift olarak da uyumluluklarını devam ettirecekleri rahatlıkla söylenebilir.
[h=3]Akrep Burcu ile Oğlak Burcu’nun Aşk Hayatı[/h]Aşkı çok daha dingin bir şekilde yaşayan ve gelecekle ilgili planlarını en aşık olduğu zamanlarda da gerçekçi bir şekilde yapabilen Oğlaklar, Akrep Burcu tarafından oldukça önemsenen çalışkanlık özelliği ile kendisine saygı duyulmasını sağlar. Aşkta çok daha uyumlu ve stabil bir ilişki yaşayan Oğlak Burcu, Akrep Burcu’nun olumsuz şekilde sayabileceğimiz, kıskançlık ve tartışmacı kimliğinin ortaya çıkmasına izin vermez. Buna ihtiyaç duymayan Akrep Burcu, silahlarını çıkarmadan Oğlak Burcu ile iyi birer sevgili olabilir.
[h=3]Akrep Burcu ile Oğlak Burcu’nun Evlilik Hayatı[/h]Evlilik hayatlarını da aşk hayatları gibi yaşayabilen iki burç olan Oğlak Burcu ve Akrep Burcu için güzel bir gelecekten bahsetmek mümkündür. Oğlak Bucu gereken tüm planları, eşine sorumluluğu bırakmadan halletmesiyle bilinir. Tutumludur ve çalışkandır. Akrep Burcu’nun kafa yapısının çok daha analizci ve pratik zekaya dayanması, Oğlak Burcu için etkileyici ve destekleyici olarak kabul görür. Bu yüzden iki burcun her açıdan iyi bir uyum göstereceğini söylemek yanlış olmaz.
 

Watchman

TF Üyesi
Katılım
7 May 2014
Mesajlar
391
Tepkime puanı
3
Puanları
0
Mesleğin
MiMaR
Cinsiyetiniz
Bay
Burc
Akrep
peKi.. Tşk ;)
 

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst