Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
TEO
20,100
aSk
19,734
Eqe
18,257
14,112
12,691
11,262
10,921
10,916
10,544

Bakımlı Erkek Nasıl Giyinmeli?

Eqe

Onursal Üye
TF Onursal Üye
Katılım
25 Ocak 2018
Mesajlar
18,257
Tepkime puanı
6
Puanları
0
Cinsiyetiniz
Bay
Burc
Yay
Nerden:
Avrupa
Günümüzde erkekler şıklığına özen göstermektedir. Kişi biçimine ve birikimine göre tarzını oluşturmalıdır. Temizlik konusunda çok dikkatli olmalıdır. Vücut tipine ve bedenine uygun giyinmelidir. Kıyafeti severek ve vücuduna isteyerek giyinilmelidir. Şık olmak için çok kıyafetlerinizin olması veya pahalı olması gerekmiyor. Her erkek bedenine göre giyinmelidir. Bedenini tanıyıp şık olmalıdır. Bedeninizi tanıyıp kendinize stil oluşturabilirsiniz. Böylece hem bakımlı hem de şık olursunuz.

Bakımlı Erkek Nasıl Giyinmeli?

Bakımlı bir erkek kendi stilini ve tercihi oluşturmalıdır. Bunu yaparken vücut yapısını göz önünde bulundurmalıdır. Kıyafetlerinin kırışmaması için dikkatli olmalıdır. Pantolon ve gömlek ceplerine kalın cüzdanlar ve anahtarlar koymamalıdır. Kol düğmeleri de kıyafetlerde kullanılabilir. Kaliteli kumaşlardan dikilen pantolonlar tercih edilmelidir. Boyasız ayakkabılar kullanılmamalıdır. Cebinize mendil koyabilirsiniz. Böylece hem şık hem hareketli bir görünüme sahip olursunuz.

Vücut Tipine Göre Nasıl Giyinilmelidir?

Kilolu iseniz mutlaka koyu renkli takımları tercih edin. Açık renkli takımlardan uzak durun. Bir veya iki pileli takımları tercih edin ve boyuna çizgili takımları seçin. Ceket etek boyuna dikkat edin.Kısa boylu iseniz dikey çizgili takımları seçin. Koyu renkli takımları giyinin. Kıyafetiniz omuzlarınıza tam otursun. Bileklerinize doğru daralan pantolonları tercih edin. İki düğmeli ceketleri seçin.Uzun boylu iseniz kruvaze takımları giyinin. Boyuna çizgili takımlardan uzak durun. Bileklerinize doğru daralan pantolonlardan uzak durun. Farklı renk parçaları seçin.

Parfüm Seçimi

Erkekler sık sık parfüm değiştirmemelidir. Çünkü onların kendilerine has kokuları vardır. Hafif çam, limon karışımı kokular tercih edebilirler.

Yapmaktan Kaçınmanız Gerekenler

Saçlarınızı boyamaktan kaçının. Bu görünüşünüzü kötü etkiler. Hatta beyazlaşan saçlar erkeği daha karizmatik gösterir. Önünüzdeki dökülen saçları arkanızdaki saçlarla kapatmaya çalışmayın. Bu sizi itici gösterir.
 

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst