Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
TEO
19,759
aSk
19,735
Eqe
18,257
12,979
12,358
11,263
10,921
10,910
10,544

Aslan burcunu 2014'te neler bekliyor (niobe)

  • Konbuyu başlatan Mate
  • Başlangıç tarihi
M

Mate

Guest


[FONT=pt_sansregular]Tam da evrende unutulduğunuzu düşünmeye başladığınız an da Jüpiter bu yıl 17 Temmuz’dan itibaren kanatlarını açıyor ve sizi koruyup, yükseltmeye geliyor Sevgili Aslan’lar.[/FONT][FONT=pt_sansregular]Bolluk ve şans gezegeni Jüpiter’in burcunuza geçişi uzun zamandır beklediğiniz fırsatları ayağınıza getirecektir. Ama öncesinde bu yıl da kendi kendinize kalarak içsel anlamda büyümeye, spiritüel yönünüzü güçlendirmeye ve kendinizi keşfe devam edeceksiniz.

[/FONT]


[FONT=pt_sansregular]Başkalarına yardım ederek mutlu olabileceğiniz, olayların ruhani yönünden keyif alacağınız, mistik ve felsefi konularla ilgilenmeye başlayabileceğiniz bir dönemdesiniz.

[/FONT]

[FONT=pt_sansregular]Temmuzun üçüncü haftasından sonra ise, 12 yılda bir bir burcu ziyaret eden bolluk ve şans gezegeni Jüpiter, burcunuza geçiş yaparak önümüzdeki 12 ay boyunca size bolluk ve şans getirecek. Özgüveniniz artacak ve dikkatleri üzerinize toplamaya, hatta şova başlayacaksınız.

[/FONT]


[FONT=pt_sansregular]Kariyerinizde önemli adımlar atabilirsiniz! Ama, tabii bunların hiçbiri oturduğunuz yerde olmayacak, önce siz bir adım ilerlemeye başlayacaksınız Jüpiter size doğru 100 adımla ilerleyecek ve yalnız olmadığınızı hatırlamanız için yakın ve uzak çevrelerden her alanda desteği size taşıyacak!

[/FONT]


[FONT=pt_sansregular]İyi kullanabilirseniz hayatınızın olumsuz giden yönlerini geride bırakabilirsiniz. Ne güzel değil mi? Burcun ilk yarısında doğanlardansanız sizin için durum Uranüs’ün yenileyici sürpriz etkileri nedeniyle daha da parlak hale gelebilir.

[/FONT]
[FONT=pt_sansregular]

[/FONT]
[FONT=pt_sansregular]Hayatınızın farklı alanlarında sürpriz değişiklikler yapabilir ve hayatınıza yepyeni bir şekil verebilirsiniz. Yeni bir eğitime başlamak, evlenmek, nişanlanmak, yeni bir şehre taşınmak vb.

[/FONT]
[FONT=pt_sansregular]

[/FONT]
[FONT=pt_sansregular]Yılın ilk dört ayı sert gezegen etkileri altında olunması türlü aksilik, beklenmedik olay ve ertelenmeyi içinde barındırsa da, yılın ikinci yarısı sizin için çok fazla şey vaat ediyor.

[/FONT]


[FONT=pt_sansregular]Dolayısıyla, en mutlu şekilde sabredebilecek burçlardan birisiniz bu yıl, bunu kendinize hatırlatmalısınız. 28 Nisan civarında belli iş, görev veya sorumluluklarınızdan kurtulmak isteyebilirsiniz. İş hayatınızda yaşanması gereken bir eliminasyon dönemi söz konusu olabilir.[/FONT]
 
M

Mate

Guest


[FONT=pt_sansregular]Bu süreçte bazı endişeler yaşansa da, bir anlamda temmuz sonrası karşınıza çıkacak fırsatlar ve şanslar için hayatınızda yer açılıyor olabilir. Temmuzun üçüncü haftasından itibaren bir yıllık süreçte çok daha faydalı ve kariyerinizi ışıldatabilecek aktiviteler hayatınıza girmeye başlayacak. Bu sürece kadar kendinizi geliştirme ve sürece hazırlanma fırsatı yakalayabilirsiniz.

[/FONT]


[FONT=pt_sansregular]Jüpiter burcunuza geçtikten sonra ise, yeni bir iş, yeni plan ya da projeler veya mevcut işinizde çok daha iyi bir pozisyon türünde gelişmeler yaşanabilir ya da işinizle ilgili sıkıntılar olan bir dönemde Jüpiter olayların aleyhinize ilerlemesini engelleyebilir.

[/FONT]

[FONT=pt_sansregular]25 Eylül civarında önemli pozisyondaki kişilerle yapılacak görüşmeler uzun zamandır aradığınız bir fırsatı karşınıza çıkartabilir, bu kişilerin yurtdışı bağlantılı şanslar ihtiva etme olasılığı yüksek. 8 Ekim civarında, eğitim, entelektüel çalışmalar, yüksek yaratıcılık gerektiren işler, projeler veya kuzen ve kardeşlerle ilişkiler açısından parlak bir süreci işaret ediyor.

[/FONT]


[FONT=pt_sansregular]Birkaç yıldır yoruldunuz ve yıprandınız sevgili Aslan’lar ama umarım bu yıl hepsini unutmanıza yardım edecektir.

[/FONT]

[FONT=pt_sansregular]Kısa bir not, bu kadar koşuşturma esnasında sağlık sorunlarını asla ihmal etmeyin, aranızda androit olan olduğunu sanmıyorum zira!

[/FONT]
 

Elysium

TF Üyesi
Katılım
2 Şub 2014
Mesajlar
872
Tepkime puanı
9
Puanları
0
Cinsiyetiniz
Bayan
Burc
Başak
Memleket
16 Bursa
[MENTION=15469]Mate[/MENTION] Başak burcunu merak ettim at bakayım :strawberry:
 

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst