Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
TEO
20,304
aSk
19,734
Eqe
18,257
14,607
12,850
11,258
10,921
10,916
10,544

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan YKS kararı açıklaması (Gençlere seslendi)

TheGirLinBlack

Geceye aşık bir kadını güneşin yapamazsın..
Yönetici
Süper Admin
Katılım
24 Haz 2019
Mesajlar
39,964
Tepkime puanı
12,374
Puanları
113
Konum
Almanya
Cinsiyetiniz
Bayan
Yaş
28
Burc
Koç
Memleket
35 İzmir
Nerden:
Avrupa
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın paylaşımında, "Bu süreci siyasi istismara kurban etmeden, azmimizle, kararlığımızla birliğimize sahip çıkarak hep birlikte atlatacağımıza inancım tamdır" ifadeleri yer aldı.


erdoğanCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) tarihinin erkene alınmasına yönelik sosyal medyadan değerlendirmelerde bulundu.

Gençlere seslenen Erdoğan, "Bu süreci siyasi istismara kurban etmeden, azmimizle, kararlığımızla birliğimize sahip çıkarak hep birlikte atlatacağımıza inancım tamdır" dedi.

2020 yılının mücadele içerisinde geçtiğini vurgulayan Erdoğan, "Zorluklara millet olarak göğüs geriyoruz. Çok şükür başarımız ortada. Bu başarının altında anlık reflekslerle değil istişare ve sorumluluk bilinciyle alınan kararlar var. Bu başarının altında milletimizin her bir ferdinin imzası var" dedi.

Alınan karar gereği YKS'nin ilk açıklandığı tarihten bir hafta sonrasına ertelendiğini de vurgulayan Erdoğan, öğrencilerin sınavda müftedattaki önemli bir kısımdan muaf olacağını, sınav süresinin arttırıldığını ve baraj puanının 170'e çekildiğini hatırlattı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bu yılki maraton inşallah çok daha rahat geçecek" ifadelerini kullandı.

Bu süreçte karar alınırken tüm kesimlerin faydasının gözetildiğini de vurgulayan Cumhurbaşkanı, "Bu aziz milletin her bir ferdinin bu süreçten sağ salim çıkması için canla başla 7/24 çalışıyoruz" dedi.

"Bu süreci siyasi istismarlara kurban etmeden, azmimizle, kararlılığımızla, birliğimize sahip çıkarak hep birlikte atlatacağımıza inancım tamdır" diyen Erdoğan, " Gelecekte sizlere emanet edeceğimiz güçlü Türkiye'yi, birliğimizi bozmaya çalışan odaklara rağmen inşa etmeye devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.
 

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst