Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
103,557
sdC
36,546
Eqe
34,423
34,415
25,389
TEO
22,076
20,758
aSk
20,420
12,443
11,363

AnyDesk Nedir? Özellikleri Nelerdir?

MysteriouS

Alim bazı şeyleri bilir, cahil ise her şeyi..
TF Üyesi
Katılım
19 Kas 2015
Mesajlar
9,550
Tepkime puanı
5,969
Puanları
113
Konum
ÇanakkaLe
Cinsiyetiniz
Bay
Yaş
32
Burc
Yay
Memleket
17 Çanakkale
Nerden:
17 Çanakkale
image.png

Günümüzde birçok çalışan işi gereği her an bilgisayarına bağlanmak ister. Fakat gündelik hayatta yaşanan bazı özel durumlardan dolayı bilgisayara uzak kalabiliriz. Uzak kaldığımız bu süre içerisinde de herhangi bir cihazdan bilgisayarımıza bağlanmak isteyebiliriz. İşte tam da bu anda uzak masaüstü yazılımları kullanıcıların imdatına yetişiyor. AnyDesk isimli yazılım sayesinde bilgisayarımıza uzaktan erişim sağlayabiliriz. Peki, AnyDesk nedir, özellikleri nelerdir? Birçok çalışan tarafından merak edilen bu soruların yanıtını gelin birlikte cevaplayalım.


AnyDesk Nedir?
AnyDesk yazılımı sayesinde kullanıcılar dünyanın herhangi bir yerinden dilediği zaman bilgisayarlarına uzaktan bağlanabilir. Herhangi bir süre kısıtlamasına takılmadan kullanıcılar uzak masaüstü yazılımı sayesinde işlemlerini kolayca yapabilmektedir.

AnyDesk Özellikleri
Günümüzün en popüler uzak masaüstü yazılımlarından biri olan AnyDesk özellikleri ile dikkat çekiyor. Kullanıcılar uzak masaüstü yazılımı sayesinde işlemlerini güvenle ve kolaylıkla yapabiliyor. Peki, uzak masaüstü yazılımı kullanıcılara hangi özellikleri vaat ediyor?

Dosya Aktarımı
AnyDesk yazılımı sayesinde kullanıcılar herhangi bir dosya boyutu problemine takılmadan bilgisayarlar arası dosya aktarımı yapabilmektedir.

Kayıt Özelliği
Uzak masaüstü yazılımı içerisinde bulunan özellik sayesinde bağlantı anını kayıt edebilirsiniz. Elde ettiğiniz kayıtları ise hem güvenlik hem eğitim amaçlı kullanabilir, dilediğiniz platformda ve dilediğiniz zaman paylaşabilirsiniz.

Güvenlik Önemli
Uzak masaüstü yazılımlarında güvenlik son derece önemlidir.Söz konusu programın içerisinde yer alan bağlantı kaydı özelliğinin yanı sıra, kurumsal ağda kurabileceğiniz yazılım sayesinde işlemlerinizi güvenle yapabilirsiniz. Unutmadan yazılım içerisinde ayrıca TLS 1.2 teknolojisi yer alıyor. Kullanılan bu teknoloji sayesinde bilgisayarlara dışarıdan yabancı bir kullanıcı uzaktan bağlanamıyor.

Çapraz Platform Desteği
AnyDesk yazılımının en büyük avantajlarından biri de kullanıcılara çapraz platform desteği sunması. Kullanıcılar söz konusu yazılımı Windows, Mac OS, Linux, Android, İOS gibi işletim sistemlerinde kullanabiliyor.
 

WiLdRose

gє¢єує αѕ̧ıк вιя кα∂ıиı gϋиєѕ̧ιи уαραмαzѕıи..
Yönetici
TF Root
Katılım
24 Haz 2019
Mesajlar
103,557
Tepkime puanı
55,059
Puanları
1,907
Cinsiyetiniz
Bayan
Yaş
28
Memleket
35 İzmir
Nerden:
Bir seçim yapınız

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst