Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
TEO
19,759
aSk
19,735
Eqe
18,257
12,978
12,358
11,263
10,921
10,910
10,544

Burcunuza Göre Zayıflayın.

ELiF

TF Üyesi
Katılım
3 Şub 2014
Mesajlar
10,544
Tepkime puanı
1,345
Puanları
0
Mesleğin
Öğrenci
Cinsiyetiniz
Bayan
Burc
Yay
Burcunuza Göre Zayıflayın.

Burcunuz zayıflamak konusunda kendinize uygun olan yöntemi seçmeniz konusunda yol gösterici oluyor.

Zayıflamak konusunda bildiklerinizin dışında bir yöntem daha var!
Burcunuz size nasıl zayıflayacağınızın ipuçlarını vererek doğru yöntemi bulmanıza yardımcı oluyor.İşte burçlara göre zayıflama yöntemleri:

Koç
Koçlar doğal atletlerdir. Dışarıda yapacağınız rekabetçi sporlar içinizdeki düşmanı alt etmenizi sağlar. Boks ve dövüş sporları terlemenizi sağlar. Egzersizinize uygun bir beslenme programı seçerseniz hedefinize uygun sürede zayıflayabilirsiniz.
Boğa
Boğaların egzersiz ve diyete bağlı kaldığı için kendini ödüllendirmeleri hayatidir. Her 3 kilo zayıflamada kendinize yeni bir eşofman alın. Boğalar eğlenmeden ve keyif almadan kilo veremez ancak egzersiz sırasında kesinlikle eğleneceksiniz. İki beden incelmek size çok iyi gelecek. Kapalı salonları tercih etmiyorsanız açık alanlarda spor yapın. Atlamak zıplamak dağ bisikleti sporu çok hoşunuza gidecek.
İkizler
İkizler olarak tek bir spor size yetmez. Birkaç farklı sporu birleştirmeniz yararlı olur. Pazar günü tenis oyna Pazartesi Pilatesi dene ve Salı günü açık havada koş. Fit kalmakla ilgili materyaller okumak da ekstra motivasyon olabilir. Diyet yaparak zayıf kalanların başarı hikayerini okumak da sizi motive edecektir. Diyet programınız da size uygun ve rahat bir program olmalı.
Yengeç
Yengeç olarak en ideali evde DVD ile egzersiz yapmak. Sevdiğiniz evde yapılabilecek bir egzersiz programını seçin. Diyet yapacaksanız da aile üyelerini dahil etmeniz en iyisi. Eğer sağlıklı beslenme alışkanlığınızı geliştirmezseniz zayıflamanız zor olabilir.
Aslan
Aslan olarak kendilerini ortaya koymak ve egzersiz rutinlerinin eğlenceli olmasını istersiniz. Salsa hip-hop hatta havuz dansı gibi dans sınıfları kalori yakmanıza yardımcı olur. Diyet kurallarınıza sıkı sıkıya uyan birisiniz ancak isterseniz hafta sonu ufak tefek kaçamaklar yapabilirsiniz.
Başak
Başak olarak oldukça disiplinli ve rejiminize sıkıca bağlısınız. Hedefinizi yazın egzersiz planınızı yapın ve her şeyi yiyin. Her şeyi profesyonelce yapmak için kişisel bir eğitmen tutun. Mükemmeliyetçi Başaklar diyetinin sınırlarını aşmaz. Bu nedenle ekstra dikkat etmeniz gerekmez.
Terazi
Terazi olarak zayıflama hedeflerinize ulaşmak için yakın bir arkadaşınızın desteğine ihtiyacınız var. Dışarıda arkadaşınızla yapacağınız bir egzersiz de çok eğleneceksiniz. Birbirinizi diyet yaparken de destekleyin. Çok katı olmayan ikinize de uygun orta bir diyet seçin. Teraziler seçimleri konusunda kötü şöhrete sahiptir. Yani çok fazla seçenek içermeyen ve eve servis yapan bir diyet merkezi işinize yarayabilir.
Akrep
Akrepler olarak sınırlarınızı zorlamayı seversiniz. Ne kadar uç noktaya çıkabileceğinizi görmek istersiniz. Maraton gibi uzun soluklu koşular zor sporlar zayıflama tutkunuza yardımcı olur. Detoks diyetinin de büyük hayranısınız. Kendinize işkence etmeden açlıktan ölmeden diyet yapmaya çalışın.
Yay
Yaylar olarak atletizm kickboks gibi sporlara eğlence getirmeyi seversiniz. Bunları bir gün arkadaşlarınızla parka çıkarak yapın. Hafta ortası da kardiyo ve sıkılaşma sınıfına devam edin. Eğer imkanınız varsa hafta ortası ata binme okçuluk gibi farklı bir spor deneyebilirsiniz. Diyete gelince çok fazla kafein ve şekerden uzak durun. Doğal besinlerle enerji ihtiyacınızı giderebilirsiniz.
Oğlak
Oğlaklar olarak seçtiğiniz her sporda uzman ve güçlü olacağınızı düşünüyorsunuz. Akranlarınızın takdirini kazanmak sizin için önemli. Ağırlık kaldırma ve koşu sizin için mükemmel aktiviteler. Bu iki methodu karma şekilde uyguladığınızda zayıflar sıkılaşır ve güçlenirsiniz. Diyette ise porsiyon kontrolü ve yönetim önemli. Açık ve hedefi olan diyet daha çok işinize yarar.
Kova
Kovalar olarak fitness araç gereçlerine ve teknolojisine kısa sürede adapte oluyorsunuz. kalori ve kalp atışı sayacı olan bir koşu bandı son model spor ayakkabıları sizin için en güzel şeyler. Diyetinizde içgüdünüzü takip etmeyi tercih ediyorsunuz. Nerede fazla yediğinizi ve yemediğinizi biliyorsunuz. Normal birinden çok daha kontrollü beslenebiliyorsunuz.

Balık
Balıklar olarak daha çok olgunlaşmış yoga tai-chi ve yüzme gibi egzersizleri seviyorsunuz. Yoganın tüm formları sizin için ideal. Diyet yaparken de kendinize iyi davranın ve yiyecek hazırlama sürecinsen uzak durun. Dışarıdan hazır diyet yemekleri sizin için iyi olabilir.
 

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst