Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
101,180
sdC
36,547
Eqe
32,553
32,494
24,684
TEO
22,076
aSk
20,421
19,788
12,443
11,363

Burçların DM’den Yürürken Yazdıkları

Eqe

Owner
Yönetici
TF Owner
Katılım
25 Ocak 2018
Mesajlar
32,553
Tepkime puanı
6,304
Puanları
113
Cinsiyetiniz
Bay
Koç Burcu;


Flört konularında girişkendir Koç burçları. Öyle adım atmaya çekinmezler. Öte yandan gururlu oldukları için itibarı sarsan davranışlar içine girmemeye çalışırlar. Açık sözlülüğünün etkisiyle lafı gereksiz yere uzatmadan konuya girer Koçlar. Önce bir “merhaba” diyerek kendini tanıtır. Sonrasında karşısındakini tesadüfen fark ettiğini ve çok beğendiğini dile getirir. Olumsuz tepki aldığı takdirde bozulup “Ne kızıyorsun ya?” şeklinde tepki gösterdiğine tanık olursanız şaşırmayın.

Boğa Burcu;

Soğukkanlı ve rahat yapılarıyla dikkat çekerler. Kolay kolay herkesten elektrik almaz, sevdiklerinde de sadık olurlar. İçine kapanık Boğalar, birine DM’den yürümeye kalkmışsa epey hoşlanmıştır anlamına gelir. Sakin bir üslupla iltifat ettikten tanışmak istediğini belirtir. Yanıt alamaz veya olumsuz bir cevap gelirse moralini bozmaz. Sabırla karşı tarafı cezbetmeye ve ikna etmeye çalışır. Muhabbet aşamasına gelirse konuyu sanata getirip “Ne tür müziklerden hoşlanırsınız?” diye sorar.

İkizler Burcu;


Sohbet konusunda bu burçların eline kimse su dökemez. Muhteşem iletişim kabiliyeti ve çekiciliğiyle muhabbeti kolayca ilerletir İkizler burcu. Üç kağıtçı bir tarafı olup alakasız bir konu üzerinden diyaloğu başlatır. Son yılların moda taktiğiyle “Bir şey sorabilir miyim?” yazarak flört için şanlarını denerler. Bilgi amaçlı bir soru sorduğu için olumsuz yanıt alma ihtimali düşüktür. Ardından kültür seviyesini kanıtlayan muhabbetlere girerek sohbeti derinleştirirler.

Yengeç Burcu;


Tam bir romantizm insanı olan Yengeçler, süslü sözcükler belirleyip kendini göstermeye çalışır. Öncelikle kişisellikten uzak bir hava estirmeye çalışır. Takip ettiği kişinin paylaştığı fotoğrafa değinir. Naif kelimelerle “Affedersiniz, paylaştığınız manzara fotoğrafını çok beğendim neresi burası acaba?” minvalinde cümleler kurar. Böylelikle sanattan anlayan, kibar insan imajı yaratır. Bu zararsız sorusuna yanıt aldıktan sonra teşekkür edip fotoğraf sanatına olan ilgisinden bahsedebilir.

Aslan Burcu;


Astroloji dünyasının en özgüvenli kişileridir. Birine Dm’den yürüyecekse o kişinin oldukça şanslı olduğunu düşünecektir. Gururlu kişiliklerini göz önünde bulundurursak genelde karşı taraftan adım beklerler. Keşfettiği biriyle diyaloğu başlatmak için yazmak zorunda kalacaktır. Özelden mesaj atarken olumsuz bir tepkiyle karşılaşırsa muhtemelen karşı tarafı engeller veya hesabını dondurur. Gururu epey incinir. Eğer hoş bir tepki alırsa karşı tarafı etkilemek için kendini övmesi gecikmeyecektir.

Başak Burcu;


Bu burçlar öyle herkese yürümez. Çok seçici oldukları için kusur bulmaya eğilimlidirler. Başak insanı, Dm’den hoşlandığı birine yürüyecek aşamaya gelmişse kalbini çalana madalya takmak lazım. Evhamlı yapısından ötürü reddedilmekten veya rezil edilmekten çekinir önce Başaklar. Cesaretini toplayıp yazınca romantizmden uzak düz metin tarzında cümleler kurar. İlgi görmezse özür dileyip sohbeti sonlandırabilir. Muhabbet yürürse iş, meslek, aile gibi ahiret sorularına kadar olayı götürür.

Terazi Burcu;


Gezegeni Venüs’ün etkisiyle son derece nazik olan Teraziler, başkalarını rahatsız etmemeye özen gösterirler. Herhangi birine pat diye özelden yürümenin kabalık olacağımı düşünürler. Adım atacağı kişiyi tanıdıklarından seçerler. Öncelikle ufak girişimlerde bulunur ve onun paylaşımlarını beğenir. Sonrasında bir sözünü veya paylaşımını beğenmişçesine Dm’den karşısındakine iltifatları sıralar. “Çok iyi bir tespit” gibi övgü içeren sözleri için Instagram ideal bir mecradır. Güzel tepki alırsa mesajlaşmayı ilerletir.

Akrep Burcu;


Stratejik yaklaşımda oldukça başarılı olan Akrepler, uygun zamanı kolladıktan sonra harekete geçer. Fevri değil ağır ilerler. Önce ortak payda bulup onunla ilgili paylaşımları beğenir. Bu yolla hoşlandığı kişinin gözüne girer. Daha sonra postlara yorumlar yapar. Sohbet koyulaşınca da Dm’den yazmaya başlar. Zaten bu süreçte işi kolaylaşmıştır. Biraz da cazibesini kullanırken karşısındakine “Hangi yazarları okursunuz?” minvalinde edebi yönünü belli eden sorular sorar.

Yay Burcu;


Konuşkan ve girişimci burçlar grubundan olan Yaylar, rahat ve umursamaz tavrıyla bilinir. Dm’den yürümek onlar için sıkıntı değildir. Açık sözlü ve patavatsız karakteriyle riske açıktırlar sohbetlerinde. Özelden yazarken direkt “Selam, sizi çok beğendim tanışabilir miyiz?” gibi bir cümle kurabilir. Reddeden bir tepki alırsa mahcubiyet duymaz, işine bakar. Cezbetmeyi başarırsa esprileri ve maceralarını anlatarak diyaloğunu renklendirir.

Oğlak Burcu;


Ağırbaşlı ve soğukkanlı karakterleriyle her topa giren insanlar değildir Oğlaklar. Özelden yazışmak Oğlaklar için riskli bir harekettir, dolayısıyla sahte bir hesaptan adım atmayı daha güvenli bulurlar. İlk önce takip isteği gönderir yürüyeceği sevgili adayına. Sonrasında işle ilgili bir soru sormak bahanesiyle sohbeti başlatır. “Sizi bir yerden gözüm ısırıyor, şu şirkette çalışıyor olabilir misiniz?” gibi bir soru sorar. Yakınlaşmayı sağlarsa gerçek kimliğiyle devam eder.

Kova Burcu;


Havalı ve mesafeli burçlar olan Kovalar, Dm’den kolay kolay yürümez. Çok hoşlanmışsa kıvrak zekasını kullanıp karizmayı sarsmadan yapmaya çalışır. Öncelikle karşılıklı takipleşmeyi sağlar. Akıllıca tespitler içeren postlarla hoşlandığı kişiyi cezbetmeye çalışır. Arada onun postlarına yine zekice yorumlar yapar. Ondan beğeniler ve yorumlar gelmeye başlayınca sohbeti Dm’ye taşır. “Bu postu gördün mü?” gibi müzakereye açık sorularla onun ilgisini artırmaya çalışır.

Balık Burcu;


Çekingen kişiliğine karşın romantizm ve ilişkiler söz konusuysa daha girişken davranabilir Balıklar. Sosyal medyada özelden yürümeden önce onun paylaşımlarına şiirsel yorumlar yapabilir. Karşı tarafın ilgisini çekmeyi başarırsa işi kolaylaşır. Yaratıcılığını da kullanarak sofistike cümlelerle dm’den yazar. Sanatsal yeteneklerini gösterdikten sonra resim veya sinemayla ilgili “Şu filmi sever misiniz? bence bir başyapıt.” gibi sorular cümleler sıralar. Karşı taraf sanata ilgiliyse sohbet ilerler.

askmoyra
 

JoyCe

NotAvailable
Yönetici
Süper Admin
Katılım
18 Eyl 2020
Mesajlar
24,684
Tepkime puanı
11,229
Puanları
113
Konum
Cappodocia
Mesleğin
Management officer
Cinsiyetiniz
Bayan
Burc
İkizler
Memleket
74 Bartın
Nerden:
50 Nevşehir

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst