Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
TEO
19,772
aSk
19,735
Eqe
18,257
13,068
12,384
11,263
10,921
10,910
10,544

Burçlara 2016 Genel Bakış

aRZu

TF Üyesi
Katılım
4 Şub 2014
Mesajlar
10,921
Tepkime puanı
11
Puanları
0
Mesleğin
mimar
Cinsiyetiniz
Bayan
Koç Burcu 2016 Genel Bakış
Sevgili Koç burcu, 2016 yılında hayatınız biraz daha düzene oturmaya başlayacak. Geride bıraktığımız yıl içerisinde şartları ve hayatınızın düzenini fazlasıyla zorladınız. İstediğiniz veya istemediğiniz yönde gelişen olayları karşılamakta zorlanıyordunuz. Bu nedenle hayatınızın alt üst olduğunu düşünmeye başlamıştınız. Aslında bu durumun biraz da olsa sizden kaynaklandığını söyleyebiliriz. Şartları zorlama isteğiniz, mücadeleci yönünüzü fazlasıyla açığa çıkartmaktaydı ve bu da insanlarla aranızın açılmasına neden oluyordu.


2016 yılında bu durum değişmeye başlayacak, artık hayata daha pozitif bakacaksınız. Sakinliğinizi korumayı başarırsanız, hayatınızın her alanında istediğiniz şartları da elde edebilirsiniz. Aşk, eğitim, iş veya sosyal yaşantınızda gelişim göstermenizi sağlayacak önemli fırsatlarla karşılaşacaksınız ve bunları mutlaka en iyi şekilde değerlendirmeniz gerekiyor. Enerjiniz artacak ve 2016 yılının size sunacaklarına hazır olacaksınız.


Geride bıraktığımız yılın olumsuz etkilerinden kurtulmalı ve kendinizi sarsmalı, toparlanmalısınız. Özellikle iş konusunda kendinize yeni hedefler belirleyebilir ve emin adımlarla peşinden gidebilirsiniz. Projeleriniz ve planlarınız da hız kazanıyor olacak. Sizin için öncelik ne? Önce bunu belirlemelisiniz. İş hayatınıza önem verirken, aşk veya aile hayatınızı da ihmal etmemeniz gerekiyor.


Koç burcu, daha önce yapmış olduğunuz hatalardan, değerlendiremediğiniz fırsatlardan ders çıkartmalı ve 2016 yılında mümkün olduğunca daha az hata yapmaya çalışmalısınız. Şans, yıl içerisinde sizinle olacak. Size düşen, bakış açınızı değiştirmeniz ve olumlu gelişmelere daha fazla odaklanmanız. Geçen yıl tecrübelendiniz ve artık bu yıl daha olgun bakış açısına sahipsiniz. Yeteneklerinizin farkına varmalısınız.


Karşınızdaki kişiyi etkileme konusunda pek sıkıntı yaşamıyorsunuz. İletişim yeteneğiniz de üst seviyelere çıkacak. Yıl içerisinde istediğiniz kişiyle yakınlaşma fırsatı elde edeceksiniz. Geride bıraktığımız yıl da aşk hayatınız istediğiniz gelişmeleri size sunamamış olabilir ancak bunların geride kaldığını unutmayın. Sıkıntılar, geçen yıl iletişim yeteneğinizi en iyi şekilde kullanamamanızdan kaynaklanıyordu. Sadece aşk hayatınızda değil, iş veya sosyal hayatınızda da istediğiniz adımları atamıyordunuz.


Sevgili Koç burcu, 2016 yılında aşk hayatınızda önemli birliktelik veya birliktelikler kurma ihtimaliniz var. Yeni yıla yalnız giriyorsanız, yeni yılın size sunacaklarına hazırlıklı olmalısınız. Daha önceki birlikteliklerinizin neden sonlandığını, ne gibi tartışmaların ortaya çıktığını ve en önemlisi bunların kimden kaynaklandığını analiz etmeli, yeni birlikteliğinizde buna göre hareket etmelisiniz.


2016 yılında kuracağınız birliktelikte daha oturaklı olacaksınız. Aşk hayatınıza önem verecek ve bunu da partnerinize fazlasıyla hissettireceksiniz. Çok otoriter ve sert olmamaya çalışın Koç burcu. Aksi halde birlikte olduğunuz kişiyi sürekli olarak kırabilir ve kendinizden uzaklaştırabilirsiniz. Yalnızsanız ve artık buna da bir son vermek istiyorsanız, cesaretinizi kullanmalı, yakınlaşmak istediğiniz kişiye açıkça hislerinizi ifade edebilmelisiniz.


Hislerinize göre hareket ederseniz, aşk hayatınızdan keyif almaya başlarsınız. Süregelen birlikteliğinizde zaman zaman sorunlar meydana gelecek ancak bunları pek büyütmemeye çalışın. Yapıcı olan taraf siz olmalısınız. Ayrılmak size daha cazip gelebilir ancak ilişkinizden memnunsanız bunu da pek düşünmemeniz gerekiyor. Partnerinizden veya ilişkinizin size getirdiği sorumluluklardan fazlasıyla sıkılmış olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda biraz sakin kalmalı ancak partnerinizden de uzaklaşmamalısınız.


Koç burcu, 2016 yılının son aylarında aşk hayatınız daha da eğlenceli bir hal almaya başlayacak. İlişkinizden, yakınlaşmalarınızdan, karşı cinsin size olan tutumundan faylasıyla keyif alacaksınız. Hem kendinize hem de karşınızdaki kişiye fırsat tanımanız gerekiyor Koç burcu. Bazılarınız bu dönem içerisinde süregelen birlikteliğinde evlilik kararı alabilir. Ciddi bir adım atmadan önce işinizin ve hayatınızın düzene girdiğinden emin olmalısınız.


İşiniz söz konusu olduğunda 2016 yılında daha profesyonel yaklaşımlar sergileyeceksiniz Koç burcu. Sahip olduğunuz yeteneklerinizi ve çalışma potansiyelinizi en iyi seviyelerde kullanmaya başlayacaksınız. Sorumluluklarınızın bilincinde hareket edecek ve yapmanız gerekenleri ertelemeden yapacaksınız. Yıl içerisinde ne kadar mantıklı davranır ve fırsatları değerlendirirseniz, o kadar başarılı olur, hedeflerinize daha fazla yakınlaşırsınız.


2016 yılında kariyeriniz üst seviyelere çıkacak Koç burcu. Kazandığınız paradan çok daha fazlasını kazanma ihtimaliniz var. Gelişmelere açık olmalısınız. Yeniliklere ayak uydurmalı ve size fayda sağlayacak işlerin peşinde olmalısınız. Finansal durumunuzu her geçen gün yukarılara çekebilirsiniz. Finansal durumunuzun yukarılara çıkıp, çıkmaması tamamen sizin çalışma hırsınıza bağlı olacak.


2016 yılının ilerleyen dönemlerinde çalışmalarınız daha da hız kazanıyor olacak. Önemli iş birliktelikleri kurabilecek, tecrübeli kişilerden faydalanacak ve istekli, azimli ve yaratıcı olacaksınız. Projelerinizin destek alma ihtimali var. Yıl içerisinde karşınıza çıkan fırsatları doğru değerlendirmeyi başarırsanız, kariyerinizde çok önemli gelişmelerle karşılaşır ve terfi bile alabilirsiniz. Bazılarınız yıl içerisinde doğru yatırımlar yapacak. Çalışma hayatınız hız kazanıyor ancak enerjinize de fazlasıyla ihtiyacınız var.


Bu nedenle sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Hareketli yaşantınız sağlığınızı zorlamanıza neden olabilir. Kendinizi güçsüz hissettiğiniz zamanlarda dinlenmeye özen göstermelisiniz. Koç burcu, 2016 yılında özellikle sakinliğinizi korumanız gerekiyor. Stresli olursanız, ruhsal açıdan da sıkıntı yaşayabilir, kendinizi toparlama konusunda engellerle karşılaşabilirsiniz. Söz konusu sağlık olduğunda sadece kendinizi düşünün ve üzerinize düşeni yapın.


Koç burcu, 2016 yılında süregelen rahatsızlığınızın da iyiye gitme ihtimali var. Sağlık probleminiz var ise, bu durumun morallerinizi bozmasına izin vermeyin. Üzerinizde bulunan negatif enerjiyi en aza indirmeye çalışın. Sosyal hayatınıza önem verebilir, arkadaşlarınızla hoşunuza gidecek aktiviteler yapabilir, stresli iş hayatınızdan biraz da olsa uzaklaşabilirsiniz. Kendinize molalar yaratın Koç burcu. Sağlığınız ne kadar iyi olursa iş, aşk, aile ve eğitim hayatınızda o kadar istekli olursunuz.
 

aRZu

TF Üyesi
Katılım
4 Şub 2014
Mesajlar
10,921
Tepkime puanı
11
Puanları
0
Mesleğin
mimar
Cinsiyetiniz
Bayan
Boğa Burcu 2016 Genel Bakış
Sevgili Boğa burcu, 2016 yılının biraz durgun ve istediklerinizi yılın ilk aylarında pek gerçekleştiremeyeceğiniz sorunlarla geleceğini söyleyebiliriz ancak bu durumun en iyi şekilde üstesinden gelmeyi başaracaksınız. Sorunlarla nasıl baş edeceğinizi, geride bıraktığımız yıl içerisinde tecrübe etmiş olmalısınız. Yılın ilk aylarında biraz daha dikkatli olmanız gerekiyor. İşinizde, aile hayatınızda, eğitiminizde veya aşk hayatınızda çok köklü değişiklikler yapmamaya çalışın.


Burcunuzun özelliklerinden dolayı zaten yeniliğe pek açık değilsiniz ve bu da durgun zamana kolaylıkla adapte olmanızı sağlayacağı gibi bu durumu fırsatı çevirmeyi de bileceksiniz. 2016 yılının ilk aylarından sonra her şey istediğiniz gibi olmaya başlayacak ve yeni yılın getirdiklerinden keyif alacaksınız. Karşınıza çıkacak olan etkilerin sizi pek fazla zorlayacağını söyleyemeyiz. Şartları lehinize çevirmekte tam bir usta olacaksınız.


2016 yılında özellikle hisleriniz ve hayata bakış açınız daha da oturaklaşacak. Hayattan, kariyerinizden ve aşk yaşantınızdan tam olarak ne istediğinizi bilecek ve ona göre hareket edeceksiniz. 2016 yılının ortalarına doğru hayatınızı biraz olsun gözden geçirmeniz gerekiyor Boğa burcu. Size ters gelen gidişatı lehinize çevirmek için çalışmalar yapmalısınız. Bu yıl içerisinde karşınıza çıkacak olan başlangıçlardan faydalanabilirsiniz.


Boğa burcu, yıl içerisinde önemli girişimlerde bulunacaksınız ve özellikle iş hayatınızda istediğiniz seviyeye gelme ihtimaliniz var. Kişisel olarak gelişim gösterecek, fırsatları artık en iyi şekilde değerlendirmeyi öğrenecek ve sezgilerinizi de istediğiniz gibi kullanabileceksiniz. Seçenekleriniz bol olacak ve bu da kafanızın karışmasına neden olabilir Bu gibi durumlarda sezgilerinize güvenin ve size doğru gelenin peşinden gidin.


2016 yılının genelinde hayatınız istediğiniz gibi olacak Boğa burcu. Geride bıraktığımız yıl içerisinde karşınıza çıkan sorunların izlerinden kurtulacak ve rahatlayacaksınız. Özellikle iş hayatınızda kuracağınız diyaloglarda şanslı olacaksınız. Sorumluluklarınızın bilincinde hareket etmelisiniz. İş hayatınız istediğiniz gibi ilerlerse, hayatınızın diğer bölümlerinde kafanız daha da rahatlar. Bu durum özellikle aşk hayatınız açısından önemli olabilir.


Geride bıraktığımız yıl içerisinde aşk hayatınız size pek istediklerinizi sunmadı ancak 2016 yılında şartlar tamamen değişiyor Boğa burcu. Gezegenlerin üzerinizdeki olumsuz etkisinden dolayı bir türlü istediğiniz ilişkiye sahip olamıyor ve hatta süregelen ilişkinizde de sürekli tartışmalarla karşılaşıyordunuz. Sıkıntılı süreçler geride kaldı ve artık gezegenlerin olumlu etkilerini fazlasıyla hissetmeye başlayacaksınız.


Boğa burcu, 2016 yılında birlikteliğiniz konusunda rahat olacaksınız. Hem siz hem de birlikte olduğunuz kişi ilişkinizin sağlam temeller üzerine kurulu olması için uğraş vereceksiniz. İkinizin de aynı noktaya odaklanması, aşk hayatınızda sıkıntı yaşamamanızı sağlayacaktır. Aşk hayatınızda zaman zaman problemler yaşanacak ancak bunların çok fazla büyümesine izin vermeden çözümleyebileceksiniz.


Aşk hayatınızda rüzgar kimi zaman tersinden esmeye başlayacak. Bazılarınız bu durumu atlatmayı başaramayacak ve ilişkisini sonlandırma kararı alacak. Partnerinizi seviyor ancak sorunlardan dolayı ayrılık kararı alıyorsanız, ileride pişman olabilirsiniz Boğa burcu. Söz konusu aşk hayatınız olduğunda biraz daha yapıcı olmaya çalışın. Yalnız olan Boğa burcu insanları, 2016 yılında karşınıza çok önemli fırsatlar çıkacak.


Boğa burcu, yalnızlığınıza son vermek ve artık yeni bir aşka yelken açmak istiyorsanız şanslı olacaksınız. Sizi duygusal açıdan derinden etkileyecek kişiyle karşılaşacaksınız. Seçenekleriniz bolca olacak gibi görünüyor. Çekiciliğinizin ve iletişim yeteneğinizin üst seviyelerde olması, karşı cinsin ilgisini fazlasıyla çekmenizi sağlayacak. Sizinle yakınlaşmak isteyen çok fazla insan olabilir ancak bu konuda da net olmalısınız. Ne istediğinize karar verin. Hislerinize güvenmeniz gerekiyor.


Evli olan ve geçen sene evlilik hayatında sorun yaşayan Boğalar, artık rüzgar sizin tarafınızdan esmekte. Eşinizle aranızdaki her türlü sorunu çözüme kavuşturacaksınız. Evlilik hayatınız daha da oturaklaşacak. Hem eşiniz hem de siz olgunluk gösterecek, evliliğinizin daha iyi olması için çaba göstereceksiniz. İlişkisi olmayan Boğalar, sizin sosyal hayatınıza olan ilgisizliğiniz, yeni insanlarla tanışmanıza engel oluyordu ve bu da yalnızlık çekmenizin en büyük etkeni. Bazılarınız iş hayatına bazılarınız da eğitim yaşantısına çok fazla önem veriyordu.


2016 yılında hem eğitim hayatınız hem de iş hayatınız istediğiniz seviyelerde olacak ve bu da kafanızın rahat olmasını sağlayacak. İletişim yeteneğiniz yıl içerisinde iyi seviyelerde olacağı için iş anlaşmaları konusunda şanslı olacaksınız. Bazılarınız üstü olan kişilerle fikir çatışması yaşıyor, orta yolu bulmakta zorlanıyordu. Şartlar lehinize dönmeye başlıyor ve iş hayatınızda istediğiniz ilerlemelere sahip olacaksınız.


Boğa burcu, 2016 yılında iş hayatınız genel olarak size sıkıntı çıkartmayacak. Zaman zaman fırsatları değerlendirme konusunda engellerle karşılaşacaksınız ancak çok fazla fırsatınız olacak gibi görünüyor Boğa burcu. Çalışmalar konusunda daha pozitif olacak ve sorumluluklarınızı en iyi şekilde yerine getirmeye çalışacaksınız. İş hayatınızda enerjik olacaksınız Boğa burcu. Terfi alma ihtimaliniz ve dolayısıyla maaşınızın artma ihtimali var.


2016 yılında finansal olarak da istediğiniz düzeyde olacaksınız. Birikimlerinizi doğru yapacak, doğru noktalara hedeflenecek ve projeleriniz konusunda şanslı olacaksınız. Fikirlerinizi sunmaktan ve peşinden gitmekten asla çekinmeyin. İş hayatınızda ardı arkasına başarılarla karşılaşacaksınız ve bu da bulunduğunuz çevrede saygı görmenizi sağlayacak. Maddi olanaklarınız artacak, yeni ev alma ihtimaliniz de var. Borçlarınızı zamanında ödeyecek, rahat nefes alacaksınız. Parasal konularda kafanız meşgul olmayacak.


Yıl içerisinde karşınıza çok önemli fırsatlar çıkacak Boğa burcu. Fırsatları doğru değerlendirmeyi başarırsanız, her şey istediğiniz gibi olacak ancak bu konuda da sağlıklı düşünmeye ihtiyacınız olduğu gibi enerjinizin de yüksek olması gerekiyor. Yıl içerisinde yeteri kadar dinlendiğinizden, ruhsal olarak sıkıntı çekmediğinizden ve zihninizi boşalttığınızdan emin olmalısınız. 2016 yılında sağlığınız size pek sıkıntı çıkartmayacak Boğa burcu ancak sizin de tedbiri elden bırakmamanız gerekiyor.


Boğa burcu, 2016 yılında tedbiri elden bırakmaz ve dikkatli davranır, zamanında sağlık kontrollerinizi yaptırır ve doktorun önerilerine kulak verirseniz, rahat olacaksınız. Süregelen rahatsızlığınız var ise, ilaç kullanımı konusunda dikkatli olmalısınız. Doktorun verdiği ilaçları zamanında almaya çalışın. Yeme ve içme konusunda da aşırıya kaçmayın. Dengeli beslenin, düzenli uyuyun ve rahatlatıcı aktivitelere yönelin. 2016 yılında sağlığınıza ihtiyacınız olacak Boğa burcu.
 

aRZu

TF Üyesi
Katılım
4 Şub 2014
Mesajlar
10,921
Tepkime puanı
11
Puanları
0
Mesleğin
mimar
Cinsiyetiniz
Bayan
[h=2]İkizler Burcu 2016 Genel Bakış[/h]Sevgili İkizler burcu, 2016 yılında şans ve başarı sizden yana olacak. Özellikle iş konusundaki yaratıcılığınızı ve düşüncelerinizi en iyi şekilde ortaya koyabileceksiniz. Hareketli iş hayatına sahip olmak istiyorsunuz ve çoğunuzun da meslek seçimleri bu yönde. Bu yıl daha hareketli olacaksınız İkizler burcu. Geride bıraktığımız yıl içerisinde karşınıza çıkan sorunlar, yeni yılın gelmesiyle yavaş yavaş ortadan kalkmaya başlayacak.
2016 yılında çalışmalarınız hız kazanacak. Hedeflerinize ulaşmakta sıkıntı yaşamayacaksınız. Alacağınız etkiler sadece iş hayatınızı değil özel hayatınızı da etkileyecek. Eğitim hayatına devam eden İkizler için de güzel gelişmeler söz konusu. Notlarınızı yükseltme ve yeni öğretim yılına istediğiniz okulda başlama ihtimaliniz var. Fırsatlar bolca olacak İkizler burcu ve mutlaka bunları değerlendirerek, geleceğinize kendiniz yön vermeli, hiçbir şeyi şansa bırakmamalısınız.
İkizler burcu, 2016 yılının ilk yarısına kadar projeleriniz üzerinde çalışabilir veya kendinize yeni hedefler belirleyebilirsiniz. Gezegenlerin olumlu etkilerini fazlasıyla hissedeceksiniz. Ufak tefek sorunlar haricinde, hayatınızın alt üst olmasına, yaşam enerjinizi en aşağılara çekecek sorunlarla karşılaşmayacaksınız. Keyfiniz yılın genelinde yerinde olacak. Hayata daha olgun bakmaya başlayacaksınız.
2016 yılında sürpriz gelişmelere hazırlıklı olun. İş hayatınızda yükselebilir, eğitiminizi en iyi şekilde sonlandırabilir veya yarım kalan eğitiminizi tamamlama imkanı yakalayabilir, evlilik kararı alabilir ya da yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Hemen her şey istediğiniz gibi olacak. İlerlemekte hiç zorlanmayacaksınız. Bazılarınız bu yıl içerisinde daha önce başlatmış olduğu projelere odaklanırken, bazılarınız da yeni projeler peşinde olacak.
Yılın son dönemlerinde değişimler ve yenilikler daha da artacak gibi görünüyor. Sosyal olarak aktifsiniz ancak bu yıl daha da artabilir. Arkadaş çevrenizin getirilerinden hem iş hem de aşk hayatınızda faydalanacaksınız. İletişim ve etkileme yeteneğinizi geride bıraktığımız yıl içerisinde pek fazla kullanamıyordunuz ancak bu yıl en iyi şekilde kullanacak, faydalarını göreceksiniz. 2016 yılının tamamında yeni iş bağlama konusunda veya aşk hayatınızda bir kişiyle yakınlaşmada şanslı olacaksınız.
İkizler burcu, söz konusu aşk hayatınız olduğunda 2016 yılında içinizde durduramadığınız heyecan ve istek olacak. Karşılaştığınız ve etkilendiğiniz karşı cinsi kendinize çekmekte hiç zorlanmayacaksınız ancak bu durum kafanızın fazlasıyla karışmasına neden olabilir. İlişki konusunda fırsatların bolca olması, maceracı yönünüzün de açığa çıkmasına, gelişigüzel birliktelikler kurmanıza neden olabilir.
Aşk hayatınızda karmaşa yaşamak istemiyorsanız, hislerinize göre hareket etmelisiniz. 2016 yılında karşınızdaki kişinin dış güzelliğinden çok duygularıyla ilgilenmeniz gerekiyor. Yeni bir birlikteliğe başlamadan önce hem kendinizin hem de karşınızdaki kişinin hislerinden emin olmalısınız. Ne olursa olsun diyerek başladığınız bir ilişkide duygusal olarak kırıklık yaşayabilir, aşka olan inancınızı kaybedebilirsiniz.
İkizler burcu, 2016 yılında aşk hayatınızda daha cesur ve girişken olacaksınız. Yalnızlığınızın son bulacağı bir kesin. Süregelen birlikteliğiniz veya evliliğiniz var ise, partnerinize karşı biraz daha ılımlı olmalısınız. İyiye giden ilişkinizin değişmesini istemezsiniz. Zaman zaman ilişkinizde tartışmalar meydana gelecek ki bu ***et normal bir durum, önemli olan bu sorunları en az zararla atlatabilmeniz. Partnerinize ve ilişkinize önem verin.
Yıl içerisinde bazılarınız evlilik kararı alabilecek. Bu durum hepiniz için geçerli olmasa da hepiniz aşk hayatınızda daha oturaklı olacaksınız. İlişkinize gereken önemi vereceksiniz. Birlikteliğinizin sorunsuz olması için uğraşacaksınız. Hayatınızın bu bölümden keyif alacak ve tutkulu aşk hayatına sahip olacaksınız. Aşk hayatınızın hareketli olması, iş hayatınıza gereken önemi verememenize neden olabilir ancak bunun da çok fazla sorun çıkartmayacağını söyleyebilir.
2016 yılında iş hayatınıza gereken önemi vermeye başlayacaksınız. Çalışmalarınız hız kazanacak. Her türlü rekabete açık olacak ve daima da galip gelen taraf olacaksınız ancak çok büyük risklerin de içerisine girmemeye çalışın İkizler burcu. İş hayatınızda biraz daha profesyonel düşünmeniz gerekiyor. Bunları sağladığınız sürece iş hayatınız size sıkıntı yaratmayacaktır. İş hayatınızla, aşk hayatınız arasında dengeyi kurmalısınız.
Geride bıraktığımız yılın genelinde iş hayatınıza gereken önemi vermiyor ve sorunlarla başa çıkmakta zorlanıyordunuz. Artık şartların değişmesi için elinizden geleni yapacak, iş ve kariyer yaşantınıza önem vereceksiniz. Çalıştığınız işin sizin için önemli olduğunu anlamanız gerekiyor İkizler burcu. Umursamaz davranır, sorumluluklarınızı zamanında yerine getirmezseniz, kariyerinizin de yükselmesini sağlayamazsınız.
Değişimlere ayak uydurmakta sıkıntı yaşamıyorsunuz ve bu da iş hayatınızda size avantaj sağlamakta. Finansal durumunuz da istediğiniz düzeyde olacak. Daha fazla para kazanacak, yeni ve sağlam kazanç kapıları aralayacaksınız. 2016 yılının belirli dönemlerinde sıkıntı yaşayacaksınız ancak telaş yapmamalı, sorunların üstesinden nasıl geleceğinizi araştırmalısınız. Hedefler ve projeler konusunda analizlerinizi doğru yaparak, sahip olduğunuz parayı da en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.
İkizler burcu, 2016 yılında iş hayatınız sizi tatmin edecek gelişmelerle dolu olacak. İş hayatınız, özel hayatınız ve eğitim yaşantınız istediğiniz gibi ilerliyor ve artık sizin sağlığınıza önem vermeniz gerekiyor. Söz konusu sağlığınız olduğunda umursamaz davranıyorsunuz İkizler burcu. Hayatınızın hızına ayak uydurmaya çalışırken, sağlığınızı iki ve hatta üçüncü plana atıyorsunuz. Sağlık probleminiz olduğunda da hayıflanıyorsunuz.
2016 yılında söz konusu sağlığınız olduğunda artık üzerinize düşeni yapmalı, rutin olarak kontrollere gitmeli ve özellikle yağlı yiyeceklerden de olabildiğince uzak durmalısınız. Bol bol su tüketin İkizler burcu. Enerjiniz zaman zaman düşüşte olacak, yeteri kadar dinlendiğinizden emin olmalısınız. Fiziksel olarak gelişim göstermeye çalışın. Dikkatli olduğunuz sürece sağlığınız 2016 yılında sıkıntı çıkartmayacak İkizler burcu.
 

aRZu

TF Üyesi
Katılım
4 Şub 2014
Mesajlar
10,921
Tepkime puanı
11
Puanları
0
Mesleğin
mimar
Cinsiyetiniz
Bayan
Yengeç Burcu 2016 Genel Bakış
Sevgili Yengeç burcu, 2016 yılı artık zorlukların ortadan kalktığı, rahatladığınız ve rahat nefes aldığınız bir yıl olacak. Özellikle iş ve eğitim yaşantınızda çok fazla sorun ve sıkıntılarla karşılaştınız, istediğiniz gelişimi göstermekte ne kadar istekli olsanız da gerçekleştiremiyordunuz. 2016 yılının gelmesiyle beraber daha şanslı olacaksınız. 2016 yılında karşınıza o kadar güzel fırsatlar çıkacak ki bu zaman kadar karşılaştığınız her türlü zorluğu unutacaksınız.


Jüpiter, 2016 yılında sizi olumlu anlamda etkiliyor Yengeç burcu ve bu da şans ve sürprizlerin ardı arkasına geleceğine işarettir. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmeniz gerekiyor. Daha önce yaşadığınız sıkıntılı sürecin tekrardan yaşanmasını istemiyorsanız biraz daha mantıklı hareket etmelisiniz. Yıl içerisinde çok önemli adımlar atacaksınız ve attığınız adımların sizi hem işiniz hem de özel hayatınız konusunda bir adım ileriye taşıyacağını unutmayın.


Yıl içerisinde özellikle projeleriniz hız kazanmaya başlayacak Yengeç burcu. Daha önce başlatmış olduğunuz işlere önem verebilir ya da kendinize yeni hedefler belirleyebilirsiniz. Size uygun olan hangisi olursa olsun, daima şanslı olacak ve başarıların altına imza atacaksınız. Uzun süredir hayalini kurduğunuz ve hatta gerçekleşmesinin pek mümkün olmadığını düşündüğünüz hayata daha da yakınlaştığınızı hissedeceksiniz.


Tüm bunlar 2016 yılında hem motivasyonunuzu hem de özgüveninizi artıracak Yengeç burcu. Yeni yıla umutla bakabilirsiniz. Enerjinizi toparlamalı ve acele kararlar almamaya özen göstermelisiniz. Doğru zamanı bekler ve mantıklı davranırsanız, attığınız her adımın size fayda sağladığını görebilirsiniz. Yengeç burcu, iş hayatınız ve eğitim yaşantınız istediğiniz gibi ilerliyor. Notlarınızı artıracak, derslerinize önem verecek ve zor gelen her şeyin üstesinden gelebileceksiniz.


Yengeç burcu, 2016 yılında şartların istediğiniz gibi olması özellikle aşk hayatınıza daha fazla önem vermenizi sağlayacak. Birlikteliğinize daha fazla önem vereceksiniz. Duygusal birliktelikler konusunda romantizme daha yatkın olacaksınız. Sizin yaklaşımlarınız partnerinizi de fazlasıyla memnun edecektir. Aşk hayatınıza gereken önemi vermek istiyorsanız, iş veya eğitim hayatınızda keyfinizi kaçırabilecek ufak tefek sorunların çok fazla büyümesine izin vermeyin.


2016 yılı içerisinde kişiselliğiniz açığa çıkacak. Birlikteliğinizin daha da sağlam temeller üzerine kurulu olduğunu göreceksiniz ve bu da sizi fazlasıyla memnun edecek. Genel olarak birlikteliğinize ciddiyetle yaklaşıyorsunuz ve söz konusu aşk olduğunda sorunların büyümemesi, kısa sürede kapanması taraftarısınız. Yıl içerisinde aşk hayatınıza direkt olarak etkide bulunacak fırsatlarla karşılaşacaksınız.


Hayatınızın diğer bölümlerinde güzel gelişmelerin ardı arkasına gelmesi, ilişkinize de pozitif anlamda yansıyacaktır. Fırsatları doğru değerlendirmeye çalışın. Yalnız olan Yengeç burcu insanları, bu yıl içerisinde aradığınız ve hatta hayalini kurduğunuz birlikteliğe sahip olabilirsiniz. Yakınlaşmalar konusunda zaman zaman sıkıntı yaşıyorsunuz. Aslında bu durum utangaçlığınızdan meydana gelmekte.


2016 yılının gelmesiyle beraber utangaçlığınızı da bir kenara bırakacak, daha girişken ve cesaretli olacaksınız. Aşk hayatınızda tutku ve heyecan olacak. Çekiciliğiniz artacak ve istediğiniz kişiyi etkileyebileceksiniz. Süregelen birlikteliğiniz konusunda da şanslı olacağınızı söyleyebiliriz. Devam eden birlikteliğinizde zaman zaman sıkıntılarla karşılaşıyor ve üstesinden gelmekte zorlanıyordunuz. Bu yıl şartlar sizin lehinize gelişiyor olacak.


Yengeç burcu, bazılarınız çıkmaza giren ve düzelecek gibi görünmeyen ilişkisini sonlandırma kararı alabilir. Bazılarınız da bu durumun üstesinden gelerek, ilişkisinin tekrardan düzelmesini sağlayacak. Zaman zaman sıkıntıların yaşanacağını unutmamalı, birlikteliğiniz konusunda daima yapıcı olmaya çalışmalısınız. Ayrılıklar kötü gibi görünse bile, bazılarınız için iyi gelecektir. Evliliğiniz konusunda da önemli gelişmeler yaşanacak, iyiye giden ilişkinizin daha da iyiye gitmesini sağlayabilirsiniz. 2016 yılında aşk hayatınız bir hayli hareketli olacak Yengeç burcu.


2016 yılı her anlamda sizi mutlu edecek gibi görünüyor. İş hayatınızda çok önemli çalışmalar yapacaksınız. Geleceğinizi garanti altına almanızı sağlayacak girişimleriniz olacak ve bundan da başarıyla ayrılacaksınız. İş hayatınızın zaman zaman sorun ve sıkıntılar yaratacağını unutmayın. Zorluklardan en iyi şekilde kurtulmaya çalışın. Stresli olduğunuz zamanlarda, özellikle çalışma arkadaşlarınızın kalbini kırabilirsiniz. Sarf edeceğiniz kelimeleri özenle seçmeniz gerekiyor.


Siz üzerinize düşeni yapın Yengeç burcu. 2016 yılında çalışmalarınızın ve göstermiş olduğunuz çabaların karşılığını fazlasıyla alacaksınız. Projeler konusunda ya da yeni bir işe başlama açısından kafanızda sorular olabilir ve bu da aklınızın karışmasına sebep olmakta. Hislerinize güvenmeniz gerekiyor Yengeç burcu. İş değişikliği yapmak isteyen ya da uzun süredir iş arayanlar için de güzel ve mutlaka değerlendirilmesi gereken fırsatlar karşılarına çıkacak.


Yengeç burcu, 2016 yılında genel olarak iş hayatınız istediğiniz düzeyde olacak ve bu da terfi almanızı, dolayısıyla maaşınızın artmasını sağlayacak. Geride bıraktığımız yılı, 2016 yılına hazırlık olarak değerlendirmeniz gerekiyor. Tecrübeleriniz arttı ve fırsatlar konusunda daha da istekli oldunuz. Finansal durumunuz da her geçen gün iyiye gidecek. Maddi konularda da şanslı olacaksınız. 2016 yılında iş, aşk, aile ve eğitim hayatınız iyi seviyelerde. Sosyal olarak da sıkıntınız bulunmuyor. Arkadaşlarınızla istediğiniz paylaşımları yapıyorsunuz. Her şeyin iyiye gittiğini düşünürsek, sağlığınızın da iyiye gidip, gitmemesi tamamen size bağlı.


2016 yılında sağlığınızın da iyiye gitmesini istiyorsanız biraz çaba göstermelisiniz. Genel olarak sağlığınızın size sıkıntı çıkartmayacağını ve hatta süregelen rahatsızlığınız konusunda da güzel gelişmelerin olacağını söyleyebiliriz. Şartlar iyiye gidiyor ancak tedbiri de elden bırakmamalısınız. Siz üzerinize düşeni yaparsanız, sağlığınız zaten en iyi seviyelerinde olacaktır.


Yıl içerisinde spor yapabilir, hobilerinize zaman ayırabilir ve fiziksel olarak kendinizi geliştirmek isteyebilirsiniz. Zihinsel olarak zaman zaman rahat olmadığınızı hissedeceksiniz. Bu gibi zamanlarda stresli ortamlardan olabildiğince uzak durmalı, aklınızın dağılmasını sağlayacak aktivitelere yönelmelisiniz. Yıl içerisinde enerjinize ihtiyacınız olacak Yengeç burcu. Bu nedenle iyi beslenmeli ve düzenli uyumalısınız. Aşırı yağlı yiyeceklerden uzak durun, aksi halde kalbinizi yorabilirsiniz.
 

aRZu

TF Üyesi
Katılım
4 Şub 2014
Mesajlar
10,921
Tepkime puanı
11
Puanları
0
Mesleğin
mimar
Cinsiyetiniz
Bayan
Aslan Burcu 2016 Genel Bakış
Sevgili Aslan burcu, 2016 yılı geride bıraktığımız yıl içerisinde karşınıza çıkan güzel gelişmelerin ve fırsatların daha da fazla olacağı bir yıl olacak. Hayalini kurduğunuz hayata ve imkanlara bu yıl içerisinde sahip olabileceksiniz. Karşınıza hiç beklemediğiniz ve daha önce karşılaşmadığınız fırsatlar çıkacak. Şans sizden yana Aslan burcu ve 2016 yılında tüm bunları en iyi şekilde değerlendirmeniz gerekiyor.


Üzerinize düşeni en iyi şekilde yapar, sorumluluklarınızın bilincinde olarak hareket ederseniz, hem iş hem de hayatınızın diğer bölümlerinde sıkıntı yaşamayacağınız gibi istediğiniz ilerlemeleri de kat edebilirsiniz. Yeni yılın size sunacaklarına kendinizi hazırlamanız gerekiyor. Önemli etkiler altında olacaksınız. Özellikle 2016 yılının ilk yarısı şans ve fırsatlar açısından fazlasıyla bereketli geçecek.


2016 yılının ikinci yarısında artık işleriniz, eğitim hayatınız ve aşk yaşantınız rayına oturmaya başlayacak. İstediğiniz sorunsuz ve sıkıntısız hayata sahip olmanız, aile yaşantınıza daha fazla zaman ayırmanızı sağlayacak. Yılın ikinci yarısında zaman zaman istenmeyen durumlar meydana gelebilir ancak bunları gözünüzde çok fazla büyütmeyin. Sabırlı olmayı başarırsanız, hemen her şeyin üstesinden gelebilirsiniz.


2016 yılı genel olarak istediğiniz gibi geçecek ve fırsatlar konusunda sizi şaşırtacak. Gelişmelere ve yeniliklere ayak uydurmaya çalışın. Gözlem yapmayı ve doğru zamanda harekete geçmeyi alışkanlık haline getirseniz başarıya ulaşmanız da kaçınılmaz olacaktır. Yıl içerisinde önemli adımlar atmadan önce biraz daha düşünmeniz gerekiyor. Risklerden ve sizi sıkıntıya sokacak gibi görünen her türlü gelişmeden olabildiğince uzak durmalısınız.


Hislerinize önem vermelisiniz. Sizin yol göstericiniz olabilir. Hayatınızın her alanında sorumluluklarınız mutlaka olacak ve bunlardan da kaçmanız anlamsız olacaktır. Sorumluluklarınızı yerine getirmeye çalışın. İstekli olur ve hırsınızı da açığa çıkartırsanız, ne eğitim ne iş ne de özel hayatınızda hiçbir şeyin sizi yıkmasına izin vermezsiniz. Yılın genelinde iş, eğitim ya da keyfi sebeplerden dolayı seyahatler bolca yapılacak gibi görünüyor. Sebebi ne olursa olsun, bu yolculuklarda yeni insanlarla karşılaşacaksınız.


Aslan burcu, 2016 yılında tanışacağınız kişiler iş hayatınızda ya da aşk hayatınızda size direkt olarak etkilerde bulunabilir. Önünüzde özellikle aşk açısından önemli ve mutlaka değerlendirilmesi gereken süreç var. Yalnızlığınızın son bulmasını arzu ediyor ve devamlılığı olan bir ilişki başlatmak istiyorsanız, birliktelik konusunda karşınıza çıkan fırsatları da doğru değerlendirmeye çalışmalısınız.


2016 yılında aşk hayatınız bir hayli hareketli olacak ve yalnız kaldığınız, birlikteliğinizin olmadığı zamanlar da çok az olacak. Sadece yalnızlığınıza son vermek adına bir birlikteliğe adım atarsanız, ilişkinizin ilerleyen dönemlerinde duygusal olarak hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Duygularınıza önem vermelisiniz Aslan burcu. Zaten çekiciliğiniz ve iletişim yeteneğiniz üst seviyelerde, bu da istediğiniz kişiyle yakınlaşma fırsatını size sunuyor. Daha dikkatli ve özenli seçimler yapmalısınız.


Aslan burcu, seçimleriniz doğru olduğu takdirde arzu ettiğiniz uzun süreli birlikteliğe de sahip olacaksınız. Jüpiter bu konuda size şans verecek. Kendinizi aşk konusunda rahat hissedeceksiniz ve bu da süregelen birlikteliğinize direkt olarak etkilerde bulunacaktır. Arzulu ve istekli olmanız, ilişkinizin tutkulu olmasını sağlayabilir. Süregelen birlikteliğinizde sıkıntı yaşıyorsanız, üzerinizdeki etkiler sayesinde her türlü sorunun üstesinden rahatlıkla gelebilirsiniz.


İlişkiniz olsun ya da olmasın, aklınızı başınızdan alacak, içinizi ısıtacak fırsatlarla karşılaşacaksınız. İlişkinizden sıkıldığınızı ve artık iyiye gitmeyeceğini düşünüyorsanız, yeni bir kişiyle yakınlaşabilirsiniz. Bazılarınız için bu yıl eski birliktelikler tekrar gündeme gelecek. Bazılarınız da uzun süredir arkadaş olduğu kişiyle duygusal olarak yakınlaşacak. Ne olursa olsun, şartlar nasıl gelişirse gelişsin duygularınıza önem vermeli ve ciddiyeti elden bırakmamalısınız.


2016 yılında aşk hayatınız istediğiniz düzeyde olacak ve size pek sıkıntı yaratmayacak. Bu sayede iş hayatınıza daha fazla odaklanmayı başaracaksınız. İşinize gereken önemi verecek ve özellikle fırsatlar konusunda daha profesyonel olacaksınız. Kariyerinizin iyi yönde ilerlemesini istiyorsanız, gelişmelere ayak uydurmaya çalışın. Aldığınız kararlar, çizdiğiniz yol haritası ve gözünüze kestirdiğiniz hedefler iş hayatınızda sizi yukarılara taşıyacaktır.


İş hayatınızla ilgili alacağınız olumlu etkiler, geride bıraktığımız yıl içerisinde karşınıza çıkan sorunları ve kısıtlamaları ortadan kaldıracak ve unutturacaktır. Kişisel olarak kendinizi geliştireceksiniz. Bu yıl içerisinde şuan çalışmış olduğunuz şirketten daha iyi imkanlara sahip bir şirkete geçebilirsiniz. Hayatınıza yeni insanlar girecek ve bu kişiler kariyerinize direkt olarak etkilerde bulunabilir. Tanıştığınız kişilerin tecrübelerinden faydalanmaya çalışın.


Aslan burcu, 2016 yılının ikinci yarısında zaman zaman istediğiniz adımları atmakta zorlanacaksınız ancak özellikle maddi açıdan pek sıkıntınız olmayacak. Lükse olan ilginizi bilmeyen yoktur. Lüksünüz için yapacağınız harcamaların, gelir ve giderler konusunda dengenizi bozmasına izin vermeyin. Finansal olarak iyi durumda olacaksınız. Bazılarınız terfi alacak bazılarınızın maaşı artacak. Projeleriniz hız kazanacak. Yeni iş kapıları aralayacaksınız. Gelişmeler istediğiniz yönde olacak Aslan burcu, 2016 yılı hem iş hem aile hem de aşk açısından size güzel fırsatlar sunacak.


2016 yılında hayatınız bir hayli hareketlenecek. Odaklanma sorunu yaşamamanız gerekiyor. Enerjinizi doğru kullanmalısınız. Bu nedenle sağlığınız önem kazanıyor Aslan burcu. Sağlığınız dışında hayatınızın diğer bölümleri zaten rayına oturmuş durumda ve bu da sağlığınıza gereken zamanı ayırmanız açısından son derece önemli. Yıl içerisinde özellikle fiziksel ve zihinsel açıdan sizi rahatlatacak aktivitelere yönelmelisiniz. Kendinizi iyi hissetmediğiniz zamanlarda dinlenebilir ya da hobilerinize zaman ayırırsanız sizin için daha iyi olacaktır.


Aslan burcu, 2016 yılının ilk yarısına kadar süregelen rahatsızlığınızı kontrol ettirmeli ve doktorun çizdiği yolda emin adımlarla ilerlemelisiniz. Gezegenler sizi bu konuda olumlu anlamda etkiliyor olacak. Sizin yapmanız gereken, olumlu gelişmeleri değerlendirmek ve sağlığınızı düşünerek hareket etmek. 2016 yılında fiziksel olarak kendinizi geliştirmeniz gerekiyor. Yağlı yiyeceklerden uzak durmalı, kalbinizi korumalısınız. Sağlığınız konusunda da gerekli olanları yaparsanız iş, aşk, sosyal hayat ve eğitim yaşantınızda da sıkıntı yaşamazsınız. 2016 yılının tadını çıkartmaya çalışın.
 

aRZu

TF Üyesi
Katılım
4 Şub 2014
Mesajlar
10,921
Tepkime puanı
11
Puanları
0
Mesleğin
mimar
Cinsiyetiniz
Bayan
Başak Burcu 2016 Genel Bakış
Sevgili Başak burcu, 2016 yılında uzun süredir beklediğiniz fırsatlar ve gelişmelerle karşılaşacaksınız. Hayatınıza artık istediğiniz gibi yön verebilecek, özellikle bu konuda aradığınız cesareti kendinizde fazlasıyla bulacaksınız. Parlak ve geleceği olan adımlar atabileceksiniz. Özellikle yılın ilk yarısına kadar daha önce karşınıza çıkmayan çok önemli fırsatlar olacak. Geleceğinizi düşünerek hareket etmeye başlayacaksınız.


2016 yılında hem eğitim hem de iş hayatınızda önemli ilerlemeler yapabilirsiniz. Maddi açıdan var olan sıkıntılarınız bu yıl içerisinde ortadan kalkmaya başlayacak. Rahat nefes aldığınızı hissedecek ve üzerinizde bulunan sorumlulukların getirdiği yüklerin de hafiflediğini hissedeceksiniz. Yeni yıla girmeden önce kendinize yeni bir yol haritası belirleyebilir, bu yolda da emin adımlarla ilerleyebilirsiniz. Önemli olan başarılı olabileceğinize kendinizin de inanmanız. İstediğiniz zaman karşınıza çıkan her türlü sorunu çözümleyebiliyorsunuz.


Yıl içerisinde iş hayatınız ya da eğitim yaşantınız açısından girişimleriniz olacak. Bazılarınız arzu ettiği iş hayatına geçiş yaparken, bazılarınız da hayalini kurduğu okulda eğitim görebilecek. Hayatınızın düzene girmesini sağlayacak ve sizi fazlasıyla memnun edecek çok önemli fırsatlar var Başak burcu. Yıl içerisinde zaman zaman sıkıntılar yaşanabilir ancak hemen hepsi, güzel gelişmelerin gölgesinde kalacak.


Geride bıraktığımız yıl içerisinde canınızı sıkan, sizi kısıtlayan ve hayatınızın alt üst olmasına neden olan ne varsa artık ortadan kalkacak. İş, eğitim ve sosyal hayatınız hareketlenecek. Sosyal yaşantınız söz konusu olduğunda düzen arayacaksınız. Bazılarınız takıldığı ortamı değiştirebilir. Bazılarınızın da arkadaşlıklarında değişiklik yaşanacak. Hayallerinizin gerçeğe dönüşme ihtimali var bu anlamda ciddi adımlar atmadan önce biraz daha düşünmeniz gerekiyor.


Sosyal hayatınızın canlanması, hayatınıza yeni yeni insanlar girmesini sağlayacak. Değişimi sizde fark edeceksiniz. Değer verdiğiniz ve birlikte olmaktan keyif aldığınız insanlarla olumlu paylaşımlarda bulunacaksınız. 2016 yılının genelinde yoğun aktiviteler içerisinde olacaksınız. Bu durum eğitim ya da sosyal çevrenizden kaynaklanabilecek. Kontrol tamamen sizin elinizde olacak Başak burcu. Hayatınıza yeni insanlar girecek olması, aşk hayatınızın da hareketlenmesini sağlayabilir.


Başak burcu, 2016 yılında aşk hayatınızın size sunacaklarına hazırlıklı olmanız gerekiyor. Hayatınıza girecek olan yeni kişi veya kişilerle yakınlaşma ihtimaliniz var. Birlikteliği olmayan Başakların artık bu fırsatları mutlaka değerlendirmesi gerekiyor. Arzu ettiğiniz, uzun süredir hayalini kurduğunuz aşk hayatına sahip olabilirsiniz ancak seçimler konusunda biraz daha dikkatli olmanız gerekiyor.


Fırsatların çok fazla olması, partner seçiminde yanlış kararlar almanıza neden olabilir. Hislerinize güvenmelisiniz. Ciddi arayışlar içerisindeyseniz, mantığınızın ve arzularınızın sizi kontrol altına almasına izin vermeyin. Süregelen birlikteliği olan Başak burcu insanları, 2016 yılında birlikteliğinizle ilgili önemli adımlar atabilir, ilişkinizi taçlandırma kararı alabilirsiniz. Bazılarınız evlilik kararı alırken, bazılarınız tersten esen rüzgarın etkisinde kalarak ciddi birlikteliğini sonlandırma kararı alacak.


Evli olan Başak burcu insanları, 2016 yılında eşinizle aranızdaki bağların kuvvetlenmesini sağlayacaksınız. Hem eşinizin hem de sizin canınızı sıkan her ne varsa ortadan kaldırmayı başaracak, birlikte hareket edeceksiniz. Bazılarınız çocuk yapma kararı alabilecek, güzel haberler alacaksınız Başak burcu. 2016 yılında evliliğinizden çok keyif alacaksınız. Mutlu olmanıza engel olacak bir sorun yok.


2016 yılı içerisinde bekar olan Başakların fırsatları değerlendirme konusunda sıkıntıları olabilir ve bu da muhtemelen sizin girişken olmayışınız ve utangaçlığınızdan kaynaklanacak. Bu etkileri yılın ilk aylarında daha fazla hissedeceksiniz ancak yılın ilerleyen dönemlerinde tam anlamıyla açılacak, istediğiniz kişiyle iletişim kurmayı ve yakınlaşmayı başaracaksınız. Açılmanız güzel ancak biraz da tedbirli olmalısınız.


Birlikteliği olan kişiler de bu etkiyi fazlasıyla hissedecek ve dizginlemeyi başaramadıkları takdirde süregelen birlikteliğinden uzaklaşma ihtimalleri var. Maceraya açılmak isteyecek, içinizdeki tutkunun peşinden gideceksiniz ancak yanlış adımlar atmamaya özen göstermeniz gerekiyor. 2016 yılında tutkulu, istekli, arzulu ve romantik olacaksınız. Üzerinizde yoğun enerjiler var ve karşı cinsin dikkatini fazlasıyla çekiyorsunuz.


Başak burcu, 2016 yılında aşk hayatınız çok sıkıntı yaratmayacak ve bu nedenle iş hayatınıza biraz daha yoğunlaşabilecek, geleceğinizi garanti altına almak için çalışmalar yapacaksınız. 2016 yılı içerisinde finansal durumunuz her geçen gün yukarılara çıkmaya başlayacak ve bu da birikim yapmanızı sağlayacaktır. Hayalini kurduğunuz hayata ulaşmak için iş hayatınızda başarılı olmanız gerektiğini biliyorsunuz.


Bu nedenle özellikle yatırımlar konusunda risklerden olabildiğince uzak durmalısınız. Söz konusu iş hayatınız olduğunda çok önemli fırsatlarla karşılaşacaksınız ve bunları mutlaka değerlendirmeniz gerekiyor. 2016 yılının ilk yarısında para ve fırsatlar açısından tam anlamıyla zenginleşeceksiniz. Doğru yatırımlar yaparak, sahip olduğunuz parayı iki katına çıkartma ihtimaliniz var. Yıl içerisinde size tecrübeleriyle yardımcı olacak kişi veya kişilerle karşılaşacaksınız. Karşınızdaki kişinin önerilerine kulak vermeli ancak karar alma aşamasında kendi hislerinize göre hareket etmelisiniz.


2016 yılında zaman zaman gerçekleştirmek istediklerinizi gerçekleştiremeyeceğiniz zamanlar olacak. Bu durum özellikle 2016 yılının son aylarında meydana gelebilir. Sorunlar karşısında soğukkanlılığınızı korumalı ve sabırlı olmalısınız. Bazılarınız üstü olan kişilerle veya patronuyla tartışma içerisine girebilir. Olumsuz davranışlarınızın kariyerinize direkt olarak etkide bulunacağını unutmayın. İş konusunda sizi başarıya taşıyacak potansiyele sahipsiniz.


Başak burcu, iş hayatınızda karşınıza çıkacak sorunları çok fazla takarsanız, sağlığınız açısından da kendinizi tehlikeye atmış olursunuz. Aşk, iş, eğitim ve sosyal yaşantınız sizi memnun edecek düzeyde ve bu nedenle sağlık konusunda dikkatli olmaya çalışmalısınız. Sağlığınızı ikinci plana atar ve dikkatsiz davranırsanız, hayatınızın diğer bölümlerinde karşılaştığınız güzel gelişmelerin pek de bir önemi kalmaz.


2016 yılında süregelen rahatsızlığınız var ise, sürekli olarak kontrollerinizi yaptırmalı, düzenli beslenmeli ve düzenli olarak spor yapmalısınız. Spor yapmaya mutlaka zaman ayırın Başak burcu. Kendinize zaman ayırmayı başarırsanız, zihinsel olarak da kendinizi iyi hissedersiniz. Stresli ortamlardan uzak durmanız gerekiyor. Hayatınızın her alanında şans ve başarı sizinle olacak Başak burcu. 2016 yılının tadını çıkartmaya çalışın.
 

aRZu

TF Üyesi
Katılım
4 Şub 2014
Mesajlar
10,921
Tepkime puanı
11
Puanları
0
Mesleğin
mimar
Cinsiyetiniz
Bayan
Terazi Burcu 2016 Genel Bakış
Sevgili Terazi burcu, 2016 yılında iletişim yeteneğiniz ve bu yeteneğinizin size sunacakları dikkat çekici olacak. Geride bıraktığımızdan yıldan itibaren hayatınızın hemen her bölümünde önemli gelişmelerle karşılaştınız. Zaman zaman insanlarla aranıza mesafe koydunuz zaman zaman da hayatınıza yeni insanlar kattınız. Genel olarak değerlendirdiğimiz zaman seçimleriniz size fayda sağlamaktaydı. Yıl içerisinde çok daha şanslı olacaksınız.


2016 yılında hem iş hayatınız hem de özel hayatınız daha da hareketlenecek ve geride bıraktığımız yıl içerisinde karşınıza çıkan fırsatlardan daha da güzelleriyle karşılaşacaksınız. Söz konusu aşk ve ikili ilişkiler olduğunda iletişim yeteneğinizi istediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz ve bu da istediğiniz kişiyle yakınlaşmanızı sağlıyor. Hayatınıza yeni yeni insanlar girecek Terazi burcu. Seçimler konusunda kafanız karışabilir, duygusal olarak da zorlanacaksınız.


Yıl içerisinde duygularınızla hareket edeceksiniz. Karşınıza özel ve bir o kadar da önemli gelişmeler çıkacak. Hepsine ayak uydurmaya çalışacaksınız. Sorumluluklarınız yıl içerisinde artabilir. Geride bıraktığımız yılın son dönemlerinde başlayan olumlu etkiler, bu yıl artarak gelmeye başlayacak. Keyif alacağınız, mutlu olacağınız ve eğleneceğiniz bir yıl sizi bekliyor. Hayatınız olumlu anlamda değişmeye başlayacak ve siz de bunu fazlasıyla hissedeceksiniz.


2016 yılında özgürlüğünüz daha da artacak gibi görünüyor. Sizi kısıtlayan koşullardan kurtulmaya başlayacaksınız. Uzun süredir istediklerinizi yapamıyordunuz ve bu da sizin karamsar olmanıza neden oluyordu. Hepsi değişecek Terazi burcu. Ailenizden veya dostlarınızdan bu konuda destek alacaksınız. Yine bu dönem içerisinde arkadaşlık ve aile bağlarınız kuvvetlenecek. Gelişmelerin sizi mutlu edeceği bir gerçek.


Terazi burcu, sizin asla vaz geçemeyeceğiniz tek şey adalettir. Zaman zaman bu konuda canınızı sıkabilecek gelişmeler yaşanabilir ancak çözüme kavuşacak, merak etmeyin. Boş yere canınızı sıkmamaya çalışın. İş arkadaşlarınız olsun, normal arkadaşlarınız olsun ya da partnerinizle sürekli olarak uyumu arayacaksınız. Düşünceleriniz ve fikirleriniz konusunda net olacaksınız Terazi burcu.


Sizin net olmanız, aşk hayatınıza da direkt olarak etkilerde bulunacaktır. Yakınlaşmak istediğiniz kişiyle direkt olarak yakınlaşmak isteyecek, uzaklaşmak istediğiniz kişiden de istediğiniz şekilde uzaklaşmayı başaracaksınız. Bu kadar keskin kararlı olmanız, karşı cins konusunda tedirginlik yaratabilir. Zaman zaman ne istediğinizi hemen belli etmemeyi öğrenmeniz gerekiyor. Karşınızdaki kişinin değil sizin de kafanızın karışık olduğu dönemler olacak.


2016 yılında daha önce birliktelik kurduğunuz kişiyle tekrardan karşılaşabilirsiniz. Eski birlikteliğinizin tekrardan canlanmasını arzu edeceksiniz. Daha önce kurmuş olduğunuz birlikteliğin nasıl sonlandığını ve ne gibi sıkıntılar çektiğinizi unutmamalı, ona göre hareket etmelisiniz. 2016 yılının ilk yarısına kadar birliktelik konusunda çok fazla fırsatla karşılaşacaksınız. Bir hayli hareketli dönem sizi bekliyor olacak.


Yıl içerisinde gelip geçici hevesler pek dikkatinizi çekmeyecek ancak aşkı ararken de çok fazla partner değiştirebilirsiniz. Sabırlı olmanız gerekiyor Terazi burcu. Süregelen birlikteliğiniz varsa ve zaman zaman sıkıntı yaşıyorsanız da yapıcı olmayı bildiğiniz için sorunları çözümlemekte sıkıntı yaşamayacaksınız. Kavgacı kişiliğe sahip değilsiniz ve sizin tam tersiniz kişiliğe sahip olan biriyle de mutlu olamazsınız bunu unutmayın.


Terazi burcu, 2016 yılında fırsatlar çok fazla olacak ve bu da kafanızın karışmasına neden olabilir. Bazılarınız birlikteliği olduğu halde farklı kişilere yönelebilir. Bunun hem size hem de partnerinize zarar verebileceğini asla unutmayın. Cesaretlisiniz ve aşk hayatınızda da şanslı olacaksınız. Bazılarınız hala kısa süreli birliktelik peşinde, eski alışkanlıklarınızdan kurtulmadığınız sürece uzun süreli birliktelik kurmanız daha da zorlaşır, bunu unutmayın.


Birliktelik konusunda şanslı olacaksınız. Aşk hayatınız yılın genelinde istediğiniz düzeyde olacak. Partnerinizle istediğiniz gibi yakınlaşabilecek ve tutkulu bir aşk yaşayacaksınız. Seçimlerinizde zaman zaman hata yapabilirsiniz ancak eninde sonunda istediğiniz aşka sahip olacaksınız Terazi burcu. Aşk hayatınız biraz ilgili isteyecek ancak işinize de gereken önemi vereceksiniz. Eğitim hayatınız da aynı şekilde önem bekliyor ancak eğitim konusunda hiç sıkıntı yaşamayacaksınız. Her şey istediğiniz gibi olacak.


2016 yılında iş hayatınızı ihmal etmez, üzerinize düşeni en iyi şekilde yapar ve kendinizi geliştirmek için çabalarsanız, başarıya ulaşır ve daha iyi kariyere sahip olabilirsiniz. Yıl içerisinde iş hayatınızın olumlu şekilde değişmesini sağlayacak fırsatlarla karşılaşacaksınız. Hedefleriniz ne kadar yüksek olursa olsun, uzun yıllardır sizde olmayan başarma arzusuna ve hırsına sahip olacaksınız.


Sizi, başarıya ve dolayısıyla zirveye taşıyacak en büyük etken hırsınız olacak. Terazi burcu, başarı basamaklarını birer değil ikişer, üçer çıkacaksınız. Bazılarınız yıl içerisinde terfi alırken bazılarınızın da maaşında artış olacak. Arzu ettiğiniz hayata biraz daha yakınlaşacaksınız. 2016 yılının ilk yarısına kadar her türlü fırsatı değerlendirmeye çalışmalısınız. 2016 yılında servet, şan, şöhret ve başarı fazlasıyla sizin olacak. İş dünyasında adınızdan söz ettirebileceksiniz.


Yıl içerisinde bütçeniz artacak. Bazılarınız yatırım yapmak isteyecek ve bu konuda da başarılı olacak. Yatırımlarınızın, çabalarınızın ve emeğinizin karşılığını fazlasıyla alacaksınız. İnsanlar sizin neler başarabileceğinizi biliyor. Zekanızı kullandığınız zaman üstesinden gelemeyeceğiniz hiçbir şey yok. Motivasyonunuzu yükseltmeli, özgüveninizi artırmalı ve harekete geçmelisiniz. 2016 yılında yapacağınız çalışmaların tamamı karşılık bulacak Terazi burcu.


Terazi burcu, 2016 yılında hem aşk hem de iş hayatınızda enerjinize fazlasıyla ihtiyacınız olacak. Bu nedenle her günün sonunda mutlaka en iyi şekilde dinlendiğinizden emin olmalısınız. Gezegenler sizi olumlu anlamda etkiliyor ve bu da çok büyük sağlık sorunlarıyla karşılaşmanızı engelleyecek demektir. Zaman zaman tedbirsizliğinizden kaynaklı, kısa süreli yatağa düşebilir, dinlenmeye zorlanabilirsiniz.


Yıl içerisinde sağlığınıza gerekli olan önemi vereceksiniz. Süregelen sağlık probleminiz konusunda da tedbiri elden bırakmayacak, gerekli kontrollerinizi yaptıracak, doktorun söylediklerine uyacaksınız. Kilo probleminiz var ise, yıl içerisinde çözebilecek ve istediğiniz forma kavuşacaksınız. Spor yapmalı, dengeli beslenmeli ve düzenli olarak uyumalısınız. Kendinize dikkat ettiğiniz sürece 2016 yılında hiç sıkıntınız olmayacak Terazi burcu.
 

aRZu

TF Üyesi
Katılım
4 Şub 2014
Mesajlar
10,921
Tepkime puanı
11
Puanları
0
Mesleğin
mimar
Cinsiyetiniz
Bayan
Akrep Burcu 2016 Genel Bakış
Sevgili Akrep burcu, 2016 yılında geride bıraktığımız yıl içerisinde karşınıza çıkan güzel gelişmelerin daha net ve fazlasıyla gelmeye başladığını göreceksiniz. Uzun süredir sıkıntı yaşıyordunuz ve kendinizi toparlamakta zorlanıyordunuz. Geride bıraktığımız yıl içerisinde durum biraz lehinize dönmeye başlamıştı. Bu yıl artık her şey istediğiniz gibi olacak. 2016'dan keyif almaya başlayacaksınız. Mutlu olacağınız bir yıl sizi bekliyor Akrep burcu.


2016 yılında daha da olgun olacaksınız ve bunun da asıl sebebi geçen sene karşılaştığınız zorluklar. Bu sene fırsatların kıymetini daha fazla bileceksiniz. Hayata bakış açınız da değişime uğrayabilir. Geçen sene zaman zaman karşılaştığınız sıkıntılar, bu dönem içerisinde de karşınıza çıkacak ancak artık daha tecrübelisiniz ve sorunların üstesinden nasıl gelebileceğinizi iyi biliyorsunuz. Değişime ayak uydurmayı başarırsanız, hayatınızın her alanında mutlu olabilirsiniz.


Yıl içerisinde iyiye ve daha da iyiye ulaşacaksınız. Yaşantınız geriye doğru gitmeyecek. Hırslı ve istekli olacaksınız. Bu da hem aşk hem de iş hayatınızda size fazlasıyla avantaj sağlayacaktır. Arzu ettiklerinize net bir şekilde ulaştığınızı görebilirsiniz. Hayatın tadını çıkartmayı seviyorsunuz ancak istesenizde istemesenizde sorunlar buna engel oluyordu. İşte, arzu ettiğiniz her şey 2016 yılında karşınıza çıkacak. Hayatınızı düzene sokacaksınız.


Akrep burcu, 2016 yılında her anlamda olgunluğunuzu tamamlayacak, değiştiğinizi hissedeceksiniz. Bazılarınızın hala daha eksik yönleri bulunuyor. Bunları örtmek yerine kendinizi geliştirmeye çalışmalısınız. Hedeflerinizde yenilenmeler olacak, projeleriniz hız kazanacak, aşk hayatınızda istediğiniz fırsatlarla karşılaşacak ve tüm bunlarla birlikte çok mutlu olacaksınız Akrep burcu. Değişime ve yeniliğe hazır olun.


Yılın tamamında önemli gelişmeler yaşanacak ve bunları istediğiniz gibi kontrol edebilecek, yönlendireceksiniz. Gezegenler de her anlamda sizin yanınızda. Sizin yapmanız gereken tek şey kendinize inanmak. Başarılı olacağınıza olan inancınızın tam olması gerekiyor. Özellikle aşk hayatınız size sayısız fırsat sunacak. Hem iş hem özel hayatınız iyiye giderken, aşk hayatınıza daha rahat odaklanacaksınız. Sosyal hayatınız da hareketlenecek ve bu da aşk hayatınıza direkt olarak etkilerde bulunacaktır.


Söz konusu aşk hayatınız olduğunda, 2016 yılının geride bıraktığımız iki yıllık süreçten çok daha iyi olacağını söylemeliyiz. Aşk hayatınızda karşınıza çıkan her türlü sorun ve sıkıntı artık ortadan kalkacak. Kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz. Duygularınız farklılaşacak, hislerinize güvenecek ve en önemlisi daha da oturaklaşacaksınız. Aşk hayatınızda daha önce yapmış olduğunuz hataları tekrarlamayacaksınız.


Yalnız olan Akrep burcu insanları için çok önemli gelişmeler yaşanacak. Uzun süredir arkadaş olduğunuz kişiyi aslında sadece arkadaşınız olarak görmediğinizi fark edebilirsiniz. Aranızdaki uyum, duygusal olarak yakınlaşmanızı da sağlayacak Akrep burcu. İçinizdeki aşkı hissetmeli ve engellere karşı dik durmalısınız. Yine yalnız olan Akrepler için sosyal hayatları çok önemli olacak. Karşınıza yeni insanlar çıkacak ve o kişi veya kişilerin çekim gücüne kapılacaksınız.


Akrep burcu, 2016 yılında sizin de çekiciliğiniz üst seviyelere çıkacak. İstediğiniz kişiyle yakınlaşma ihtimaliniz var. Genel olarak gelişigüzel birlikteliklere pek yatkın değilsiniz ancak kafanızın zaman zaman karışması, istenmeyen durumların da meydana gelmesine neden olabilir. Siz, bir ilişkiye başlamadan önce her şeyden fazla güven arıyorsunuz ki bu da ***et doğal. Duygularınız sizi yanıltmasın Akrep burcu.


Yıl içerisinde aradığınız uzun süreli aşkı bulacaksınız. Partnerinize karşı yumuşak, ılımlı ve sevecen yaklaşacak, zaman zaman içinizdeki romantizmi de açığa çıkartacaksınız. Paylaşımlarınızın olumlu yönde olması, birlikteliğinizin daha da sağlam temeller üzerinize kurulu olmasını sağlayacak. Süregelen birlikteliğinizde karşılaştığınız sorunları çözümlemekte zorlanmayacaksınız. Yıkıcı değil yapıcı olacaksınız ve bu da çok önemli.


2016 yılında zaman zaman sizden kaynaklı olmayan durumlardan dolayı ilişkiniz çıkmaza girecek. Fazlasıyla yorulduğunuzu ve artık ilişkiye devam edemeyeceğinizi düşünecek, ona göre hareket edeceksiniz. Birlikteliğinizin olumsuz süreçten çıkmasını sağlarsanız, uzun yıllar mutlu olabilirsiniz. Engeller karşısında sıkılır ve kendinizi güçsüz hissederseniz, sizi memnun eden birlikteliğinizi sonlandırma kararı alabilirsiniz. Aynı durum evliliğiniz için de geçerli olacak Akrep burcu.


2016 yılı içerisinde aşk hayatınızda güç tamamen sizin elinizde olacak. Yılın genelinde keyfinizin yerinde olacağını söyleyebiliriz. Aşk hayatınızda veya diğer konularda kafanız ne kadar rahat olursa, iş hayatınıza da o kadar yoğunlaşırsınız. Söz konusu iş hayatınız olduğunda özellikle finansal açıdan çok rahat bir yıl geçireceksiniz. Para kazanma ve kazandığınız parayı değerlendirme konusunda sıkıntı yaşamayacaksınız.


2016 yılında yatırımlarınız karşılık bulacak. Bu zamana kadar göstermiş olduğunuz her türlü çabanın ve emeğinizin size fayda sağladığını, boş yere olmadığını göreceksiniz. Bu yıl içerisinde önemli olan gelir ve giderler konusunda dengeyi kurmanız. Kolay para harcamaktan çok birikim yapmaya yönelmelisiniz. Şartlar zaten sizin istediğiniz gibi gelişmeye başlıyor. İletişim yeteneğiniz de olumlu düzeyde olacak.


Yeni iş bağlantıları kurmakta şanslı olacaksınız. Bazılarınız zaman zaman üstü olan kişilerle veya patronlarıyla sıkıntı yaşıyor, motivasyon eksikliğinden dolayı verimli çalışamıyordu. Tüm bunlar tersine dönecek, 2016 yılında daha faydalı işler yapacaksınız Akrep burcu. İş hayatınızda çok önemli fırsatlarla karşılaşacaksınız ve doğru değerlendirmeyi başarırsanız da kariyerinizin her geçen gün yükseldiğini göreceksiniz.


Akrep burcu, sizin için hayal olan şeylerin artık hayal olmaktan çıktığını göreceksiniz. İstediğiniz zaman, istediğiniz her şeyi yapabilecek güce sahipsiniz. Şartlar da istediğiniz gibi olacak. Yıl içerisinde sağlığınıza ihtiyacınız olacak Akrep burcu. Aslında siz de gereken önemi vereceksiniz ancak biraz daha tedbirli olmanız gerekiyor. Enerjinizi en iyi seviyelerinde tutmaya çalışın. 2016 yılında fazlasıyla ihtiyacınız olacak.


2016 yılında spora başlayabilirsiniz. Hem fiziksel olarak gelişim gösterir hem de zihinsel olarak rahatlamanızı sağlayacak aktiviteler yapmış olursunuz. Stresli ortamlardan da olabildiğince uzak durmalısınız. Süregelen rahatsızlığınızla ilgili de canınızı sıkan gelişmeler yaşanmayacak. Alternatif tedavi yöntemlerini deneyebilir ve olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Akrep burcu, sağlığınız 2016 yılında size pek sıkıntı yaratmayacak.
 

aRZu

TF Üyesi
Katılım
4 Şub 2014
Mesajlar
10,921
Tepkime puanı
11
Puanları
0
Mesleğin
mimar
Cinsiyetiniz
Bayan
Yay Burcu 2016 Genel Bakış
Sevgili Yay burcu, 2016 yılında hayata karşı biraz daha oturaklı olacağınızı söyleyebiliriz. Geride bıraktığımız yıl içerisinde sadece zevklerinize odaklanıyor ve geri kalan her şeye umursamazca yaklaşıyordunuz. Sizin bu tavrınız, iş hayatınız veya özel hayatınızda sorunlarla karşılaşmanıza neden oluyordu. Bu yıl içerisinde her şey değişmeye başlayacak Yay burcu. Hayata karşı biraz daha tutumlu olacaksınız. Hedefler belirleyecek ve belirlediğiniz hedefe ulaşmak isteyeceksiniz.


Şartların değişecek olması, 2016 yılında eğlence ve sosyal hayatınıza önem vermeyecek, sadece sorumluluklarınız ve hedefleriniz doğrultusunda hareket edeceksiniz anlamına gelmiyor. Yıl içerisinde her şey dengeye oturacak Yay burcu. Ne çok fazla sosyal hayatınıza önem verecek ne de çok fazla sorumluluklarınızla ilgileneceksiniz. Sadece üzerinize düşeni yapacak, fırsatları değerlendirecek ve gerçeklerin biraz daha farkına varacaksınız.


2016 yılında hareketli bir yaşantı sizi bekliyor Yay burcu. Hareketli yaşantınızın sizi kısıtlayacağını düşünmeyin. Aksine hemen her şeyden keyif almaya başlayacaksınız. Yeni sorumluluklar almanız oturaklaşmanızı sağlayacak. Özellikle yaşı genç olanlar bunu daha fazla hissedecek. Hayatınızda önemli değişiklikler yapabilirsiniz Yay burcu. Bazılarınız arkadaşlıklarını, bazılarınızda ilişkisini gözden geçirecek.


Yıl içerisinde hedeflerinize önem vereceğinizi söylemiştik ve genel olarak önceliğiniz bu yönde olacak. Geleceğinizi düşünecek ve sağlam başlangıçlar peşinde olacaksınız. Zaman zaman karşınıza sıkıntılar çıkacak ancak geçen yıl elde etmiş olduğunuz tecrübeleri bu yıl içerisinde olumlu anlamda kullanmaya başlayacaksınız. 2016 yılında şans sizden yana olacak Yay burcu ve bunları mutlaka değerlendirmeniz gerekiyor.


2016 yılı sizin açınızdan zor geçmeyecek Yay burcu ve en önemlisi sizin değer verdiğiniz ve size değer veren kişilerden önemli destekler alabileceksiniz. İş hayatınızda, eğitiminizde veya sosyal yaşantınızda her şey istediğiniz gibi olacak. Rahat yaşantıya sahip olacaksınız ve bu da özellikle söz konusu aşk olduğunda kafanızın daha rahat olmasını sağlayacak. Yaşınız genç olsun ya da olmasın, hemen hepiniz gelişim gösterecek ve fırsatlarla karşılaşacaksınız.


Yay burcu, 2016 yılında Jüpiter'in olumlu etkisi aşk hayatınızda fırsatları ve değişimi beraberinde getirecek. Aşk hayatınızın bu yıl içerisinde bir hayli hareketli olacağını söyleyebiliriz. Özellikle yalnız olan Yay burcu insanları için bu dönemin önemi çok daha fazla. Aşk konusunda iyi ya da kötü deneyimler elde edeceksiniz. Bazılarınız hatalı seçimler yaparken bazılarınız da hayatının aşkıyla karşılaşacak.


Seçimler konusunda doğru ya da yanlış yapmanız tamamen sizin istek ve arzunuza bağlı olacak ancak uzun yıllardır karşınıza çıkmayan fırsatların bu yıl içerisinde karşınıza çıkacağından emin olabilirsiniz. Yıl içerisinde derin duygular hissedecek ve aşkın sizi sardığını göreceksiniz. Aklınızı başınızdan almayı başaracak, içinizi ısıtacak ve kalbinizin yeniden hızlı hızlı atmasını sağlayacak kişiyle karşılaşacaksınız.


Süregelen birlikteliğinizde de güzel gelişmeler yaşanacak Yay burcu. Birlikte olduğunuz kişiyle aranızda istemeden de olsa tartışmalar meydana gelecek ancak siz ilişkinizi kurtarma taraftarı olacaksınız. Oturaklaşmanız, aşk hayatınıza da direkt olarak etkilerde bulunacaktır. Özgür olmayı ve kısıtlanmamayı seviyorsunuz ancak bu yıl duygusallığınız biraz daha önde olacak gibi görünüyor Yay burcu.


2016 yılında sosyal hayatınızın size çok fazla faydaları olacak. Hayatınıza yeni insanlar girecek ve bu da çok fazla fırsat anlamına gelmektedir. Genel olarak romantizme yatkın değilsiniz ancak istediğiniz zaman da sizden beklenmeyecek davranışlarınız olabiliyor. Yıl içerisinde uzun süredir hayal ettiğiniz aşk hayatına sahip olmanızı sağlayacak fırsatlarınız olacak Yay burcu.


Yay burcu, 2016 yılı içerisinde birlikteliğinizden sıkıldığınız zamanlar olacak. Bu durumdan kaynaklı olarak süregelen birlikteliğinizden uzaklaşma ihtimaliniz var. Partnerinizden uzaklaşmak yerine, sizi sıkan sorunları çözüme kavuşturmaya çalışırsanız daha iyi olacaktır. Bazılarınız bu dönem içerisinde ciddi birlikteliğinde evlilik kararı alabilir. Aşk hayatınızın istediğiniz şartları beraberinde getirecek olması, iş hayatınıza daha da yatkınlık göstermenizi sağlayacaktır.


Sosyal hayatınız sadece aşkla ilgili değil işinizle ilgili de gelişmeleri beraberinde getirebilir. İş potansiyelinizi artırabilir, daha geniş pazara açılabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili çok önemli adımlar atacaksınız. Fırsatların ardı arkasına gelecek olması, finansal durumunuzun da üst seviyelere çıkmasını sağlayacak. Maddi olanaklarınızın artacak olması, sıkışıklıktan kurtulmanızı ve rahat nefes almanızı sağlayacak.


Yay burcu, 2016 yılında iş hayatınıza daha profesyonel yaklaşımlarda bulunacaksınız. Karşınıza çıkan fırsatları doğru değerlendirmeyi başarırsanız, hayal ettiğinizden de iyi konumlara gelebilirsiniz. Gelişmeler konusunda daha mantıklı olmanız gerekiyor. Cesaretiniz ve kendinize olan güveniniz artmaya başlayacak ve bu da yeni yatırımlar konusunda risklere açık olacaksınız demektir. Yeni yatırımlar yapmadan önce analizlerinizi en iyi şekilde yapmanız gerekiyor.


2016 yılının ikinci yarısında maddi anlamda daha da güçleneceksiniz. Şans sizden yana olacak. Girişimleriniz karşılık bulacak. Emeğiniz karşılıksız kalmayacak. Sorumluluklarınızı zamanında yerine getireceksiniz. İşinizi ne kadar iyi yaparsanız, o kadar hızlı yükselme şansınız olur. Bazılarınız yıl içerisinde terfi alabilir. Bazılarınız da iş değişikliği yapabilir. Etkiler sizin lehinize olacak Yay burcu.


Yay burcu, 2016 yılının son aylarında iş hayatınız daha da yoğun olacak ve bu da zorlanmanıza neden olabilir. Zihinsel olarak yorulacak ve kararlar aşamasında sağlıklı düşünemeyeceksiniz. Güç sizin elinizde ancak bunu da en iyi şekilde değerlendirmeniz gerekiyor. Zekanızı kullanır ve olumlu, olumsuz her türlü şartı lehinize çevirmeyi başarırsanız, yükselir ve istediğiniz her şeye sahip olabilirsiniz.


2016 yılında enerjinize fazlasıyla ihtiyacınız olacak. Hayatınızın her bölümde hareketli olacaksınız ve bu da gereğinden fazla yorgunluk anlamına gelmekte. Yoğun tempoya ayak uydurmak istiyorsanız, gün sonunda yeteri kadar dinlendiğinizden emin olmanız gerekiyor. Biraz da kendinizi düşünerek hareket etmelisiniz Yay burcu. Sağlığınızı ikinci plana atarsanız, problemlerle karşılaşabilirsiniz.


Yılın genelinde sağlığınız iyi düzeyde olacak. Özellikle süregelen sağlık probleminiz daha da iyiye gitmeye başlayacak. Gerekli sağlık kontrollerinizi de yaptırmayı ihmal etmezseniz, her şey istediğiniz gibi olabilir Yay burcu. Bu yıl içerisinde aktivitelere katılabilir, hobilerinize zaman ayırabilirseniz hem zihinsel hem de fiziksel açıdan sıkıntı yaşamazsınız. Düzenli beslenmeyi ve spor yapmayı da unutmayın Yay burcu.
 

aRZu

TF Üyesi
Katılım
4 Şub 2014
Mesajlar
10,921
Tepkime puanı
11
Puanları
0
Mesleğin
mimar
Cinsiyetiniz
Bayan
Oğlak Burcu 2016 Genel Bakış
Sevgili Oğlak burcu, 2016 yılı hayatınızın neredeyse tamamen değiştiği, hareketlenmeye başladığınız, oldukça farklı bir yıl olacak. Geride bıraktığımız yıl içerisinde şartları lehinize çevirmekte zorlanıyor ve kısıtlandığınızı hissediyordunuz. Bu yıl içerisinde daha rahat olacaksınız ve dilediklerinizi gerçekleştirme fırsatları yakalayacaksınız. Biraz daha sabırlı olmanız gerekiyor Oğlak burcu.


2016 yılında hayatınızın önemli noktalarında büyük değişimler sizi bekliyor olacak. Ailenize yeni bir üye katılabilir, evinizi değiştirebilir ya da ailenizden ayrı yaşamaya başlayabilirsiniz. Bazılarınızın da iş hayatında değişiklik olacak. İşinizi değiştirme ya da terfi alma ihtimaliniz var. Sosyal hayatınız da değişime uğrayacak, yeni arkadaşlıklar kurabilir ya da size faydası dokunmayan, kafa olarak uyum sağlayamadığınız arkadaşınızla görüşmeyi sonlandırabilirsiniz.


Kısacası 2016 yılında her şey istediğiniz gibi olmaya başlayacak Oğlak burcu. Gezegenler de bu konuda sizi destekliyor olacak, yenilenecek ve daha da güçleneceksiniz. Daha önce hiç yakalayamadığınız başarıları, bu yıl içerisinde yakalama ihtimaliniz var. Bunun için karşınıza çıkan fırsatları en iyi şekilde değerlendirmeniz gerekiyor. Hayat şartlarına ve gelişmelerine karşı biraz daha profesyonel yaklaşmalısınız.


Kişiliğinizin değişecek olması, hedeflerinizin de değişmesine neden olacak. Daima yükseklerde olmak isteyecek ve bunun için elinizden geldiğince çaba göstereceksiniz. 2016 yılının ikinci yarısında etkilerin daha da arttığını göreceksiniz. Başarıya ulaşmak sizin için çok daha kolay olacak Oğlak burcu. Daha önce hayal olarak kalan hedeflerinizin artık çok yakında olduğunu hissedecek ve göreceksiniz.


2016 yılında hayatınızın her alanında karşınıza çıkabilecek gelişmelere hazırlıklı olun. Yıl boyunca enerjiniz yüksek olacak. Canlı ve heyecanlı hissedeceksiniz. Eğitim hayatına devam ediyorsanız da notlarınızı düzeltecek, arzu ettiğiniz konumlara gelebileceksiniz. Yıl içerisinde hisleriniz de yoğunlaşacak. Dolayısıyla aşk hayatınıza hiç vermediğiniz kadar önem vermeye başlayacaksınız. Romantizme daha da yatkın olacaksınız ve bu da sizi fazlasıyla şaşırtabilir.


Oğlak burcu, 2016 yılında Venüs, aşk hayatınızın daha da iyiye gitmesi için uğraş verecek. Bazılarınız için eski defterler açılacak ve önceki birliktelikler özlenecek. Bazılarınız da geçmişi, geçmişte bırakarak yeni aşklara yelken açacak. Doğru kararlar sonucunda her şeyi lehinize çevirme ihtimaliniz var. Yalnızlığınıza son vermek adına da karşınıza çıkan her fırsatı değerlendirmeye çalışmayın.


Daha önce birliktelik yaşadığınız kişiye karşı hala duygularınızın azalmadığını düşünüyorsanız ve tekrar bir araya gelmeyi arzu ediyorsanız isteklerinizin karşılık bulacağını bilmelisiniz. Eskiye dönmenin size iyi gelip gelmeyeceğini düşünmeniz gerekiyor Oğlak burcu. İçinizdeki duyguların alışkanlık mı yoksa gerçekten sevgi mi olduğuna karar vermelisiniz. Aşk hayatınız söz konusu olduğunda biraz daha dikkatli olmalısınız.


Sizin için iş veya eğitim genel olarak aşk hayatınızdan daha önemli. Geride bıraktığımız yıl veya yıllarda aşk hayatınızı önemsemiyordunuz ancak bu durum değişmeye başlayacak. Süregelen ilişkiniz var ise, sizin bu yaklaşımınız partnerinizi fazlasıyla memnun edecektir ve dolasıyla aranızdaki sorunların da azaldığını gözlemleyeceksiniz. Aşk hayatınıza gereken önemi verirseniz, pek sıkıntı yaşamazsınız.


Oğlak burcu, 2016 yılında kuracağınız her birlikteliğe karşı ileriye dönük bakış açısıyla yaklaşmamalısınız. Hislerinizi rahatlıkla açığa çıkartabileceksiniz ancak hatalı birliktelikler kurma ihtimaliniz de var. Sosyal hayatınızın bu yıl içerisinde hareketlenecek olması, aşk hayatınızın hareketlenmesini de sağlayacak. Seçeneklerin bol olması, kafanızın karışmasına neden olacak. Bu durum süregelen birlikteliğiniz açısından da tehlike arz edebilir. Kafanızı karıştırmayı başaracak bir kişi, ilişkinizden uzaklaşmanıza neden olabilir.


2016 yılında çekiciliğiniz ve iletişim yeteneğiniz üst seviyelere çıkacak ve bu da karşı cinsi kolaylıkla etkileyeceksiniz anlamına gelmekte. Söz konusu aşk olduğunda yoğun bir yıl sizi bekliyor olacak Oğlak burcu. Daha tutkulu, daha istekli ve daha heyecanlı olacaksınız. Hem duygularınız hem de hislerinizle hareket etmeye başlayacaksınız. Aşk hayatız yolunda ilerlerken siz de, aslında sizin için daha önemli olan iş hayatınıza rahatlıkla adapte olabileceksiniz.


Oğlak burcu, 2016 yılında iş hayatınızda çok önemli gelişmelerle karşılaşacak ve bunları istediğiniz gibi değerlendirebileceksiniz. Kariyerinize her zaman önem veriyor ve başarılı olmak için çaba harcıyorsunuz. Bu yıl elinizden geleni yapacak, sorumluluklarınızı en iyi şekilde yerine getirecek ve başarıdan başarıya koşacaksınız. Kısacası, iş hayatınızda durdurulamaz olacaksınız Oğlak burcu.


Geride bıraktığımız yıl içerisinde başlatmış olduğunuz projeleriniz, bu yıl başlatacağınız projelerinizle birlikte ilerlemeye başlayacak. Doğru noktaları hedef alacaksınız. Daha önce karşılaşmış olduğunuz sorun ve sıkıntıların teker teker çözüme kavuştuğunu göreceksiniz. 2016 yılında yeni başlangıçlar yapmanın zamanı geldi Oğlak burcu. Toparlanın ve başarıya odaklanın. Yıl içerisinde bol kazanç ve ödüller sizi bekliyor olacak.


2016 yılının tamamında iletişim konusunda sıkıntı yaşamayacaksınız ve bu özelliğiniz iş konusunda yeni anlaşmalar ve gelir kapıları aralamanızda size fazlasıyla yardımcı olacak. Yıl içerisinde hedeflere ve yeni yatırımlara fazlasıyla ilgi duyacaksınız ancak iş dünyasına yeni girdiyseniz ve yeterince tecrübe edinmediyseniz, riskli yatırımlardan olabildiğince uzak durmalısınız. Birikimlerinizi zarara uğratacak yatırımlardan uzak durmaya çalışın.


Yıl içerisinde sosyal hayatınızın getirilerinden iş konusunda da fayda sağlayacaksınız. Çalışmalarınızı daha geniş çevreye yayabilirsiniz. Finansal durumunuz da yıl içerisinde yükselmeye başlayacak. Cömert olmanız, kazandığınız parayı da kısa sürede harcamanıza neden olabilir. Para kazanma konusunda sıkıntı yaşamayacaksınız Oğlak burcu. Hem iş hem de özel hayatınızın iyiye gitmesi, sağlık konusunda da rahat olmanızı sağlayacak ancak biraz daha dikkatli olmanız gerekiyor.


Oğlak burcu, 2016 yılında sağlığınızı riske atacak davranışlarda bulunmamalısınız. Özellikle iş güvenliğinin en üst seviyede olduğu bir yerde çalışıyorsanız, daha dikkatli olmanız gerekiyor. Her şeyin iyiye gidecek olması, sağlığınızın da iyiye gidecek olması demektir. Üzerinizde pozitif enerji var ve süregelen rahatsızlığınız konusunda da güzel gelişmeler yaşanacak. Doktorunuzun tavsiyelerine kulak vermelisiniz.


2016 yılında beslenmeniz önemli olacak Oğlak burcu. Dengeli beslenmediğiniz takdirde istenmeyen kilolar alabilirsiniz. Spor yapmaya özen gösterin. Düzenli uyuyun ve dinlenin. Kısacası, sağlık konusunda üzerinize ne düşüyorsa onu yapın. 2016 yılında enerjinize ihtiyacınız olacak ve aşağılara düşmesine izin vermeyin. Yılın genelinde değişen hava şartlarına da ayak uydurmaya çalışın. Pek sıkıntı yaşamayacaksınız Oğlak burcu.
 

aRZu

TF Üyesi
Katılım
4 Şub 2014
Mesajlar
10,921
Tepkime puanı
11
Puanları
0
Mesleğin
mimar
Cinsiyetiniz
Bayan
Kova Burcu 2016 Genel Bakış
Sevgili Kova burcu, 2016 yılının gelmesiyle beraber hayatınızın hemen her bölümünde hareketlilik başlayacak. Geçen yıl canınızı sıkan sorunların ve kısıtlamaların bu yıl içerisinde karşınıza çıkmayacağını, kafanızın rahat olacağını ve en önemlisi zihinsel olarak zorluk çekmeyeceğinizi söyleyebiliriz. Hayatınızın hareketlenecek olması, çok farklı aktivitelere yönelmenize neden olacak. Kendinizi tamamen yenilenmiş hissedeceksiniz.


Geride bıraktığımız yıl içerisinde hayatınız o kadar sıkıcıydı ki bir şey yapmak içinizden gelmiyordu. Bazılarınız için bu durum geçerli değildi. Sosyal hayatlarından dolayı istedikleri gibi davranabiliyorlardı. 2016 yılında seyahatler de bolca olacak gibi görünüyor. Eğitim, iş ya da başka sebeplerden dolayı sürekli olarak yolculuk yapacaksınız. Maceracı yönünüz açığa çıkacak ve özgür olduğunuzu hissedeceksiniz Kova burcu.


2016 yılında gelişmelerin istediğiniz yönde olması, hem iş hem de özel hayatınızda farklı deneyimler elde etmenizi sağlayacak. İçinizdeki enerji o kadar fazla olacak ki adeta yerinizde duramayacaksınız. Bazılarınızın bu dönem içerisinde sosyal ortamları veya arkadaşlıkları farklılaşacak. 2016 yılının ortalarına kadar gelişmelerin sizi tatmin ettiğini göreceksiniz. Keyfiniz yerinde olacak Kova burcu.


Kova burcu, 2016 yılının ikinci yarısında biraz daha oturaklaşmış olacak ve sorumluluklarınıza ağırlık vereceksiniz. Bu süre içerisinde sosyal yaşantınızdan uzaklaşmanız söz konusu olabilir ancak bu durum sizi pek rahatsız etmeyecek. Bu yıl, tam anlamıyla zirve yaptığınız yıl olacak. Attığınız her adım size fayda sağlayacak. Dikkatleri üzerinize çekmeyi başaracaksınız. Her şey istediğiniz gibi olurken risklere de açık olacaksınız Kova burcu.


2016 yılında şartların sizin lehinize olacak olması, hemen her şeyin üstesinden gelebileceğinizi düşünmenize neden olabilir. Bu gibi durumlarda analiz etme yeteneğinizi açığa çıkartmanız gerekiyor. Şans sizden yana ancak bunu da fazla zorlamamaya çalışın. Hayatınızı değiştirecek bir karar alacağınızda da dikkatli olmalısınız. Tüm bunları sağladığınız sürece sıkıntı yaşanmayacak.


Yıl içerisinde iletişim yeteneğiniz yüksek seviyelere çıkmaya başlayacak ve bu da aşk hayatınıza direkt olarak etkilerde bulunabilir. İstediğiniz kişiyle yakınlaşma imkanı elde edeceksiniz. Uzun süredir yalnız olan Kova burcu insanları için bu durum fırsat niteliğinde. Aradığınız aşkı bulacaksınız. Fırsatlar çok fazla ve bu da hisleriniz konusunda yanılmanıza neden olabilir. Özellikle daha genç yaşta olan Kova burcu insanları ilişkisinin macera ağırlıklı olmasını arzulayacak.


Kova burcu, olgunluğa eriştiğinizi düşünüyorsanız aşk hayatınızda ciddiyet arayacaksınız. Güven ve uyum sizin için daha önemli olacak. Yakınlaşacağınız kişiyle aynı şeylerden hoşlanıp hoşlanmadığınızı öğrenmeye çalışacak, kafa olarak uyumlu olduğunuz kişiye yöneleceksiniz. Etkiler, fırsatlar, gelişmeler tamamen sizin lehinize dönmüş durumda Kova burcu. Üzerinizde bulunan pozitif enerjiyi doğru yönde kullanmayı başaracaksınız.


2016 yılında, süregelen birlikteliğiniz açısından da güzel gelişmeler yaşanacak Kova burcu. Aşk hayatınızda biraz daha ciddiyet arıyor olmanız, ilişkinizle ilgili önemli kararlar almanıza neden olabilir. Hem kendi hem de partnerinizin hislerinden eminseniz, evlilik kararı alabilirsiniz. Birlikteliğinizde sorun yaşıyor ve artık bitirmeyi düşünüyorsanız da biraz daha sabırlı olmalısınız. Yıl içerisinde birlikteliğinizin düzelme ihtimali var.


Kova burcu, 2016 yılında birlikteliğinizden sıkıldığınız ve yalnız kalmak istediğiniz zamanlar olacak. Özgürlüğünüzün kısıtlandığını düşünecek, rahat hareket edemediğinizden dert yanacaksınız. İlişkinizden memnunsanız biraz daha sakin olmalısınız. Partnerinizin size olan sevgisi, onun sizi kısıtlama isteğinin nedeni olabilir. Çok fazla bunaldığınızı veya ilişkinizin artık çıkmaza girdiğini düşünüyorsanız da, ara verebilirsiniz.


Kararınız ne yönde olursa olsun, yıl içerisinde aşk hayatınız sizi tatmin edecek gelişmelerle dolu olacak Kova burcu. Şartlar istediğiniz gibi ancak sizin de biraz çaba göstermeniz gerekiyor. Özellikle süregelen ilişkinizde sorunların sadece karşı taraftan kaynaklanıyor olduğunu düşünmeniz bencillik olacaktır. Siz üzerinize düşeni yapar ve yeri geldiğinde kendi davranışlarınızı da sorgulamayı başarırsanız, aşk hayatınızda huzurlu ve mutlu olabilirsiniz.


2016 yılının sonlarına doğru duygusal yönünüz biraz daha açığa çıkmaya başlayacak. Sadece siz değil, partneriniz veya karşı cinste bu duruma şaşıracak. Genel olarak mantığınızla hareket ediyorsunuz ancak dediğimiz gibi 2016 yılı değişim yılı olacak Kova burcu. Yıl içerisinde yalnız veya birlikteliği olan Kova burcu insanları için güzel fırsatlar olacak. Mutlu olacaksınız. Fırsatların fazla olması, kafanızın karışmasına neden olabilir.


Aşk hayatınızın istediğiniz gelişmeleri size sunacak olması, iş veya eğitim konusunda da rahat olmanızı sağlayacak. Mutlu olduğunuz için iş hayatınızda karşınıza çıkan ya da çıkabilecek olan her türlü soruna karşı sakinliğinizi korumayı başaracak ve çözüme kavuşturma açısından usta olacaksınız. Aslında 2016 yılında iş hayatınız, aşk veya sosyal hayatınızdan daha önemli olacak. Sorumluluklarınızın bilincinde hareket etmeye başlayacaksınız.


2016 yılında çalışmalarınıza önem vereceksiniz. Hedefleriniz değişebilir. Projelerinize yoğunlaşmaya başlayacaksınız ve bu da sizin daha hırslı olmanıza neden olacak. Geride bıraktığımız yıl içerisinde işinizle ilgili konularda olumlu adımlar atmaya başlamış ve girişimlerinizin karşılığını fazlasıyla almıştınız. Bu yıl girişimleriniz daha da artacak ve istediğiniz her şeyi elde etme fırsatı yakalayacaksınız.


Bazılarınız bu yıl içerisinde yeni bir işe girebilir. Bazılarınızın da terfi alma ihtimali var. İş hayatınızda hangisiyle karşılaşırsanız karşılaşın, finansal durumunuz her geçen gün daha iyiye gitmeye başlayacak. 2016 yılında yoğun iş hayatınıza hazırlı olmalısınız. Kafanızın karıştığı, odaklanmayı başaramadığınız zamanlar olacak ancak merak etmeyin, hemen her sorunun ve sıkıntının üstesinden gelmeyi başaracaksınız.


Kova burcu, 2016 yılında gezegenlerin olumlu etkileri üzerinizde olacak ve bu da iletişim yeteneğinizin artmasıyla beraber yeni kazanç kapılarını aralamakta şanslı olacaksınız demektir. İş hayatınızda güçlü konuma sahipsiniz ve daha da güçlenmenizi sağlayacak imkanlarla karşılaşacaksınız. Zaman zaman sorunlar yaşanacak, gelir ve giderler konusunda sıkıntı çekeceksiniz ancak şartlar istediğiniz gibi olacak Kova burcu.


2016 yılında hareketli yaşantınıza ayak uydurmanız gerekiyor ve dolayısıyla sağlığınıza fazlasıyla ihtiyacınız olacak. Söz konusu sağlık olduğunda zaman zaman dikkatsiz olabiliyor ve tedbiri elden bırakıyorsunuz. Ufak tefek sağlık sorunlarıyla karşılaşmanızın sebebi de tam olarak bu davranışınız. Siz yapmanız gerekeni yapar, sağlığınıza önem verirseniz 2016 yılında çok fazla sıkıntılarla karşılaşmazsınız.


Yıl içerisinde fiziksel olarak gelişim göstermeniz gerekiyor Kova burcu. Spora yazılabilir, düzenli olarak yürüyüşler yapabilir ya da hem zihinsel hem de fiziksel olarak sizi rahatlatacak aktivitelere yönelebilirsiniz. Dengeli beslenin ve yağlı yiyeceklerden uzak durun. Formunuzu korumanız gerekiyor. Kova burcu, 2016 yılında süregelen rahatsızlığınızla ilgili rutin olarak kontrollerinizi yaptırmalısınız. Rahatsızlığınızın daha iyiye gittiğini göreceksiniz.
 

aRZu

TF Üyesi
Katılım
4 Şub 2014
Mesajlar
10,921
Tepkime puanı
11
Puanları
0
Mesleğin
mimar
Cinsiyetiniz
Bayan
Balık Burcu 2016 Genel Bakış
Sevgili Balık burcu, 2016 yılı geride bıraktığımız yılda karşılaştığınız güzel gelişmelerin ve fırsatların artarak karşınıza çıktığı ve sizin de tüm bunları en iyi şekilde değerlendirmeyi başardığınız bir yıl olacak. İki veya üç yıllık süreç içerisinde aslında her şey istediğiniz gibi gitmekte. Hem iş hem de özel hayatınızda dilediklerinize sahip olabiliyorsunuz. Bu yıl zirve yapacaksınız ve zirvede kalacaksınız Balık burcu.


2016 yılında hayatınıza istediğiniz gibi yön verebilirsiniz. Geçen yıl her şey sizin istediğiniz gibi değişmeye başlamıştı. Hayatınızın hemen her bölümden keyif alıyor ve mutlu oluyordunuz. Bu yıl biraz daha farklı olacak ve tüm pozitif gelişmelerin artarak geldiğini göreceksiniz. Yıl içerisinde biraz daha dışa dönük olacak, sosyal çevrenizi genişletecek ve hayalini kurduğunuz hemen her şeye sahip olma, her şeyi de gerçekleştirme fırsatı elde edeceksiniz.


Geçen yıl, gelişmeleri kontrol edemeyeceğinizi ve artık akışına bırakmanız gerektiğini tecrübe etmiş olmalısınız. Her türlü gelişmeler sizin istediğiniz gibi olacak Balık burcu. Hayatınız iyi yönde ilerliyor. Etkiler tam da istediğiniz gibi. Yıl içerisinde duygularınız biraz daha açığa çıkacak Balık burcu. Geride bıraktığımız yıl içerisinde biraz da olsa mantıklı hareket etmeyi tercih ediyor, duygularınızı geri planda tutuyordunuz.


2016 yılında hem mantığınızı hem de duygularınızı bir arada kullanmaya başlayacaksınız. Fırsatlar karşısında dik duracaksınız. Karar verme aşamasında da hem mantığınızı hem de duygularınızı kullanacak, doğru olanı seçeceksiniz. Şaşıracaksınız Balık burcu, sorunların veya sıkıntıların nasıl bu kadar kolay bir şekilde çözüme kavuştuğuna, her şeyin nasıl istediğiniz gibi olduğuna. Çılgın bir yıl sizi bekliyor Balık burcu.


Hayatınız bir hayli hareketlenecek ve çevrenizde bulunan insanlar bu duruma ayak uydurmakta zorlanacak. Hem kendinizin hem de çevrenizdeki insanların başı dönebilir. Yıl içerisinde zaman zaman zorluklarla karşılaşacaksınız ancak bunlar çok da büyütülecek bir şey olmayacak. Zorluklar hangi bölümlerde olursa olsun, üstesinden gelebileceksiniz. 2016 yılının ikinci yarısında zirveye adım adım yaklaşacaksınız. Yerinizin sağlam olmasını arzu ediyorsanız, daha dikkatli çalışmalar yürütmelisiniz.


Balık burcu, 2016 yılında aşk hayatınızın size sunacağı tutku, heyecan ve eğlenceye hazırlıklı olmalısınız. Sıra dışı deneyimleriniz olacak. Yeni aşklara yelken açacaksınız. Çekiciliğiniz üst seviyelerde olacak ve bu da hayatınıza sürekli olarak yeni insanlar girmesini sağlayacak. Karşınıza çıkan bir kişiyle duygusal olarak yakınlaşacaksınız. Aradığınız kişiyi bulma ihtimaliniz çok yüksek.


Sadece sizin etkileriniz değil sosyal hayatınız da bu yönde aktif role sahip olacak. Bulunduğunuz ortamlarda dikkatleri üzerinizde çekeceksiniz. Yalnız olan Balık burcu insanları için bu etkiler çok önemli olacak. Bazılarınız aşk konusunda güven kaybetmiş olabilir ancak bu yıl içerisinde tazelenecek, cesaretlenecek ve girişken olacaksınız. Arayışlarınız sonuç bulacak Balık burcu.


Özgür olmayı, rahat hareket etmeyi seviyorsunuz ancak bu yönünüzü 2016 yılında biraz daha bastıracaksınız. Özellikle süregelen birlikteliğinizde veya bir kişiye bağlanma aşamasında sıkıntı çekmeyeceksiniz. Sizin davranışlarınız, birlikte olduğunuz kişiyi de fazlasıyla memnun edecektir. Partnerinizle daha rahat ve olumlu paylaşımlar yapacaksınız. Birlikte olduğunuz kişiyle zaman zaman tartışmalar içerisine gireceksiniz ancak sizin olgun ve yapıcı davranışlarınız, ilişkinizin zarar görmesine engel olacak.


Yeni bir ilişkiye başlamadan önce sabırlı olmalısınız. Fırsatların çok fazla olması, kararsızlık çekmenize ve hatta yanlış kararlar vermenize neden olabilir. İlgi görmeniz, süregelen birlikteliğinizden de uzaklaşmanıza neden olabilir. İlişkinizin zarar görmesini istemiyorsanız, sadece partnerinize odaklanmalısınız. Aşk hayatınızda arzu ettiğiniz her şey, 2016 yılında karşınıza çıkacak Balık burcu.


Balık burcu, 2016 yılının ilk yarısına kadar romantizme yatkın olacaksınız. Aşk, içinizi ısıtacak. Birlikteliği olan kişiler, bu dönemden daha da keyif alacak. Birlikteliği olmayan kişiler de karşı cinsi etkilemekte usta olacaklar. Enerjinizi açığa çıkartacaksınız. Evli olan Balık burcu insanları, güzel haberler alabilirsiniz. Ailenize yeni bir üye katılabilir. Eşinizle aranızda sıkıntı yaşanmayacak. Birbirinizi anlamakta zorlanmayacaksınız.


Aşk hayatınızın sorunsuz olması, iş hayatınıza odaklanma konusunda sıkıntı çekmeyeceksiniz demektir. Söz konusu iş olduğunda, harikalar yaratacaksınız Balık burcu. Şartları lehinize çevirmekte tam bir usta olacaksınız. Özellikle finansal durumunuz, yılın her ayında daha da yukarılara çıkmaya başlayacak. Kazancınızın artacak olması, kendinize olan güveninizin de artmasını sağlayacak. Cesaretli olacaksınız ve karşınıza çıkan her fırsatı, en iyi şekilde değerlendirmeyi başaracaksınız.


2016 yılında zengin olabilirsiniz. Projeleriniz konusunda da arzu ettiklerinize ulaşacaksınız. Kendinize yeni hedefler belirleyebilir ve belirlediğiniz her hedefe de rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Hareketli bir iş hayatı sizi bekliyor Balık burcu, hazırlıklı olmalısınız. Yoğunluk karşısında sakinliğinizi korumaya çalışın. Üzerinize düşen her şeyi yerine getirecek ve sorumluluklarınızın bilincinde hareket edeceksiniz. Şansınız bir hayli fazla. Bazılarınız terfi alacak. Bazılarınız da daha iyi şartlara sahip bir şirkete geçiş yapacak. Kariyeriniz her geçen gün yükselecek.


Balık burcu, yıl içerisinde ve özellikle yılın ortalarına doğru biraz daha sabırlı olmalısınız. Bazılarınızın yatırımlarında gecikmeler olacak. Başlattığınız işi sonlandırmadan önce düşünmeli ve uğrayacağınız zararı göz önünde bulundurmalısınız. Ufak tefek sorunları gözünüzde çok fazla büyütürseniz, iş hayatınızda daha verimsiz olabilirsiniz.


2016 yılının son aylarında zirveye ulaşmış olacaksınız Balık burcu. Zirvede kalmanız için de çalışmalarınıza ara vermeden devam etmelisiniz. İşler yoluna girecek ve haliyle kazancınız da artacak. Arzu ettiğiniz ve hayalini kuruduğunuz hemen her şeye sahip olmayı başaracaksınız. Çevrenizde bulunan herkes size imrenerek bakacak. 2016 yılında tüm bunların gerçekleşmesi için sağlığınıza ihtiyacınız olacak Balık burcu.


Özellikle zihinsel ve fiziksel olarak rahat olmanız gerekiyor. Bu nedenle sizi rahatlatacak aktivitelere katılmalısınız. Sağlığınıza gereken önemi veriyorsunuz ancak bir sorun yaşadığınıza emin olmadan da kontrollere gitmiyorsunuz. Yıl içerisinde rutin olarak kontrollerinizi yaptırmalı ve doktorunuzun size söylediklerine kulak vermelisiniz. İlaç kullanıyorsanız, ilaçlarınızı mutlaka zamanında almalısınız.


Süregelen rahatsızlığınızla ilgili güzel gelişmeler yaşanacak Balık burcu. Başlamış olduğunuz tedavilerden olumlu sonuçlar alacaksınız. Sizin iyi olmanızı sağlayacak tek şey ilaçlar değil. Huzurlu ve mutlu olmanız da gerekiyor. Sizin stresli olmanıza neden olan her türlü ortamdan olabildiğince uzak durmalısınız. Sağlığınızı düşünerek hareket edin. Yıl içerisinde dengeli beslenin ve düzenli olarak spor yapmaya çalışın.
 

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst