Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
103,750
sdC
36,546
Eqe
34,988
34,975
25,493
TEO
22,076
21,058
aSk
20,421
12,443
11,363

Ccleaner

BUDULGAN BOZKURT

Banlı Üye
Katılım
5 Mar 2015
Mesajlar
30,821
Tepkime puanı
40
Puanları
0
Memleket
61 Trabzon
Nerden:
Bir seçim yapınızCCleaner ile bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları temizleyerek performansı artırabilirsiniz. Sistemi Türkçe'yi destekleyen CCleaner ile temizledikten sonra daha kararlı bir PC elde edersiniz. Büyük bir program olmasa da, fazla miktarda veri silerek bilgisayarınız için harikadır.

Crap Cleaner adı ilk yayınlanışından bu yana dünyadaki dikkatin odağı oldu. Bu dikkatin arkasındaki nedeni, programın kalitesidir. Harika çalışıyor ve verilerinizi sildiğinde yeni bir bilgisayar satın aldığınız gibi görünüyor. Bu sebeple PC'nizi mümkün olduğunca fazla güç elde etmek için sisteminizi sık sık temizlemelisiniz.


CCleaner, sisteminizi yapılandırmak için 3 bölümden oluşur. Bunlardan bahsedelim:

TEMIZLEYICI


Bu özellik yukarıda belirttiğimiz gibi gereksiz verileri temizleme araçları içerir. Silinen nedir? Internet sayfalarının, çerez dosyalarının, sistem pano belleğinin, chdsk parçalarının ve eski üstbilgi dosyalarının geçmişini görüntülemek için kullanabilirsiniz. Ayrıca, Windows dosya adları, son açılış belgelerinin izleri, index.dat dosyaları, ziyaret edilen web sitelerinin adresleri, otomatik tanımlama formları, kayıp ve gereksiz başlat menüler ve masaüstü kısayolları, Messenger, CuteFTP, winrar, medya oynatıcı, Indirilen verilerin izleri ve daha fazlası. Gereksiz tüm dosyaları tek bir tıklatmayla kaldırmak mümkündür.

KAYIT DÜZENLEYICIBu özellik, Windows kayıt defterindeki hatalı girişlerin yanı sıra alanı kaplayan verileri de temizlemek ve onarmak için kullanışlıdır. Kayıt defterinin pencerelerin beyinleri olduğu biliniyor ve hatalı işlemler, sistemin çeşitli negatif içerikle yorgun, tıkanmış veya bozulmasına neden olabilir. Regedit'in en iyi yaptığı temizlik ve onarım. Kullanmadığınız dosyaların, ActiveX ve sınıf problemleri, yazı tipi kayıt defteri, uygulamalar, kısayollar ve yardım dosyaları, başlangıç ​​uygulamaları, spam ve kullanmadığınız kayıt defteri dosyalarının kayıt defteri ayarlarını eksik DLL dosyalarını ve uzantılarını yapılandırır.

GEREKLI ARAÇLAR

Bu menü gerekli araçları içerir. Bilgisayarınızın kontrol panelindeki standart ekleme / kaldırma uygulaması gibi yazılımları kaldırmanıza olanak tanıyan bir özellik eklendi. Bu düğmeye tıkladığınızda, kaç tane yazılım paketinin sistemde listelendiğini göreceksiniz ve "Çalıştır" düğmesine tıklarsanız, istediğiniz yazılımı kaldırıp bir iz bırakmadan bilgisayardan kaldırabilirsiniz. Kurtulmak istediğiniz yazılımı pasif hale getirebilirsiniz. Sistem Geri Yükleme özelliğiyle, kaybolan verileri geri yükleyebilir ve geri alabilirsiniz.
 

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst