Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
TEO
19,759
aSk
19,735
Eqe
18,257
13,009
12,358
11,263
10,921
10,910
10,544

Burçlara Göre: Nasıl Bir Şoförsünüz?

ELiF

TF Üyesi
Katılım
3 Şub 2014
Mesajlar
10,544
Tepkime puanı
1,345
Puanları
0
Mesleğin
Öğrenci
Cinsiyetiniz
Bayan
Burc
Yay
Burçlara Göre: Nasıl Bir Şoförsünüz?


Hayattaki çoğu konu ile ilgili araştırdığımız burçları bir de otomobil seçimi ve sürüş özellikleri ile inceleyelim. Hangi burç insanı hangi tür otomobillerden hoşlanıyor. Bu burçların otomobil sürüş tarzı var. İşte aradığınız cevaplar…

KOÇ (22 Mart-21 Nisan)
SÜRÜŞ ÖZELLİKLERİ: Kendi otomobilini başka bir otomobilin geçmesine çok sinirlenir. Koç sürücüsü hızlı araba kullanır
hız merakı vardır. Refleksleri çok iyidir ve Refleksleri sayesinde çoğu tehlikeyi ucuz atlatır. Koç burcu insanı araba kullanırken rahatsız edilmek istemez
sizin karışmanız içindeki trafik canavarını uyandırabilir!


OTOMOBİL TERCİHİ: Koç burcu insanı spor otomobilleri tercih eder. Otomobilinde müzik sistemine ayrı bir önem verir.

BOĞA ( 22 Nisan –21 Mayıs)
SÜRÜŞ ÖZELLİKLERİ: Boğa burcu yaşamı seven
ondan haz almayı seven bir burçtur. Genelde sakin olan bağa burcu insanı trafiğe çıktığında hiç de sakin değildir. Kinci ve maceraperest olmaları onların direksiyon başındaki tavırları üzerinde belirleyici rol oynar. Boğa burcu sürücüsüne karşı trafikte dikkatli olmak gerekir.

OTOMOBİL TERCİHİ: Doğaya düşkünlüğü otomobil seçiminde de etkilidir. Geniş ve arazide rahat kullanabileceği otomobilleri tercih eder. Gri ve kırmızı en çok tercih ettikleri renklerdir.


İKİZLER (22 Mayıs-21 Haziran)
SÜRÜŞ ÖZELLİKLERİ: İkizler burcu insanı gençliğin ve dinamizmin sembolüdür. Hangi yaşta olursa olsun kendini genç hisseden ikizler insanı hızlı
sinirli ve sabırsız bir sürücüdür.

OTOMOBİL TERCİHİ: Onun değişken karakteri farklı otomobilleri beğenmesine yol açar. Son model ve hızlı araçları tercih eder.

YENGEÇ (22 Haziran – 21 Temmuz)
SÜRÜŞ ÖZELLİKLERİ: Direksiyon başında da dikkatlidirler. Trafik kurallarına uymaya özen gösterirler ve birisi bir hata yaptığında oldukça sinirlenirler. İyi sürücü diyebileceğimiz kişiler bu burçtan daha çok çıkar.

OTOMOBİL TERCİHİ: Görünüş ve lüksten çok fonksiyon önemlidir. Kurallara uyan bu burç insanı her türlü donanıma sahip ve istediği zaman istediği hızı verebilecek güçlü motora sahip araçları tercih eder. Bir markaya güven duyarlarsa kolay kolay değiştirmezler değiştirmezler.


ASLAN (22 Temmuz -21 Ağustos)
SÜRÜŞ ÖZELLİKLERİ: Otomobil kullanırken kendine çok güvenir. Can sıkıcı olaylar karşısında soğukkanlılığını korumayı başardığı için hemen hemen hiç hata yapmaz. En iyi sürücüler bu burçtan çıkar diyebiliriz ama bazı durumlarda kendilerine olan aşırı güvenleri sürate neden olur.

OTOMOBİL TERCİHİ: Soğukkanlı olan aslan burcu insanı kendine güven veren güçlü ve sağlam otomobilleri tercih eder. Bu nedenle aslan burcu insanı her türlü lüks ve konfora sahip hılı otomobilleri tercih eder.

BAŞAK (22 Ağustos –21 Eylül)
SÜRÜŞ ÖZELLİKLERİ: Titiz başak insanı kurallara oldukça fazla özen gösterir. Ancak sabahları sinirli olur ve sabah otomobil kullandığında etrafına öfke saçabilir.

OTOMOBİL TERCİHİ: Detaylara önem verir
otomobilinde de konfor ister. Sağlam geniş ve ekonomik bir otomobil onlara göredir.

TERAZİ (22 Eylül-21 Ekim)
SÜRÜŞ ÖZELLİKLERİ: Trafikte son derece kibar ve bir o kadar da kararsızdırlar. Dikkati sürekli diğer arabalardadır. Otomobil kullanmak onlar için kesinlikle sıkıcıdır.

OTOMOBİL TERCİHİ: İç ve dış dizaynı önem taşır. Arabasının görünüşü güzel olduktan sonra modeli fark etmez. Arabasına aşırı özen gösterir.

AKREP (22 Ekim -21 Kasım)
SÜRÜŞ ÖZELLİKLERİ: Trafikte hataları affetmeyen bir yapıya sahiptirler. Sakin görünseler de bir hata ile karşılaştıklarında bağırıp çağırırlar. Sakinlikleri sürüşlerine de yansımıştır. Ama sürati ve aksiyonu severler.

OTOMOBİL TERCİHİ: En son model hızlı ve güçlü otomobillerden hoşlanırlar. Araçlarını çok iyi tanırlar. Araçları ile ilgili her şeyi araştırır öğrenirler. Güçlü otomobille hava atmaya bayılır. Araba demek onlar için güç demektir. Motor ise beygir gücü.

YAY ( 22 Kasım -21 Aralık)
SÜRÜŞ ÖZELLİKLERİ: Maceracı yapısı nedeniyle trafikte korkusuzdur. Ama trafik kurallarına uyar ve diğer sürücülere saygılıdır.

OTOMOBİL TERCİHİ: Zevkine düşkün olduğu için konforlu ve içlerindeki çocuksu ruhu yansıtacak sevimli otomobillerden hoşlanırlar. Otomobillerinin herkeste bulunmasını istemezler.

OĞLAK ( 22 Ocak -21 Şubat)
SÜRÜŞ ÖZELLİKLERİ: Sürüş yeteneği çok iyidir. Reflekslerine
hızına yani otomobiline hâkimdir. İyi bir sürücüdür.

OTOMOBİL TERCİHİ: Son model araçları tercih eder. Onun için güç
donanım ve konfor vazgeçilmezdir.

KOVA (22 Ocak – 21 Şubat)
SÜRÜŞ ÖZELLİKLERİ: Hayatını olduğu gibi trafikte de umursamaz bir tavrı vardır. Trafik kuralları onun için değil diğer sürücüler içindir. Diğer sürücüleri küçümseyen bir tavrı vardır. Ötü sürücü denilebilecek sürücüler bu burçtan daha çok çıkar

OTOMOBİL TERCİHİ: Kova burcu insanı otomobilinin dikkat çekici ve son model olmasını ister. İç ve dış dizaynın
donanım güçlü motor otomobilinde görmek istedikleridir.

BALIK (22 Şubat – 21 Mart)
SÜRÜŞ ÖZELLİKLERİ: Balık burcu insanı trafikte kurallara bağlıdır. Balıklar yolda tehlikeden uzak dururlar. Ancak kendi dalgınlıkları trafikte sorunlar yaratmasına ve yaşamasına neden olur.

OTOMOBİL TERCİHİ: Canlı renkleri severler. Otomobilin sıfır veya ikinci el olması olar için önemli değildir. Gitmek istediği yere götüren ve konforlu olan bir araç onlar için yeterlidir.

 
A

aSk

Guest
TERAZİ (22 Eylül-21 Ekim)
SÜRÜŞ ÖZELLİKLERİ: Trafikte son derece kibar ve bir o kadar da kararsızdırlar. Dikkati sürekli diğer arabalardadır. Otomobil kullanmak onlar için kesinlikle sıkıcıdır.


OTOMOBİL TERCİHİ: İç ve dış dizaynı önem taşır. Arabasının görünüşü güzel olduktan sonra modeli fark etmez. Arabasına aşırı özen gösterir.
 

ÇağanCan

TF Üyesi
Katılım
10 Ağu 2014
Mesajlar
1,789
Tepkime puanı
84
Puanları
48
Cinsiyetiniz
Bay
Burc
Aslan
Memleket
07 Antalya
Son model araba için kredilerimin bitmesi lazim
 

Peri

TF Üyesi
Katılım
4 Şub 2014
Mesajlar
3,025
Tepkime puanı
498
Puanları
83
Cinsiyetiniz
Bayan
Burc
Oğlak
Memleket
34 İstanbul
benim ehliyetim yokki :D
 

Pretty

TF Üyesi
Katılım
10 Mar 2014
Mesajlar
11,263
Tepkime puanı
228
Puanları
63
Cinsiyetiniz
Bayan
Burc
İkizler
Nerden:
Bir seçim yapınız
İKİZLER (22 Mayıs-21 Haziran)
SÜRÜŞ ÖZELLİKLERİ: İkizler burcu insanı gençliğin ve dinamizmin sembolüdür. Hangi yaşta olursa olsun kendini genç hisseden ikizler insanı hızlı sinirli ve sabırsız bir sürücüdür.

OTOMOBİL TERCİHİ: Onun değişken karakteri farklı otomobilleri beğenmesine yol açar. Son model ve hızlı araçları tercih ederya yoook.Trafikde cok sakinim ben. Hiç pencereyi acip bagirmam yani yürüsene hemşerim diye :D Hatta bazı erkek sürücüler kadınları panik etmek için sacmalarlar istifimi hic bozmam :)

Hız tutkunu değilim ama beğendiğim arabalar hep son model olur :D
 

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst