Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
sdC
22,372
TEO
20,703
aSk
19,734
18,632
Eqe
18,253
14,333
11,256
10,986
10,963

♍ Başak BURCU 12 Nisan - 18 Nisan

TheGirLinBlack

gє¢єує αşıк вιя кα∂ıиı güиєşιи уαραмαzѕıи..
Yönetici
TF Root
Katılım
24 Haz 2019
Mesajlar
68,016
Tepkime puanı
34,824
Puanları
1,907
Konum
Almanya
Cinsiyetiniz
Bayan
Yaş
28
Burc
Koç
Memleket
35 İzmir
Nerden:
Avrupa
Başak burcu 12 – 18 Nisan haftalık yorumları

Başak burç yorumları: 12 Nisan Pazartesi günü gerçekleşecek Yeni Ay ortaklı paylaşımlarını gündeme getirecek. Gelir- gider dengeni kurabilmek adına cesur adımlar atman gerekebilir. Eş veya ortağından gelen finansal kaynakların devam edip etmeyeceğiyle ilgili endişeler hissedebilirsin.

Bu yeni ay ekonomik durumunuzla ilgili yeni bir başlangıç yapmanızı sağlayabilir. Borçlarınızı, ödemelerinizi kapatmak için yeni gelir kaynakları bulabilirsiniz. Eşinizden de maddi destek görebilirsiniz. Ortak kaynaklar, eşimizin parası, vergi, sigorta, miras gibi konularda yeni girişimler yapmak isteyebiliriz. Süregelen bir finansal sorun bu dönemde çözülebilir. Finansal konularda risk almaya her zamankinden daha fazla eğilimli olabilir, daha cesur davranabiliriz.

Temkinli adımlar atmalı ancak yeni girişimlerden kaçınmamalı ve ortağımızın ya da eşimizin finansal konulardaki yeni fikirlerine açık olmalıyız. Miras konusu varsa beklediğinizden daha güzel bir sonuç elde edebilirsiniz. Ameliyat durumu olanlar varsa sağlığınız daha iyiye gidecektir.

Alacaklarını tahsil etmek için harekete geçebilir, kredi ödemelerine yeni bir düzenleme getirmek isteyebilirsin. Bu süreçte düşünmeden ve risk alarak yeni bir borca girmemelisin; zira gelecek beklentilerinle ilgili hassasiyetlerinin farkına varabilir, umutlarını ve sosyal çevreni korumak, kollamak dürtüsü yaşayabilirsin. Arkadaşlarına kol kanat gererek onların güvenliğini sağlayabilecek adımlar atabilirsin.

Bu yeniay ile birlikte yaptığın işte heyecan duyuyor musun? Ait olduğun bir ilişkinin içinde misin? diye sorgulayacağın yeni bir süreç başlıyor. Yaptığın işlerdeki heyecan seviyeni ve yaşama sevincini sorgulamaya başlayacağın, seni heyecanlandırma yan hiçbir işte olmayacağının kararını vereceğin yepyeni bir döneme hazır ol.

Venüs’ün Boğa burcuna geçişi ile keyifli seyahatlere, tatillere çıkmanız için size destek olacaktır. Eğer tatil için zamanınız yok ise aynı şekilde size keyif verecek bir eğitime başlayabilir, seminere katılabilirsiniz mesela! Bunun yanı sıra akrabalarınızdan, teyzenizden, kuzenlerinizden de destekler görebilirsiniz. Halkla ilişkiler, reklam, PR çalışmaları için harika bir süreçtir mesela bu! Olası mahkemeleriniz varsa güzel bir şekilde sonlanabilir, anlaşmaya varabilirsiniz.

Akademik hayatın, eğitim ve uluslararası konular ön plana çıkacak. Hayata bakış açında oldukça pozitif olabileceğin günler seni bekliyor. Yurt dışında bir eğitime başlayabilir, uzak yolculuklara çıkabilirsin. Yabancı kültürleri öğrenmek, ufuklarını genişletecek kişisel gelişim programlarına katılmak adına son derece uygun bir döneme giriyorsun.

Beklemediğin bir eğitim fırsatı ayağına gelebilir. Hiç gündeminde olmayan bir seyahat planı yapabilirsin. Kim bilir, gittiğin ülkede yabancı biriyle tahmin edemeyeceğin bir ilişkiye başlayabilirsin! Uluslar arası ticaret ile uğraşıyorsan ani bir fırsatla karşılaşman mümkün.
 

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst