Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
TEO
19,759
aSk
19,735
Eqe
18,257
13,005
12,358
11,263
10,921
10,910
10,544

Elveda Demeyi Hak Eden Erkekler

aRmin

TF Üyesi
Katılım
6 Ağu 2014
Mesajlar
431
Tepkime puanı
141
Puanları
0
Mesleğin
Öğretmen
Cinsiyetiniz
Bayan
Yaş
24
Burc
Koç
Memleket
17 Çanakkale
eskiden oldukça mutluluk veren ilişkiniz son günlerde sizi yıpratıyor mu? Sizce ona elveda demenin vakti geldi mi?

Terk edilmesi gereken erkek halleri..

Erkek arkadaşınızın kız arkadaşlarınızdan çok ona zaman ayırmanızı talep etmesi normaldir. Ancak kız arkadaşlarınızla flört etmesine göz yummanızı beklemesi ısrarla onu birkaç kızla tanıştırmanızı istemesi kabul etmemeniz gereken tekliflerdir. Henüz bir ilişkinin bilincinde olmadığını anlayın ve vakit kaybetmeden onu hayatınızdan çıkarın.

Kariyerinize Son

İşiniz çok yoğun veya ertesi gün önemli bir toplantınız olduğu halde sizi onunla görüşmeye zorluyorsa özlem dolu sözlere aldanmayın çünkü bu tavrı sizi önemsemediğini gösterir. Çalışma hayatınıza sizin kadar hatta sizden çok özen gösterip sizi bu konuda motive eden erkek sizi gerçekten önemsiyor demektir.

Anlamsız İstekler

Erkek arkadaşınız mimiğinizden gülümsemenize kadar kalıplaşmış sizi siz yapan kişilik özelliklerinizden birini değiştirmenizi isterse onun sevgilisi olabilecek bir kadından çok pilli bebek aradığını görmenizde fayda var.


Vücudunuza Dair

Sizi sevdiğini söylemesine rağmen estetik operasyonlara varacak boyutlarda vücudunuzda değişimler yapmanızı öneriyorsa bıçak altına yatmadan önce iyi düşünün. Unutmayın ki cerrahi operasyonların sonucu kalıcı olsa bile ilişkilerin kalıcılığı için garanti vermek mümkün değildir.
 

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst