Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
sdC
21,031
TEO
20,703
aSk
19,734
Eqe
18,253
18,167
14,205
11,256
10,986
10,963

♉ BOĞA BURCU 01 Mart - 07 Mart

TheGirLinBlack

Geceye aşık bir kadını güneşin yapamazsın..
Yönetici
TF Root
Katılım
24 Haz 2019
Mesajlar
66,492
Tepkime puanı
33,890
Puanları
218
Konum
Almanya
Cinsiyetiniz
Bayan
Yaş
28
Burc
Koç
Memleket
35 İzmir
Nerden:
Avrupa
Haftanın Şarkısı: Seksendört – Sarhoş Gibiyim


Haftanın Motivasyon Sözü: Dünyayı sırtından indirirsen daha hızlı koşarsın.

Haftaya Kova burcunda hareket eden Merkür ile İkizler Yay aksında hareket eden ay düğümleri arasında gerçekleşen olumlu açının etkisi ile başlıyorsunuz. Maddi anlamda yeni yatırım kaynaklarınız için sözleşme imzalayabilirsiniz. Bir süredir burcunuzda seyreden Mars İkizler burcuna geçerek harcama/yatırım konusundaki bu hareketliliğinize hız kazandırıyor. Ani kararlar almadan önce tercih ve ihtiyaçlarınızı da bu koşullara uygun olacak şekilde belirlemelisiniz.

Yönetici gezegeniniz Venüs’ün, burcunuzda seyreden Uranüs ile yapacağı güzel işbirliği size sosyal çevreniz konusunda yeni kararlar aldırabilir. Alınganlığa ya da duygusallığa yer vermeden, kendiniz için daha faydalı olacak bir alan oluşturmalısınız. Burada dikkat etmeniz gereken kendiniz başta olmak üzere kimsenin kalbini kırmamaktır. Zira Kova burcundaki Merkür ve Jüpiter kavuşması, yoğun ve kontrolü zor bir iletişim oluşturabilir. Çalışma alanınızda bu durumu fırsata çevirerek yeni projeler üretebilir, sisteminize yeni bir soluk getirebilirsiniz.

Balık burcundaki Güneş ile İkizler burcunda hareket eden Kuzey Ay Düğümü’nün teması, değer algınız ve kazanımlarınız konusunda sizi bir sınava tabi tutabilir. Yaşadıklarınız ve yaşayacaklarınız konusunda vereceğiniz tepki, alacağınız etkiyi belirleyecektir. Pallas asteroidinin Balık burcuna geçmesiyle, arkadaş çevreniz ve fikirsel yatırımlarınız konusunda sizi olumlu bir sürece taşıyabilir. Sakinliğiniz ve bu şekilde bir şeyleri yürütüyor olmanız gözlerden kaçmayacaktır.
 

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst