Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
TEO
19,778
aSk
19,735
Eqe
18,257
13,154
12,419
11,263
10,921
10,910
10,544

Akrep BurcuHakkında Bilmeniz Gereken 8 Şey

  • Konbuyu başlatan heLen
  • Başlangıç tarihi
H

heLen

Guest
Akrep BurcuHakkında Bilmeniz Gereken 8 Şey

1. Aşk, Akrepler için tutku'yu ifade eder.
İnanın bana Hollywood'da ortaya konmuş o efsanevi aşk filmleri bile Akreplerin aşıkken hissettiği duyguların yanına dahi yaklaşamayacaktır. Derinden, yoğun alev alev yanan bir ruh..Onlar resmen tutku'nun vücut bulmuş halidir ve hiçbir aşk ile kıyaslanamayacak kadar aşkları farklı ve özeldir.

2. Onlara baskı yapamazsınız.
Ehh.. kesinlikle bunu deneyebilirsiniz üzerlerinde. Aslında, Akrepler kendileri gibi akıllı, yetenekli ve sezgisel insanları takdir eder. Ancak sorun şu ki; Siz, onlar değilsiniz. Ama merak etmeyin. Eğer akrep size kapılarını açtıysa sizi kusurlarınıza rağmen sonuna kadar seviyor olacaklardır.

3. Onları kontrol etmeyi dahi denemeyin.
Akrepler ilişkideki güç dengesinin kendi taraflarında olmasını seviyorlar. Bunun için mücadele bile verebilirler. Asla despot bir ilişkiden bahsetmiyorum. Sizin görüşlerinizi dinlerler, önemserler ama hepsi bu anlıyor musunuz? Çünkü onlar adeta yönetmek için doğmuşlardır. Onlara ilişkinizde kendi kararlarını alabilecekleri bazı an'lar yaratın. Çünkü bu onları mutlu hissettirecektir. Ve eğer onlar mutluysa sizin için yapabileceklerini tahmin dahi edemezsiniz.

4. Akrepler gizem'i severler.
Onlara karşı aldatıcı şeyler yapmak hatasına düşmeyin. Tek ihtiyacınız olan şey; ilişkinize biraz gizem katmak. Bu, onların ilgisini her daim sizde tutmasını sağlayacaktır. Sizi çözebilmek için adeta tutuşacaklardır. Merak, akrebin en büyük zaafıdır.

5. Onlar şiddetle sadıktır.
Eğer onlar sizi seçtiyse, o halde rahatlıkla arkanıza yaslanabilir ve bu büyülü ilişkinin tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz. Çünkü artık ona aitsinizdir ve bir başkası diye bir şey olamaz. Sadakat anlayışlarıyla kendilerine hayran bırakabilirler. Kendisiyle paylaşılan en ufak bir sırra bile ihanet etmezler, saklarlar. Onlar güven vermenin ne demek olduğunu çok iyi bilirler. Bu yüzden, sizin güveninizi sarsmamak için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

6. Duyguları aşırı çalışır.
Bir su grubu burcu olarak akrepler duygusal olmaya aşırı eğilimlidir. Yüksek veya düşük olsun bu duygu yoğunluğuyla zaman zaman başa çıkmakta zorlanırlar. Onlarla sıradan bir ilişki yaşayamazsınız. Çünkü hiçbir duyguyu sıradan hissedemezler. Tüm bedeni o şeyle yanıyor olacaktır. Zaman zaman aşırı tepki göstermelerinin nedeni budur. İçlerinde boğuştuğu duygusal yoğunluğun şiddetini size tarif edemem. Çünkü henüz öyle bir kelime bulunmadı.

7. Kimseye ihtiyaçları yoktur.
Bu bakış açısından dolayı onları yargılamayın ya da onlara kırılmayın ama onlar bağımsızlıklarına, yalnızlıklarına ve tabiki gururlarına aşırı düşkündür. Birinden yardım almak durumunda kalmaları onları her zaman kötü hissettirmiştir. Bir şeyi beraberken daha hızlı ve daha kolaylıkla halledebilirsiniz. Ama şu var ki; onlar Akrep. Her zaman limitlerini test etmeyi deneyeceklerdir.

8. Kıskançlıklarına alışın.
Lafı dolandırmaya gerek yok. Açık konuşmak gerekirse "Onun olan onundur ve ona asla dokunamazsın."
 

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst