Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
TEO
19,823
aSk
19,735
Eqe
18,257
13,222
12,440
11,263
10,921
10,910
10,544

Balık Burcu Aralık 2017 Aylık Burç Yorumu

EfteLya

Banlı Üye
Katılım
8 Ocak 2016
Mesajlar
20,233
Tepkime puanı
1
Puanları
0
Mesleğin
Radyo-Jingle-SosyaLMedya-WebMaster-Forum
Cinsiyetiniz
Bayan
Burc
Başak
Memleket
35 İzmir
Nerden:
35 İzmir
[h=2]Balık Burcu Aralık 2017 Aylık Burç Yorumu[/h]
Sevgili Balıklar Aralık ayında Venüs, sizi daha çekici yapacak. Aşk hayatınızın yoğun olduğunu bir ay geçireceksiniz. Aralık ayının şanslı burçlarından birisiniz. Bu transit özellikle bekâr Balıklar için ilişki adına güzel fırsatlar verebilir. Fiziksel olarak cazibenizin artacağı bu dönem, çevrenizden daha fazla ilgili görebilir, beklemediğiniz teklifler alabilirsiniz. Ancak gerileyen Merkür düşünmeden bir ilişkiye başlamamak gerektiğini veya aşkla ilgili yükselen enerjiler nedeniyle temkinli hareket etmeniz gerektiğini de vurguluyor. Genel olarak fiziksel bakım ve görüntünüze önem verdiğiniz bir dönem olacak.
3 Aralık tarihinde gerçekleşcek olan Dolunay, sizi beklemediğiniz değişimlere itebilir. Bu ay, enerjiler radikal adımlar atma, normalde düşünerek yapacağınız bir adımı, duygusal kararlar ile yönetebilmenize oldukça açık. Bu nedenle oto kontrolünüzü iyi muhafaza etmelisiniz.

24 Aralık tarihine kadar iletişim alanında hareketli günler geçireceksiniz. Yoğun bir yıl sonu toplantıları, gçrüşmeleri olabilir. Aralık ayı boyunca çevrenizle olan iletişiminizin oldukça yüksek olacağına işaret etmekte. Daha fazla aranacaksınız ve görüşme trafiğiniz yüksek olacak. Ancak gerek çevrenizle olan iletişimin artmış olması, gerekse sizi aşka ve ilişkilere yönelten Venüs’ün etkisi ile düşünmeden tuhaf bir beraberliğe girmemek gerektiğini de belirtmeliyim.

18 Aralık tarihindeki, Yeni Ay sürecinde ise, bir süredir bekletip cesaret edemediğiniz konularda kendinizi fazla cesur adımlar içinde bulabilirsiniz. Bu nedenle, durumları önce her yönü ile değerlendirip, sonra planlı bir şekilde adım atmak sizin için önemli olacak.

Yıl sonu sevdiklerini biraraya toplamak isteyeceksiniz. Büyük aile yemekleri düzenlemek isteyebilir bunun için bütün hafta çalışabilirsiniz. Şimdiden mutlu yıllar..
 

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst