Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
19,759
aSk
19,735
Eqe
18,257
13,008
12,358
11,263
10,921
10,910
10,544

Burçların Belirleyici Cümleleri

iLda

TF Üyesi
Cinsiyetiniz
Bayan
koç: herkes beni konuşsun, benden bahsetsin ama olumsuz eleştiri yapmasın. (zodyak'ın ilk burcu-mars)

boğa: herkes bana sadık kalsın, bana onlar için yaptıklarımdan dolayı bir kere de olsa teşekkür beklerim.(maddi venüs-kadınlar için en iyi burç)

ikizler: ilk duyduğum doğrudur. bana kimse gelip de bildiğimi öğretmeye çalışmasın.(merkür)

yengeç: beni de biraz düşünün, bana önem verin.(öncü ve ay)
aslan: insanlar beni izlesin, bana övgüler yağdırsın ben onları krallar gibi yaşatayım.(güneş)

başak: her şey bir düzen içinde olmalı, namus şeref en önemli şeydir.(bakire burcu-merkür)

terazi: insanları gruplamalıyım ve ona göre kendime bir çevre seçmeliyim.(venüs)

akrep: insanlarda biraz derinlik olmalı, bazı şeyleri saklamak hoşuma gidiyor. heyecan eksik olmasın hayatımda.(plüton-mars)

yay: insanlar her daim çevremde bulunsunlar, onlarla fikir alışverişi yapabileyim. ama benim dediğim olmalı. yeri geldiğinde eğlence yeri geldiğinde ciddiyet olmalı.(jüpiter-zeus)

oğlak: müstahak olana müstahak olduğunu layık olana layık olduğunu vermek gerekir. hayat acımasızdır.(satürn)

kova: akıl akıldan üstündür ama en zeki benim. (uranüs)

balık: insanlara iyilik yapmalıyım. kardeşlerim, ailem evrem benim için önemli. ben olmasam da olur fakat başkalarının acısına dayanamam.(neptün)

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content