Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
20,617
aSk
19,734
Eqe
18,257
15,119
12,896
sdC
11,443
11,258
10,961
10,917
  • ~BÖLÜM İÇİNDE KONU AÇARKEN DİKKAT ETMENİZ GEREKENLER~
    *İSTEK İÇİN KONU BAŞLIĞINA
    [ISTEK]KONU BAŞLIĞINIZ.
    *ÖNERİLERİNİZ İÇİN KONU BAŞLIĞINA
    [ONERI]KONU BAŞLIĞINIZ.
    *ŞİKAYETLERINIZ İÇİN KONU BAŞLIĞIN
    [SIKAYET]KONU BAŞLIĞINIZ.
    Not:Şikayetleriniz için kesinlikle ekran görüntüsünü belirtiniz..

Bir fikrim var (İnternet topluluklarını geliştirelim)

OKK

TF Üyesi
Mesleğin
Açık kaynak yazılım geliştirici
Cinsiyetiniz
Bay
Burc
Aslan
İlgi Alanı:
Git,Hack,OpenSource
Herkese selamlar bu sadece kişisel önerimdir, yetkililer kendi istedikleri gibi değerlendirme hakkına sahiptir.
Uzun zamandır İnternet toplulukları içerisinde yer almaktayım, ayırt etmeden her Chat ve sohbet siteleri ve kanallarını ziyaret edip ortak sorunlar ve şikayetler hakkında bilgi topluyorum.
Sanal sohbet ortamlarında artık basitleştirilmiş genel kabul edilir bir alt yapıya sahip ve bundan hiç kimse rahatsız değil. Amaç sadece sohbet yada aile ortamı kurup arkadaş çevrelerimiz var hemen herkesin, bazıları 1 numara olmak ister ve hep orada kalmak için mücadele eder ekipler vardır çalışkan, ahlaklı, terbiyeli, hoşgörülü.
Çok insanlarla karşılaşıyorum gerçekten ve tanıdığım birçok insandan memnunum diyebilirim. Ama artık benim düşüncem alt yapı dahil tüm sistemlerin baştan aşağıya geliştirilmesi taraftarıyım.
Açık kaynaklı birçok projeler var toplulukların daha huzurlu ve güvenli hemde eğlenceli kitleler oluşturabilecekleri geliştirici ekipleri ve çalışma alanları hemde sınırsız ve ücretsiz,, düşünün bir? Artık modası çoktan bitmiş tükenmiş mirc uygulamalarını..
Neden herkes kendi özel topluluk ortamını geliştirip daha özgürce ve güven içinde tasarlanması ki?
Kendi şahşımın bir hareketi mevcut ancak sesimizi duyurmaktan biraz aciz kaldık, buradaki ve diğer topluluklardaki geliştirici arkadaşlara bir duyuru!
Daha güzel, hads eğlenceli, daha huzurlu ve daha güvenli topluluklar için bilgilerimizi birleştirelim unutmayın bu sorunlar hepimizin sorunu.

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content