Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
TEO
20,082
aSk
19,734
Eqe
18,257
13,973
12,569
11,262
10,921
10,916
10,544

Akrep Burcu ile Yay Burcu Uyumu

bLa

TF Üyesi
Katılım
11 May 2014
Mesajlar
203
Tepkime puanı
13
Puanları
0
Mesleğin
IRCHelper
Cinsiyetiniz
Bay
[h=2]Akrep Burcu ile Yay Burcu Uyumu[/h]
Akrep Burcu hakkında söylenebilecek olumsuz özelliklerden olan, tartışmaya açık ve hazır olması, Yay Burcu için de söylenebilir. Bu durum, tarafların kendi aralarında sık sık tartışma yaşamasına zemin hazırlar. Aceleci olan ve sabretmekte zorlanan Yay Burcu, geçmiş ve gelecek arasından bir köprü kurmayı her zaman sağlayan ve daha tutucu olan Akrep Burcu ile anlaşmakta zorluk yaşayabilir.
[h=3]Akrep Burcu ile Yay Burcu’nun Aşk Hayatı[/h]Akrep Burcu’nun aşık olmak konusunda son tercihlerinden birisi durumunda olan Yay Burcu, ona uzak bir kişiliktedir. Aslında uzak olarak görünmesi ironik bir durumdur. Çünkü çoğu olumsuz özellikleri benzeşmektedir. Muhalif tarafları ve kavgaya eğilimli olmaları, aralarında çok daha derin anlaşmazlıkların yaşanmasını kolaylaştırır. Bu nedenle, aşk hayatları da uyumlu bir şekilde ilerlemez.
[h=3]Akrep Burcu ile Yay Burcu’nun Evlilik Hayatı[/h]Genel uyum konusunda birbirlerine anlayış göstermekte ve sabretmekte zorlanan bu iki burç için evlilik hayatı, zindandan farksızdır. Uyumsuzdurlar ve anlaşma için isteksizdirler. Yükselen burcun da kısmen etkileyeceği bu burçlar arasındaki sorun, tamamen temel kişilik yapısı ile ilgilidir. Bu durum da yaşanan ya da yaşanacak olan tüm tartışmaların bir yerde gelip, temel kişilik özelliklerine dayanılmasına sebebiyet verir. Bu şekilde işleyen bir evlilik hayatının da uzun sürmesini beklemek, fazla iyi niyetli olmak anlamına gelir. İki burcun hayata bakışı da farklıdır. Kova çok daha idealistken, Akrep hem gelenek hem de gelecek konularında harmanlama yapabilir.
 

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst