Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
TEO
20,683
aSk
19,734
Eqe
18,254
16,978
sdC
16,217
13,972
11,256
10,986
10,961

Altay Bayındır: Beşiktaş yenilgisinden ders aldık

Katılım
22 Eyl 2017
Mesajlar
6,500
Tepkime puanı
51
Puanları
48
Yaş
26
Burc
Aslan
Memleket
35 İzmir
Nerden:
35 İzmir
Fenerbahçe'nin başarılı kalecisi Altay Bayındır, Denizlispor maçı öncesinde takımda birikmişlik olduğunu söyledi.

Genç file bekçisi, “Penaltıyı kurtardıktan sonra da enerji patlaması yaşadım. Denizlispor maçında aldığımız üç puan bizim için çok önemliydi. Farklı bir sonuçta çok farklı rüzgarlar esebilirdi. Bu maçın önemini anlatmak için Gökhan Gönül ağabey tüm futbolcuları toplayıp bizlerle bir toplantı gerçekleştirdi. Bizim için önem derecesi bu kadar yüksek bir maça penaltı kurtarışı ve performansımla katkı sağladığım için de apayrı bir mutluluk yaşıyorum. Fakat önemli olan bu performansı sürekli hale getirmek.” dedi.

Altay Bayındır: Beşiktaş yenilgisinden ders aldık #1


"DERBİDEN DERS ALDIK"
Altay, Denizlispor’un maçtan önce yaptığı paylaşımın yanlış olduğunu belirterek, “Bu tarz sosyal medya paylaşımları bizim işimiz değil. Bizim işimiz sahadaki performansımızı yüksek tutmak, maçlar oynanmadan ortamı bu tarz şeylerle kızıştırmanın mantığı yok.” diye konuştu.

21 yaşındaki kaleci, Beşiktaş derbisiyle ilgili olarak, “Yediğimiz ikinci gol bizi takım olarak düşürdü. Ancak bu yenilgiden dersler aldık.” dedi.

Öte yandan Altay Bayındır, kendisine yapılan eleştirilere asla kızmadığını da dile getirdi.


Altay Bayındır: Beşiktaş yenilgisinden ders aldık #2


Altay Bayındır, Denizlispor maçı öncesinde takımda birikmişlik olduğunu söyledi. Genç file bekçisi, “Penaltıyı kurtardıktan sonra da enerji patlaması yaşadım. Denizlispor maçında aldığımız üç puan bizim için çok önemliydi. Farklı bir sonuçta çok farklı rüzgarlar esebilirdi. Bu maçın önemini anlatmak için Gökhan Gönül ağabey tüm futbolcuları toplayıp bizlerle bir toplantı gerçekleştirdi. Bizim için önem derecesi bu kadar yüksek bir maça penaltı kurtarışı ve performansımla katkı sağladığım için de apayrı bir mutluluk yaşıyorum. Fakat önemli olan bu performansı sürekli hale getirmek” dedi.
 

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst