Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
TEO
19,778
aSk
19,735
Eqe
18,257
13,154
12,419
11,263
10,921
10,910
10,544

Aslan Burcu ile Akrep Burcu Uyumu

bLa

TF Üyesi
Katılım
11 May 2014
Mesajlar
203
Tepkime puanı
13
Puanları
0
Mesleğin
IRCHelper
Cinsiyetiniz
Bay
[h=2]Aslan Burcu ile Akrep Burcu Uyumu[/h]
İki burç arasındaki fark; Aslan Burcu’nun benmerkezciliğinin daha mantıksal, Akrep Burcu’nun benmerkezciliğinin ise çok daha duygusal olmasından kaynaklanmaktadır. İki burcun da ön planda olmayı istemesi, anlaşabilmeleri önünde engeldir. Akrep Burcu için dost canlısı yorumu ve sırdaşlığına övgü mümkünken, kinci yapısının hem kendisine hem de ilişkilerine zarar verdiği de ortadadır. Bu ilişkide bu özellik kendisini çok daha fazla gösterir.
[h=3]Aslan Burcu ile Akrep Burcu’nun Aşk Hayatı[/h]Akrep Burcu, çekiciliği son derece yüksek olan ve sezgileriyle hareket eden bir burçtur. Aşk konusunda da oldukça sevgi dolu olabilir. Aslan Burcu’nun aşkla ilgili düşüncelerinin daha yüzeysel ve evlilik odaklı olduğu bilinmektedir. Bu durum, iki burç arasında soğuk rüzgarlara sebebiyet verir. Birlikte yaşayacakları aşk hayatlarında geçmiş ve gelecek arasında denge kuran Akrep Burcu’nun yapılan yanlışları unutmayacağı ve evlendikten sonra bile hatırlatmaktan çekinmeyebileceği söylenebilir.
[h=3]Aslan Burcu ile Akrep Burcu’nun Evlilik Hayatı[/h]Evlenmeye uygun olmayan iki burç, birbirlerini anlama konusunda problemlidir. Çok daha duygusal olarak yaşayan Akrep Burcu, daha mantıklı bir bakış açısına sahip olan Aslan Burcu ile evlilik hayatlarında ayrışmalar yaşayabilir. Aslan Burcu’nun her zaman ön planda olma isteği, aynı isteği yoğun bir şekilde taşıyan Akrep için sorun oluşturur. İki baskın karakterin evlilikte esnemesi beklenirken, anlayış konusunda fazla isteki olmamaları, bu beklentinin boşa çıkmasına yol açar.
 

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst