Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
TEO
20,157
aSk
19,734
Eqe
18,257
14,275
12,754
11,262
10,921
10,916
10,544

Burçlara Göre "Seni Seviyorum" Demek

ELiF

TF Üyesi
Katılım
3 Şub 2014
Mesajlar
10,544
Tepkime puanı
1,345
Puanları
0
Mesleğin
Öğrenci
Cinsiyetiniz
Bayan
Burc
Yay
Burçlara Göre "Seni Seviyorum" Demek


Koç burcuna göre seni seviyorum demek

"Bana hep sevdiğini söyle!" Koç Burçlu Birine bunu söyletmek, inişli çıkışlı bir yolda ilerlemeye benzer. ve durmadan tekrarlanmasını isterler sevgi sözcüklerinin. Kalbinizin yolunu izlediğinde onu 'Bay Mükemmel' olarak görebilirsiniz. Onun hakkında hiçbir şey bilmez, ama bir şekilde sizin için yaratılmış olduğunu hissedersiniz. Gerçek aşk bu mudur bilinmez, ama kalbin yolunu izlediğinizde İçgüdüler yanıltmazlar ve aşkın bu halini seçen haklı çıkar ve güzel bir ilişkiye adım atarsınız.


Boğa burcuna göre seni seviyorum demek

"Sevgine ihtiyacım var!" Nasıl yetiştirildiğinizi bir düşünün, hayaller, aşk ve bolca fedakarlık, fedakarlık... Tamam, erkekler de bu "memnun etme"lerle yetişiyor ama onlar "maddi memnuniyetler" aşılanarak büyüyorlar. İhtiyaçlarımızı karşıladıkları ölçüde sevgilerinden de emin olmamızı bekliyorlar ve bu onların sevgilerinin kanıtı haline geliyor. Ah, boğa burçları bir bilseler insanın sevildiğini duymak ya da birine sevdiğini söylemek kadar ihtiyaç duyduğu başka şey olmadığını...İkizler burcuna göre seni seviyorum demek

"Sevdiğimi gösteriyorum ya!" Sevmiyorum durmadan bunu kodlamayı, sana sevdiğimi göstermek daha çok hoşuma gidiyor.Bu da ikizler erkeklerinin ağzından sıkça duyduğumuz bir cümle. Evet, haklılar da... Sevgiyi duymak kadar hissetmek de çok önemli. Ama o sihirli iki sözcük var ya, dünyaya bedel geliyor insana. Yorucu bir günün ardından bir öpücük, size sarılması yanında, gözlerinizin içine (3 dakika yeter) bakarak "Seni seviyorum" demesini istemez misiniz?


Yengeçler burcuna göre seni seviyorum demek

Yengeç burçları için bir çıldırma halidir aşk ve belki de herkesin yaşamında çılgınca şeyler yapmaya ihtiyacı olduğu için âşık oluyorlar. O çılgınlık size ne kazandırıyor, neyi tattırıyordu ki eksikliğini hissedip arıyor, çektireceklerini bile bile pek fazla kaçıp kurtulmaya çalışmazlar, aşkı aşk gibi yaşarlar. Bu hassas ve sevgi dolu burcun insanlarını mutlu etmenin en güzel yolu onları koşulsuz şartsız her zaman sevmek ve bunu hissettirmektir. Seviyorsanız, bırakın yalnız başına keyfini çıkarsın!Aslan burcuna göre seni seviyorum demek?

Doğru zamanlamayı unutmayın zaman ve atmosfer de ondan alacağınız cevabı etkileyebilir. Bir ilişki Ben Sen ve Biz olarak başlar. “Sen” olmadan sevdiğim “Biz” olarak yaşatabilmek. İşte gerçek mutlu ilişkinin anahtarı. Aslında normalde ağzınızdan bal damlar ama söz o iki kelimeye geldi mi, teklemeye başlıyorsunuz. Ancak ne kadar geciktirirseniz geciktirin sevgilinizle, aranızda her şeyin konuşulabileceği bir an mutlaka gelecek. İyisi mi siz bir aslan olarak buna şimdiden hazır olun. Korkmayın, bu iki kelimeyi söylemek o kadar da zor değil. Başak burcuna göre seni seviyorum demek Şöyle harika bir aşk yaşasam da mutlu olsam derseniz. Ama ne gezer.
..


Başak burcuna göre seni seviyorum demek?

Başak burcunla aşk insanı mutlu eder ama bir o kadar da acı verir. Âşık olan insana rahat huzur yoktur. Bir gün mutluluğu yaşıyorsak ertesi gün kendimizi ağlar buluruz. Seni seviyorum kelimesini en zor kullanan burçtur. Bazı Başaklar için hislerini yüz yüzeyken dile getirmek zor olabilir. Bu yüzden sık sık mesajlar atın, mektup yazın ve e-posta gönderin. Uzaklık bir şeyleri söyleyemeyeceğimiz anlamına gelmez." Aşk iki sihirli sözcüğe bağlı...


Terazi burcuna göre seni seviyorum demek

Terazi burçları aşk için yaratılmıştır. Ruh ikizlerini bulma konusundaki başarıyı en çok bu burçtakiler yakalar. Bir kere buldular mı ise artık sonsuza kadar ayrılmazlar. Birlikteyken en çok ne yapmaktan hoşlanıyorsunuz? DVD keyfi yapmak, futbol maçı izlemek ya da fotoğraf çekmek... Mutlaka buna benzer ortak bir zevkiniz vardır; birlikte keyfini çıkartın. Hiçbir şey için vakit yok mu? Uyumadan önce, 5–10 dakika sadece, sevgiyle sohbet edin. Bu değişiklik bile aşk hayatınıza renk katabilir.


Akrep burcuna göre seni seviyorum demek

Seksi oyunlar oynayın... Sadece ikiniz. Bütün programlardan vazgeçin, saatinizi bir yere kaldırın, kıyafetlerinizin olduğu odayı kilitleyin ve bütün zamanınızı birbirinize ayırın. Filmler kiralayın, birbirinize masajlar yapın, birlikte duşa girin, yemek yapmayıp hep dışardan yemek ısmarlayın. Belki evde kapalı kalmak size korkunç gelebilir, ama bu şekilde yalnızca sevgilinizi düşündüğünüz o başlangıç zamanını hatırlayacaksınız o gün tamamen ona ait olun... ve o iki kelimeyi söyleyin!


Yay burcuna göre seni seviyorum demek

Sözcüklerin gücünü iyi kullanın. Ne kadar birlikte olduğunuz farketmez, önemli olan söylemeniz. Hepimiz sevildiğimizi ve önemli olduğumuzu hissetmek isteriz. O yüzden sevginizi göstermekten kaçınmayın. Bu ona da ilişkinize de çok iyi gelecek. Mümkünse işten geldiği ve yorgun olduğu bir gün, sevgilinize onu ne kadar çok sevdiğinizi ve onu çok özlediğinizi söyleyin. Kötü bir günün etkilerinden nasıl da çabucak sıyrıldığım göreceksiniz. Bunu ona sıkıca sarılarak ve dokunarak yapmayı ihmal etmeyin. Mutluluğu önce kendinizde arayın. Sonra da Onu önemseyin.


Oğlak burcuna göre seni seviyorum demek

Mükemmeli aramayı bırakın. Günümüzde mutsuz birlikteliklerin belki de en büyük nedeni; 'Daha mükemmelini yaşayabilirim' düşüncesinden kaynaklanıyor. Sağlıklı ve tatmin edici ilişki daima mevcuttur ya da yaratılabilir! İlişkisinde çok mutlu olan çiftlerin yeni evli ya da birbirlerine yeni âşık olmuş olsalar bile birbirlerinden gelecek incitici ya da rencide edici en ufak bir davranışı kabullenmedikleri görülüyor, ilişkinin başından itibaren çiftler birbirleri ile tartışırken birbirleri ile ilgili en az beş tane olumlu cümle kurdukları zaman daha mutlu oluyorlar!


Kova burcuna göre seni seviyorum demek

Tahmin edilmesi en zor burçlardan biri olan Kova için sevgi bir düellodur. Herkesin bildiği bu cümle aslında bir anahtardır. Sadece bir kere dünyaya geliyorsunuz, sizi gerçekten mutlu eden şeyi sevdiğinize neden söylemeyesiniz ki? İlişkilerde en sık karşılaşılan sorunlar bile sevgi sözcükleriyle çözülmüş. Tüm beklentilerinize karşılık vermez ama bu, ilişkinizin daha uzun süreli olmasını sağlayacaktır. Kova burçlarının kökünde sahiplenme özlemi yatar ama bunu fazlada belli etmez!


Balık burcuna göre seni seviyorum demek

Mutlu ilişki istatistiği: "İlişkilerin bitmesinin nedenlerinden yüzde sekseni, olumlu duygular ve yakınlık eksikliği oluşturuyor. Yüzde kırkını ise şiddetli tartışmalar, özellikle de bu tartışmalarda eleştirel, savunmacı olmak ve karşı tarafı acımasız bir şekilde küçümsemek oluşturuyor. İlişkide her zaman olumlu bir atmosfer yaratmaya çalışmak ve 'ilişki' bankasına sürekli yatırım yapmak mutlu bir ilişkinin formülü." Yatağa öfkeli girmek: özellikle geceleri duygusal çatışmalarda Keşke..Keşke... Dememek için Burcunuzu dinleyin! Balıklar için söylenecek en önemli ilk kelime Aşk sevgi ister!
 

Misal

TF Üyesi
Katılım
29 May 2017
Mesajlar
6,966
Tepkime puanı
355
Puanları
0
Mesleğin
Herbokolog
Cinsiyetiniz
Bayan
Burc
Yay
Memleket
41 Kocaeli
Nerden:
Bir seçim yapınız
görürsem söylerim..
 

ELiF

TF Üyesi
Katılım
3 Şub 2014
Mesajlar
10,544
Tepkime puanı
1,345
Puanları
0
Mesleğin
Öğrenci
Cinsiyetiniz
Bayan
Burc
Yay
Okur belki :D
 

Misal

TF Üyesi
Katılım
29 May 2017
Mesajlar
6,966
Tepkime puanı
355
Puanları
0
Mesleğin
Herbokolog
Cinsiyetiniz
Bayan
Burc
Yay
Memleket
41 Kocaeli
Nerden:
Bir seçim yapınız
okuması yazması yok onun.aynı zamanda gözleride görmüyor
hatta kolları ve bacaklarıda yok..sadece bir kafa o kadar
 

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst