Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
sdC
36,155
27,022
Eqe
23,866
TEO
22,076
aSk
20,422
19,994
17,839
12,417
11,062

Apple'ın Macbook ile iPhone'u Aynı Anda Şarj Edecek Adaptörü

TheGirLinBlack

gє¢єує αşıк вιя кα∂ıиı güиєşιи уαραмαzѕıи..
Yönetici
TF Root
Katılım
24 Haz 2019
Mesajlar
92,761
Tepkime puanı
48,909
Puanları
1,907
Konum
Almanya
Cinsiyetiniz
Bayan
Yaş
28
Burc
Koç
Memleket
35 İzmir
Nerden:
Avrupa
Apple'ın yakında piyasaya sürülmesi beklenen yeni 35W'lık adaptöründen ilk fotoğraflar geldi. Adaptör, iki USB-C çıkışıyla aynı anda birden fazla cihazın şarj edilmesine olanak tanıyacak.


iPhone 11 serisiyle birlikte şarj adaptörleri dahil telefon haricindeki tüm cihazları kutularından çıkaran Apple, geçtiğimiz günlerde yeni bir adaptörle gündeme geldi. Günümüzde telefonları için 5W, 20W ve 30W olmak üzere üç evrensel adaptörünü satmaya devam eden şirketin yeni adaptörü, pek çok teknoloji devinin sunmadığı bir özellik taşıyacak.


Ortaya çıkan bilgiler, Apple’ın yeni adaptörünün 35W güç sunacağını ve dahası, iki USB-C çıkışına sahip olacağını gösteriyordu. Ayrıca adaptörün ucunun da içe doğru katlanabilir olacağısöyleniyordu. İşte Apple’ın teknoloji devlerinde yeni bir akıma yol açacak adaptöründen ilk görseller bugün paylaşıldı.

Apple'ın çift çıkışlı adaptörü böyle gözükecek

apple adaptörChargerLAB tarafından paylaşılan ve resmi görseller olduğu iddia edilen bu görüntüler, adaptörün tasarımını gözler önüne serdi. Görsellerden anlaşılabileceği üzere adaptör, basit anlamda yuvarlak köşeli bir küpşeklinde kullanıcılara sunulacak. Cihazdaki iki USB-C çıkışı, cihazın üstünde değil, kenarında yer alacak.


apple adaptörApple’ın yeni şarj aleti, iPhone ya da herhangi bir Apple cihaz ile aynı andafarklı bir iPhone’u, bir iPad’i, son model MacBook Air’i veya bir AirPods’u şarj etmenizi sağlayacak. Tabii şarj aletiyle birlikte kullanıcıların ikinci bir USB-C – Lightning kablosu alması gerekecek.Kaynak
 

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst