Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
TEO
19,778
aSk
19,735
Eqe
18,257
13,069
12,386
11,263
10,921
10,910
10,544

Boğa Burcu ile Akrep Burcu Uyumu

bLa

TF Üyesi
Katılım
11 May 2014
Mesajlar
203
Tepkime puanı
13
Puanları
0
Mesleğin
IRCHelper
Cinsiyetiniz
Bay
[h=2]Boğa Burcu ile Akrep Burcu Uyumu[/h]
Boğa Burcu, mantıksal olarak iyi bir düşünce sistemine sahip olan akılcı Akrep karşısında, kendisi ile uzun süren sohbetler yapabilecek olan bir dost edinmiş olur. Bu, iki burç arasındaki uyuma katkı sağlar. Ancak, hem Boğa Burcu hem de Akrep Burcu, bazı olumsuz özelliklerini ön plana çıkardığında, çeşitli sorunların yaşanacağı tahmin edilebilir. Böyle durumlarda mümkün olduğunca empati yapmak gerekir.
[h=3]Boğa Burcu ile Akrep Burcu’nun Aşk Hayatı[/h]Burçların, aşk hayatında inişli çıkışlı bir dönem yaşayacakları ve birbirlerini yıpratacakları göz önünde tutulmalıdır. Akrep Burcu için kıskançlık konusu, ilişkilerde öne çıkabilmektedir. Boğa Burcu’nun ilişkilerinde çok daha serbest olmayı sevdiği düşünülürse, bu konuda bazı sorunların yaşanacağı ortaya çıkacaktır. Akrep Burcu’nun cazibeli olması ve her zaman etkileyici yapısı aşk için bir bağ oluştursa da iki taraf da yıpranacağından, bu burçlar arasındaki ilişkinin uzun süreceği söylenemez.
[h=3]Boğa Burcu ile Akrep Burcu’nun Evlilik Hayatı[/h]Aşk hayatında bu kadar sorunlu olabilen Boğa Burcu ve Akrep Burcu, evlilik hayatında çok daha derin anlaşmazlıklar yaşayabilir. Bu nedenle burçların beraber olması, yükselen burçlarının da özelliklerine bağlıdır. Akrep Burcu’nun özelliklerini yoğun bir şekilde taşıyan bir kişi ile Boğa Burcu’nun baskın özelliklerini taşıyan kişiler, uyumlu bir birliktelik için zorluklar yaşarlar. Akrep Burcu’nun kinci yapısı da anlaşmazlıkların tatlıya bağlanmasının önünde engel olarak durur.
 

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst