Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
TEO
20,157
aSk
19,734
Eqe
18,257
14,275
12,754
11,262
10,921
10,916
10,544

Başak Burcu ile Akrep Burcu Uyumu

bLa

TF Üyesi
Katılım
11 May 2014
Mesajlar
203
Tepkime puanı
13
Puanları
0
Mesleğin
IRCHelper
Cinsiyetiniz
Bay
[h=2]Başak Burcu ile Akrep Burcu Uyumu[/h]
İki burcun da kıskançlık özelliği ve az da olsa kibirli yanları, birbirleri ile anlaşma konusunda, olumsuz bir sonucu doğurur. Bazı baskın özelliklerin birbirine benzemesi ve bu özelliklerin de çoğu zaman olumsuz sonuçlarının olması, iki burcu sık sık karşı karşıya getirmeye yeter. Bunlardan birisi de kin tutmaktır. Genellikle Akrep Burcu için kin tutma konusu ön plana çıkarken, Başak Burcu da asla unutmayan burçlardan bir tanesidir.
[h=3]Başak Burcu ile Akrep Burcu’nun Aşk Hayatı[/h]Akrep Burcu’nun hissi yanı oldukça etkilidir. Buna karşın, Başak Burcu duygusal olsa da düzeninden ve kurallardan pek taviz vermek istemez. Yani aşkından ölse, istemediği bir şeyi yapmaz. Bu açıdan, Akrep Burcu ile uyumlu bir aşk ilişkisi yaşamaları oldukça zordur. Sık yaşanabilecek olan tartışmalar, önemli ölçüde ilişkilerin çıkmaza girmesine neden olabilir.
[h=3]Başak Burcu ile Akrep Burcu’nun Evlilik Hayatı[/h]İki burcun evlilik hayatı, burçlar arasındaki genel uyumda son sıralarda yer almasa da zorlayıcı olabilmektedir. Başak Burcu’nun evlilik konusunda, genel bir bakışla uyumlu olduğu söylenebilir. Akrep Burcu için de dost ve sırdaş niteliği ön plana çıkabilir. Fakat iki burcun tartışmaya uygun yapıları ve yanlışları, unutmama konusundaki ısrarları, ilişkilerin yara almasına neden olur. Bu da evlilik için gereken sabrı ve anlayışı ortadan kaldırmak için yeterlidir. İki burç için evlilik, yükselenlerin uyumu ile daha az zorlayıcı olabilir.
 

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst