Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
103,750
sdC
36,546
Eqe
34,984
34,975
25,492
TEO
22,076
21,058
aSk
20,421
12,443
11,363

♓ BALIK BURCU 2023

WiLdRose

gє¢єує αѕ̧ıк вιя кα∂ıиı gϋиєѕ̧ιи уαραмαzѕıи..
Yönetici
TF Root
Katılım
24 Haz 2019
Mesajlar
103,750
Tepkime puanı
55,199
Puanları
1,907
Cinsiyetiniz
Bayan
Yaş
28
Memleket
35 İzmir
Nerden:
Bir seçim yapınız
image.jpegBalık burcu 2023 yıllık burç yorumları: Hayalperest olmakla tanınırsınız. Ancak 2023’te cezalı olmanın faydasını görmeye başlayacaksınız. Herkes yaz tatillerini planlarken, siz kuruşlarınızı yağmurlu bir gün için biriktirmeyi ve daha kısa bir tatil veya konaklama için uzun süreli bir seyahatten vazgeçmeyi tercih edeceksiniz. Daha güçlü yapı iskelesi oluşturarak yeni zirvelere ulaşabileceğinizi görebilirsiniz. Başınız bulutlarda olmayacak belki ancak güzel bir manzaraya sahip olacaksınız. Balık burçları sonunda hayâllerini gerçekleştirebilecek.

Aşk söz konusu olduğunda, 2023 sizden devam etmenizi ve zorlu konuşmalar yapmanızı istiyor. Zodyakın son burcu olarak, genellikle en bilge yıldız burcu olarak anılırsınız. Bu yüzden, artık ilişkiyi tanımlama konuşmalarının, erteledikçe daha stresli hale geldiğini bilmelisiniz. Arkadaşlıklarınıza gelince, bu yıl aşk hayatınızın işine onları ihmal edecek kadar kendinizi kaptırmayın. Bu yıl aynı zamanda sizi profesyonel övgüleri kabul etmeye (bazıları karşınıza çıkabilir) ve zodyakın son ve en bilge burcu olsanız bile şöhret ve tanınmanın keyfini çıkardığınızı kabul etmeye teşvik ediyor.

2023 yılından yüzü gülecek burçlar arasında bulunan Balık burçları, iş hayatında hedefledikleri yere gelebilecekler. Yeteneklerini ve farklı düşüncelerini gösterebilme fırsatı yakalayacaklar. Uzun süredir peşinde olduğunuz terfiyi alabilirsiniz. Bu yıl ailenizden aldığınız maddi, manevi destekle birlikte kariyer hayatınızda büyüme söz konusu olacak. Yılın ikinci yarısı iş yerinizle ilgili değişiklik yapabilir, lokasyon olarak başka bir bölgeye ya da şehre geçiş yapabilirsiniz. Tanıştığınız yeni insanlarla ortaklı projelere girebilir, yeni iş teklifleri alabilirsiniz. Özellikle 7 Mart 2023 tarihi ve sonraki 4 ay sizin için çok önemli.

Kariyer ve para açısından 2 Şubat ve 21 Mart sizin için önemli tarihler. Zam veya terfi istemeyi seçerseniz, yıldızlar sizin lehinize. Öte yandan 20 Nisan’daki güneş tutulmasında çok para harcamamaya özellikle dikkat edin. Şöhret veya takipçiler gibi şeyleri önemsemeyecek kadar sakin ve bilge görünürsünüz, ancak derinlerde, özellikle hak ettiğinizde tanınmayı arzularsınız. 3 Haziran’da profesyonel övgüler alabilirsiniz. Verimli olabilecek başka bir tarih, potansiyel para tezahürü getiren 29 Eylül. Bu zamanlarda doğrudan nakit akışı görmeseniz bile, bu geçiş, para, özellikle ücret şeffaflığını teşvik eder. 10 Kasım tarihi networking açısından oldukça olumlu görünüyor. 23 Aralık dönemi ise zam veya terfi istemek için iyi bir tarih değil, not etmenizde fayda var.


 

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst