Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
TEO
20,100
aSk
19,734
Eqe
18,257
14,112
12,691
11,262
10,921
10,916
10,544

Artık erkekler de kalıcı kaş tasarımı yaptırıyor

aSk

TF Üyesi
Katılım
9 Nis 2015
Mesajlar
19,734
Tepkime puanı
47
Puanları
48
Memleket
34 İstanbul
Nerden:
Bir seçim yapınız
Artık erkekler de kalıcı kaş tasarımı yaptırıyor

Saç ve sakal ekiminden yağ
aldırma ve lazer epilasyona kadar pek çok konuda estetik sektörünü keşfeden erkeklerin son gözdesi kalıcı kaş tasarımı.


Son dönemlerde erkeklerin yeni
gözdesi haline gelen 4D anatomik kaş tasarımıestetik sektörünün getirdiği yeniliklerden bir tanesi. Kalıcı özelliği bulunan ve kişiye özel olarak kendi anatomisine uygun şekilde yapılan 4D anatomik kaş tasarımı, kaşını beğenmeyen, kaş problemi yaşayan veya sürekli kaş aldırmak zorunda kalan erkekler için kurtarıcı bir çözüm sunuyor. 4D anatomik kaş tasarımının yaratıcısı Estetik Koçu ve Medikal Pigmentasyon Uzmanı Didem Özkan, erkeklerin özellikle kaş estetiğindeki yeniliklerden kadınlara göre daha fazla yararlanmaya başladığını ve artık kalıcılığa önem verdiklerini belirterek yalnızca kaşların değil gözlerin de ön plana çıkmasını istediklerini söyledi.


4D özellikli kalıcı kaş tasarımı
tercih eden erkeklerin kadınları geride bıraktığını belirten Didem Özkan; “Bugüne kadar alışılagelmiş kaş tasarımlarından artık sıkılanlar için kaş tasarımına 4. boyutu getirdik. Kalıcı özelliğe sahip olan ve 4D adını verdiğimiz bu uygulama kadınlara ve erkeklere de uygulanabiliyor. Ancak kaşını beğenmeyen, çeşitli sorunlardan dolayı kaş problemi yaşayan veya sürekli kaş aldırmaktan bıkan erkeklerin gösterdiği ilgi hızla artmaya başladı. Çünkü artık erkekler de modayı yakından takip ederek kişisel bakımlarına oldukça önem gösteriyorlar. Evliliğe, yeni bir işe ya da hayatında yeni bir döneme kaşlarıyla başlangıç yapmak istiyorlar.” dedi.
Erkek adam kaş alır mı tabusu çoktan yıkıldı
Kalın kaşlı olmak, kaşta yara izinin olması ya da seyrek kaşlı olmanın kadın veya erkek fark etmeksizin insanların kaderi olmaması gerektiğini ifade eden Estetik Koçu ve Medikal Pigmentasyon Uzmanı Didem Özkan, ağrısız ve kanamasız bir yöntem olan 4D anatomik kaş tasarımı sayesinde herkesin kendi doğallığına uygun bir kaşa sahip olabileceğini söyledi. Özkan şöyle konuştu:

“Kaşlar, güzel bir yüzün en temel unsurlarından bir tanesi.Saçkıranlar, travmalar, yanıklar, kazalar ve cilt rahatsızlıkları ya da kaşlarda doğuştan gelen problemler kişilerin gözlerini ve yüz güzelliğini gölgeleyebiliyor. Bu istenmeyen durumlara karşı geliştirilen çözümler sayesinde erkeklerde oluşan farkındalık, erkek adam kaş alır mı tabusunu artık çoktan yıktı ve erkekler de kalıcı çözüm için 4D kaş tasarımını keşfetti. Uygulama sayesinde kaşlara hacim verilerek daha genç ve dinamik bir görüntü yaratmak mümkün olurken özellikle seyrek kaşlılar için de başarılı bir çözüm sunabiliyor. Aynı zamanda kaş yaraları kapatılabiliyor ve herkes kendi doğallığına uygun bir kaş tasarımına sahip olabiliyor.”
Sosyal medya ve selfie modası kaş tasarımı ihtiyacını artırıyor
Son dönemlerde mobil teknolojilerin gelişmesine bağlı olarak yeni nesil arasında yaygınlaşmaya başlayan sosyal medya iletişimi ve selfie çekimlerinin kaş tasarımına olan ilgiyi artırmaya başladığını belirten Didem Özkan, “Kaşların maskulen bir ifade yaratması sosyal çevreyi, motivasyonu ve de stili oldukça etkiliyor. Bu yüzden sosyal medya sayesinde içerik paylaşımının artması güzellik anlayışını daha da ön plana çıkarmaya başladı. Paylaşılan resimlerde kendini beğenme arzusu arttı. İnsanlar daha güzel veya yakışıklık görünmek, bunu da çevresiyle paylaşmak için yüzünde beğenmediği her detayı estetik çözümler sayesinde giderebilme özgürlüğüne sahip olmaya başladı. Bu durum estetik sektörüne ilgiyi artırdı. Günümüzde daha çok kaş bölgelerinden şikayet ederek bize başvuranların sayısı da artmış durumda. Bu anlamda sosyal medyanın özellikle kaş tasarımında bir ihtiyaç yarattığını görebiliyoruz.” açıklamasını yaptı.

 

mOre

Sen ve Ben Gerisi " VesaiRe"
Yönetici
TF Moderatör
Katılım
8 Ara 2017
Mesajlar
1,917
Tepkime puanı
200
Puanları
63
Mesleğin
Supervisor / CCTV OPERATÖRÜ
Cinsiyetiniz
Bay
Yaş
32
Burc
Yay
Memleket
67 Zonguldak
Nerden:
34 İstanbul
İlgi Alanı:
BEŞİKTAŞ
gerçekmi bu töbeee
 

AycA_S

TF Üyesi
Katılım
20 Kas 2015
Mesajlar
12,691
Tepkime puanı
4,892
Puanları
113
Konum
İstanbul
Cinsiyetiniz
Bayan
Burc
Yengeç
Nerden:
34 İstanbul
İlgi Alanı:
Tarih, spor
Aman geç kaldılar onuda yaptirsinlar ;Zxdddd
 

Wizard

TF Üyesi
Katılım
22 May 2014
Mesajlar
3,371
Tepkime puanı
68
Puanları
48
Mesleğin
Peki ya mesleğin nedir?
Cinsiyetiniz
Bay
Yaş
Her yıl değişiyor ;p
Burc
Kova
Hande Yener diyor ya " Bi Git "
 

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst